Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
ixdll
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Я тож минуснул т.к. тут исключительно дело вкуса.
Лично мне цветовое сочетание ноктуа очень нравится. Крыльчатка цвета молочного шоколада - не у всех ассоциация этого цвета с говном.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

У меня вентили ноктуа, видал и производительнее и при этом тише. Хороши только качеством и комплектацией, в остальном -ширпотреб. Минусуйте :rotate:
Trinity
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Dzen914:Вот это ты в точку написал. Спрятать в темный ящик и задвинуть под стол.
Корпуса под стол ставили в 2000-х годах, когда корпус был без окна и страшный, и прятали по дальше, чтобы не видно было.
А сейчас когда есть кучу красивых корпусов, и тем более с окном, как его можно под стол прятать? Не вижу смысла и логики покупать тогда красивый корпус, можно взять старый... Не для этого корпуса, ими любоваться нужно.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Trinity
А под столом любоватся нельзя? Или фултавер тоже не стол ставить ?
Думаю кто как хочет так и ...
somus
Member
Аватар користувача
Звідки: Санкт-Петербург

Повідомлення

Я уже выкладывал это фото и не побоюсь выложить ещё раз:
спойлер
Зображення
Ничего не мешает нормальному ПК и под столом стоять. Главное - подобрать соответствующий стол. :laugh:
echo91
Member

Повідомлення

Martix:У меня вентили ноктуа, видал и производительнее и при этом тише. Хороши только качеством и комплектацией, в остальном -ширпотреб. Минусуйте :rotate:
у меня в корпусе биквиты, а вот процессорные башни лучше чем у ноктуа не нашел. да и тот же дарк рок про от биквита - и дороже, и больше, и немного горячее u14s.
Trinity:
Dzen914:Вот это ты в точку написал. Спрятать в темный ящик и задвинуть под стол.
Корпуса под стол ставили в 2000-х годах, когда корпус был без окна и страшный, и прятали по дальше, чтобы не видно было.
А сейчас когда есть кучу красивых корпусов, и тем более с окном, как его можно под стол прятать? Не вижу смысла и логики покупать тогда красивый корпус, можно взять старый... Не для этого корпуса, ими любоваться нужно.
кабель менеджмент, нормальная установка водянки, тишина, продуваемость, адекватные фильтры, место под большие процессорные башни, бп внизу(ну это если совсем старый)
те же биквитовские корпуса половина без окон, да и пантекс тоже полно моделей.
ну как последний, но немаловажный аргумент, у меня нет места на столе, 2 монитора нынче норма. еще ноут куда-то надо притулить, чтобы локтем не сбросить.
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

и снова здравствуйте :rotate:
пока ничего особо не поменялось, собираюсь что-то другое на продув поставить
фотки для темы "выбор вентиляторов" больше
спойлер
стол
WP_20180108_001.jpg
в столе корпус
WP_20180108_002.jpg
зачем нужны фильтры :rotate:
WP_20180108_004.jpg
сейчас на вдуве
WP_20180108_006.jpg
и срач внутри
WP_20180108_007.jpg
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Насилу привів в +/- бажаний вид і свою "коробку",подаю на суд спільноти :beer:
Правда,фотки системників тут були так давно,що я і не знаю,чи по канону зробив,чи ні,але вже як є:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheGuy
на нижнем Блэке наверно под 60 градусов - да и остальные два винта наверно middle прожарки :D
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alexey1977
38-40 градусів по ходу дня - це в верхніх двох.А блек - так,до 45 піднімається,в основному,але 50 не було ні разу(принаймні,з огляду на показники і статистику HDSentinel).І то - 40 в зеленого,мабуть,тому,що поки-що кеш і багато системних папок на ньому і він постійно в роботі.Але до того ще не дійшли руки:)
Та все ж - є ідеї,як тут що модифікувати?Бо все-одно скоро буду знову все перебирати...
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хм, либо у вас в комнате свежо , либо я не знаю :dontknow: обдува нет, место тоже мало.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheGuy
Лаконично, аккуратно, компактно. :up:
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alexey1977
спойлер
Я б інколи і радий був,аби свіженько було,але опалення відпрацьовує кожну заплачену гривню.
Для боротьби з пилом з підлоги обклеїв його «саморобним» пиловим фільтром по типу «самоклєйкіна» повністю спереду і знизу,і,попри це,температури в межах.
Поки пишу,згадую,що на Блеку ігри лежать,і я останнім часом рідко його використовую,і 45 - це температура в простої.І,в той же час,я ,як тільки його поставив,склонував на нього той 1.5Тб,який раніше використовував під ігри,і якби він в процесі безперервного запису 1.5Тб інформації розігрівся ,то це було б в статистиці Сентінелу.Але нема - порогові значення там в районі 48 градусів.
Та і Шведи з Fractal Design ,напевно,на щось розраховували,роблячи саме таку конструкцію.Хоча,ще є,куди прагнути - були б харди 2.5” ,можна було б вигнути пластини для їх кріплення в іншу сторону і почепити зсередини,прям на лінії обдуву.Ну,то таке - я все-одно буду радий і вдячний будь-яким порадам по оптимізації охолодження і шуму в системі.Дякую за участь і Вам :)


Sanьka,дякую на доброму слові ;)
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

TheGuy
что за хостинг фоток? Я их не вижу.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

_Slavko_
ось,дякую за поправку - перевиклав
спойлер
2mYEW6uNLxX0.jpg
39oU4XT2p0Hs.jpg
4TjO-TyEIUNY.jpg
1zbG6SikRJSQ.jpg
526wR_fZgmR0.jpg
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хорошо смектул с ОЗУ. Продумал :up:
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sanьka
Дякую,звісно,та все значно прозаічніше - я мать+проц+ОЗУ брав з комплектом чорних планок з рук,а дві червоні попали в руки випадково.Нарошно не придумав би,але співпадіння таке і мені сподобалось.Більше того - по різні сторони від проца вони вчотирьох бачитись ніяк не хотіли.Окремо - будь-яка пара з будь-якої сторони.А вчотирьох завелись тільки так.А от вже пізніше,як трохи звик,мені ця картина припала до душі і вирішив ще оплетені кабеля у lom_ua замовити з урахуванням цієї комбінації.
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

TheGuy
а че с озу? Почему они все в 2 канала разные всунуты? Это баг, или фича?
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

_Slavko_

писав трохи вище - коли додавав дві червоні планки (2400) до двох чорних(2133),які вже стояли,це - єдина схема,в якій вони разом завелись.На частоті 2133,само собою.Окремо кожна пара бачилась і в лівих(А-В) і в правих(C-D) слотах.Але запустити їх в логічній конфігурації A-B-C-D тоді так і не виходило - яку пару б не ставив першою і яку б до неї не додавав.Само собою,виставляти частоти-таймінги-профілі XMP по порогу нижчої планки теж пробував.Ніяк.
Чесно кажучи,думав про якусь індивідуальну неперносимість цієї пам‘яті платою,чи «невміння» цих планок працювати в 4-канальному режимі.В мануалі з дуру такого,бува,можна начитатись...
Але "завдяки" цій дірці в Intel ME Asus згадав про мою плату і викотив новий біос,де в чейнджлогах в першу чергу вказана покращена робота з пам‘яттю.Тож на вихідних пограюсь знову — все-одно оце все перебирати доведеться,напевно :-/
Але звіт чи баг-репорт — це матеріал ,мабуть, для іншої теми :)
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

Rezvan
хорош
Відповісти