Сверхтонкий лэптоп Asus ZenBook UX310UQ получил GPU GeForce

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Zluk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить Сверхтонкий лэптоп Asus ZenBook UX310UQ получил GPU GeForce

Сверхтонкий это как вообще? :spy:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Zluk
все эти тонкости до добра не доводят. Устройство должно быть прочным! а не тонким... разве что корпус металлический , тогда ладно. Ну и я уже молчу про то что "тонкий" ноут сложнее охлаждать.
unomen
Member

Повідомлення

18.5 мм это тонкий ?
thunder_blade
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy

Повідомлення

:gigi: смотря с чем сравнивать :lol:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

thunder_blade
с Зображення :laugh:
thunder_blade
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy

Повідомлення

Crossbow
:gigi:
Melomen
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Вот какого черта в 305-й линейке нет подсветки клавиатуры...
Может кто в курсе, есть ли смысл брать ux305ca (8гиг, m3-6y30) для работы в visual studio?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melomen
Дивлячись що називати роботою :) Враховуй, що процесор практично вдвічі повільніше за звичайний десктопний целерон. Відкриваєш паралельно 2 сайти в хромі - обидві вкладки зависають на пару секунд. Вінду 10, потрібно буде тюнінгувати на тему відключення синхронізацій, бо перманентний стан 100% зайнятості диску не додає радості користуванню. З іншими віндами і ніксами такої потреби немає, там і з коробки непогано.

І ще в 13" асусах відверто відстійна FHD матриця, очі реально болять після неї. З 4k, кажуть, ситуація краща, але я вживу їх не бачив.

В цілому це скоріше конкурент планшету: в файсбук зайти, фільм подивитись, і якщо щось термінове трапилось - поправити, але повноцінно працювати за цими ноутами я б не став, мене б дратувало.
Melomen
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer
Печально.
Нужно именно компактное решение.
А ux303ua с i5-6200U получше будет или не сильно?
В принципе у меня задачи не очень сложные пока что, под работой я подразумевал процесс изучения программирования.
Проекты не сложные, но 10500 вкладок в браузере.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melomen
Краще, я на роботі сиджу за нюком на i5 U серії, жити можна. Ще раз звертаю увагу на матрицю. Перед купівлею візьми покористуватись на декілька днів, щоб не пошкодував згодом.

Взагалі, якщо бюджет дозволяє, придивись до MacBook Pro 13", в цьому форм-факторі у них реальних конкурентів, на жаль, немає. І з масштабуванням у вінді буде трошки краще (200% апскейл для WQHD вінда перетравлює краще ніж 150 або 300 для FHD і 4k відповідно). Ну це на мій смак щодо розмірів елементів на 13". Тачпад теж незрівнянно ліпший, можна жити без миші.
Melomen
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer
Вообще 305-й меня привлек дизайном, пассивным охладом и автономностью.
Бюджет ограничен, так что маки без вариантов.
А дисплеи мне кажется за эти деньги везде примерно одинаковые.
Уже довольно долго сижу за откровенно хреновеньким монитором (модель в профиле) так что мне уже ничего не страшно)

Спасибо за советы :beer:
Відповісти