LG 32UL750 — 4K-монитор с поддержкой AMD FreeSync и сертификатом DisplayHDR 600

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Dr_Zorge
Member

Повідомлення

С год как перешел с 27 и 1080p на 32 и 4к. Не устаю радоваться. К нему и ПК, и даже приставку подключил. Реально очень осязаемый и приятнейший апгрейд, в отличии от новых видеокарточек нв, например. Рекомендую.
IgnatMar
Member

Повідомлення

Подскажите какой 4к монитор взять на 32" ... А т оя уже ввесь извелся. эти всякие матрицы отклики фрисинки бла бла бла. Нужен простой не дорогой и что бы глаза не выпали ибо торчу за ним по 12-16 часов.
Alessander
Member

Повідомлення

t3rr0r:я десь писав про фрісинк?
Ти писав цитуючи мій комент:
t3rr0r:
Alessander:А що воно має встигати взагалі?
Просто вмикаєш одночасно Vsync і маєш плавну і без розривів картинку в усьому діапазоні. Для 4к моніторів FreeSync набагато потрібніший, ніж наприклад частота понад 60Гц
вмикаєш Vsync і маєш input lag :super:
На що я тобі відповів:
Alessander:FreeSync позбавлений інпутлагу від народження, але якщо нема бажання вивчати матчастину та страхатися різних пугалок для школярів, можна просто обмежити ФПС у діапазоні FreeSync в драйверах.
Дійшло нарешті?
Чи стереотип "вмикаєш Vsync і маєш input lag" засів надто глибоко?
t3rr0r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alessander:
t3rr0r:я десь писав про фрісинк?
Ти писав цитуючи мій комент:
t3rr0r:вмикаєш Vsync і маєш input lag :super:
На що я тобі відповів:
Alessander:FreeSync позбавлений інпутлагу від народження, але якщо нема бажання вивчати матчастину та страхатися різних пугалок для школярів, можна просто обмежити ФПС у діапазоні FreeSync в драйверах.
Дійшло нарешті?
Чи стереотип "вмикаєш Vsync і маєш input lag" засів надто глибоко?
ти взагалі різницю відчуваєш що таке всинк, а що таке фрісинк? фрісинк для того і зроблений щоб позбавитись недоліків всинка. тобто фрісинк - це той же всинк, але! без інпут лага. бо є багато екшн ігр, в яких ввімкнення вертикальної синхронізації дає інпут лаг. і саме щоб цього не було і створили джісинк і фрісинк. а ти пропонуєш ввімкнути разом із фрісинком ще й всинк, а це просто ідіотизм. Дійшло нарешті?
Alessander
Member

Повідомлення

t3rr0r:ти взагалі різницю відчуваєш що таке всинк, а що таке фрісинк?
Не лише відчуваю на власному ПК, але й намагаюся таким як ти це пояснити.
t3rr0r:фрісинк для того і зроблений щоб позбавитись недоліків всинка. тобто фрісинк - це той же всинк, але! без інпут лага. бо є багато екшн ігр, в яких ввімкнення вертикальної синхронізації дає інпут лаг. і саме щоб цього не було і створили джісинк і фрісинк.
Булшіт!
t3rr0r: а ти пропонуєш ввімкнути разом із фрісинком ще й всинк, а це просто ідіотизм. Дійшло нарешті?
Вмикати разом фрісінк та в-сінк рекомендує АМД - компанія, яка створила цю технологію :laugh:
t3rr0r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alessander
тоді в амд працюють дауни, бо я точно знаю що є багато ігр, де ввімкнення вертикалки дає досить серйозні інпут лаги що грати не можливо. коли я включаю вертикалку, то мені вже нафіг не треба фрісинк. який в цьому сенс? навіщо він мені, якщо в мене вже працює синхронізація. Короче я тепер зрозумів, що амуде просто в своєму стилі розводить нефонатів навіть тут: "в нас є дуже крута технологія - фрісинк, але щоб її відчути, ви повинні ввімкнути вертикалку у грі" - геніально!. ахаха
mraleks
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

t3rr0r
И именно поэтому эта технология пошла в стандарт VESA.
Alessander
Member

Повідомлення

t3rr0r:тоді в амд працюють дауни, бо я точно знаю що є багато ігр, де ввімкнення вертикалки дає досить серйозні інпут лаги що грати не можливо. коли я включаю вертикалку, то мені вже нафіг не треба фрісинк. який в цьому сенс? навіщо він мені, якщо в мене вже працює синхронізація. Короче я тепер зрозумів, що амуде просто в своєму стилі розводить нефонатів навіть тут: "в нас є дуже крута технологія - фрісинк, але щоб її відчути, ви повинні ввімкнути вертикалку у грі" - геніально!. ахаха
Дауни в основному строчать брєд на форумах типу цього. Особливо ті, що начиталися про інпутлаґ від таких самих приматів.
Щоб дізнатися, який сенс у Фрісінк треба мати монітор за цією технологією та відповідну відеокарту АМД. Пояснити це на пальцях людині, яка не володіє навіть елементарними знаннями в області виводу зображення не уявляється можливим.
t3rr0r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alessander:
t3rr0r:тоді в амд працюють дауни, бо я точно знаю що є багато ігр, де ввімкнення вертикалки дає досить серйозні інпут лаги що грати не можливо. коли я включаю вертикалку, то мені вже нафіг не треба фрісинк. який в цьому сенс? навіщо він мені, якщо в мене вже працює синхронізація. Короче я тепер зрозумів, що амуде просто в своєму стилі розводить нефонатів навіть тут: "в нас є дуже крута технологія - фрісинк, але щоб її відчути, ви повинні ввімкнути вертикалку у грі" - геніально!. ахаха
Дауни в основному строчать брєд на форумах типу цього. Особливо ті, що начиталися про інпутлаґ від таких самих приматів.
Щоб дізнатися, який сенс у Фрісінк треба мати монітор за цією технологією та відповідну відеокарту АМД. Пояснити це на пальцях людині, яка не володіє навіть елементарними знаннями в області виводу зображення не уявляється можливим.
хто начиталися, я особисто грав ігри, де вімкнення вертикалки відразу ж давало затримку в керуванні. мишку ворушиш, а через декілька секунд рухається курсор. А тепер, мені такий примат хоче розказати, що в таких іграх якби в мене був фрісинк від амд, то таких приколів не було б? ну от прям серйозно? Боже, спаси Україну

Отправлено спустя 35 минут 2 секунды:
mraleks:t3rr0r
И именно поэтому эта технология пошла в стандарт VESA.
мы щас говорим не о технологии, а о том что фрисынк магическим образом убирает инпут лаг при включении вертикалки

Отправлено спустя 2 часа 36 минут 18 секунд:
все те дауны, которые понаставляли минусов, зайдите в кс гоу, включите там вертикалку и посмотрите что произойдет, а потом расскажите мне еще про фрисынк с включенной вертикалкой
Alessander
Member

Повідомлення

t3rr0r:хто начиталися, я особисто грав ігри, де вімкнення вертикалки відразу ж давало затримку в керуванні. мишку ворушиш, а через декілька секунд рухається курсор.
Сірозна, через декілька секунд? Може у тебе гальмо на шляху від очей до нейронів? :-P
t3rr0r: А тепер, мені такий примат хоче розказати, що в таких іграх якби в мене був фрісинк від амд, то таких приколів не було б? ну от прям серйозно? Боже, спаси Україну
Так в тебе немає Фрісінку, але ти все одно з піною у роті сперечаєшся на тему, яка тобі в принципі не знайома?! :eek:
Цю країну врятує лише кастрація дебілів...
t3rr0r:мы щас говорим не о технологии, а о том что фрисынк магическим образом убирает инпут лаг при включении вертикалки
Саме так, бо коли Фрісінк активований, В-сінк не працює в усьому діапазоні Фрісінк, а слугує лише для обмеження ФПС. Ти і сам міг би про це дізнатися, якби прочитав хоч якийсь лікбєз про монітори.
t3rr0r:все те дауны, которые понаставляли минусов, зайдите в кс гоу, включите там вертикалку и посмотрите что произойдет, а потом расскажите мне еще про фрисынк с включенной вертикалкой
В тому то і справа, що лише дауни гуляються у ксгоу і агряться на мінуси :lol:
t3rr0r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alessander:
t3rr0r:хто начиталися, я особисто грав ігри, де вімкнення вертикалки відразу ж давало затримку в керуванні. мишку ворушиш, а через декілька секунд рухається курсор.
Сірозна, через декілька секунд? Може у тебе гальмо на шляху від очей до нейронів? :-P
t3rr0r: А тепер, мені такий примат хоче розказати, що в таких іграх якби в мене був фрісинк від амд, то таких приколів не було б? ну от прям серйозно? Боже, спаси Україну
Так в тебе немає Фрісінку, але ти все одно з піною у роті сперечаєшся на тему, яка тобі в принципі не знайома?! :eek:
Цю країну врятує лише кастрація дебілів...
t3rr0r:мы щас говорим не о технологии, а о том что фрисынк магическим образом убирает инпут лаг при включении вертикалки
Саме так, бо коли Фрісінк активований, В-сінк не працює в усьому діапазоні Фрісінк, а слугує лише для обмеження ФПС. Ти і сам міг би про це дізнатися, якби прочитав хоч якийсь лікбєз про монітори.
t3rr0r:все те дауны, которые понаставляли минусов, зайдите в кс гоу, включите там вертикалку и посмотрите что произойдет, а потом расскажите мне еще про фрисынк с включенной вертикалкой
В тому то і справа, що лише дауни гуляються у ксгоу і агряться на мінуси :lol:
гуляються собаки в парку, а в ігри грають. зайди в ксгоу включи всинк на своєму фрісинк моніторі і потім мені розкажеш, шо там в тебе слугує. а поки шо кину тебе, відбитого на всю голову кастрованого дебіла в чорний список, щоб я не агрився
Alessander
Member

Повідомлення

t3rr0r:гуляються собаки в парку, а в ігри грають. зайди в ксгоу включи всинк на своєму фрісинк моніторі і потім мені розкажеш, шо там в тебе слугує. а поки шо кину тебе, відбитого на всю голову кастрованого дебіла в чорний список, щоб я не агрився
Викинь краще свій мозок у сміття - зекономиш на їжі :lol:
Відповісти