В EA видят будущее без консолей: «облака» заменят персональные устройства

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1920 * 1080 * 3 байти кольору * 8 біт в байті * 60 кадрів за секунду = 2.85Гбіт/с.
Припустимо цей RAW без втрат стискається вдвічі, нехай навіть втричі (дуже оптимістичний прогноз). І того потрібен як мінімум гарантований (не плутати зі звичайним домашнім) гігабітний канал з малими затримками. Ціна такого інтернету на зараз ~ 1500 баксів на місяць в європах/північній америці.
Для 4K множте на 4.

Стиснення з втратами не розглядаю, всі бачили різницю між картинкою на ютубі і просто на моніторі.

То що там ЕА розповідає? Яке вона майбутнє бачить? :laugh:
termit
Member
Звідки: Киевская обл.

Повідомлення

aegamble:
termit:т.е. видеокарты никто покупать больше не будет? чет слабо верится что амд с нвидией допустят такое
А кто они такие, чтобы не допускать этого? Только не надо рассказывать истории, как то одни то другие заносят бабло разработчикам игр. Одно дело - прорекламировать свой продукт через игру, и плотно работать с разработчиками, совместно решая проблемы по софту. И совсем другое - когда речь идет о целой индустрии.
приведу пример:
Тесла, в свое время, мог передавать электричество без проводов, знаешь что кто ему мешал воплотить в жизнь свое изобретение? Промышленные магнаты, которым надо было производить провода.
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

termit
Как там сейчас модно говорить, ты несешь какую-то дичь :gigi:
aegamble
Member

Повідомлення

Scoffer:1920 * 1080 * 3 байти кольору * 8 біт в байті * 60 кадрів за секунду = 2.85Гбіт/с.
Я не уверен, что это правильные вычисления, но к сожалению оспорить не могу, т.к. не владею вопросов видео кодинга на достаточном уровне. Знаю только как пользователь, что фильмы в идеальном качестве где-то в районе 2 мбит/с. А тут гигабиты :insane:

Добавлено через 1 минуту 15 секунд:
Я думаю, что обычный ПК даже не обработает такой видео поток, проблема не только в интернете. Если Scoffer прав.
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

aegamble
Да вы правы, поток данных слишком большой, а его кроме того что принять нужно еще и раскодировать и выдать на экран, и все это должно быть без задержек вообще.
... хотя, Нвидия запилит CUDA кодек какой нить и можно будет всего лишь на паре титанов в эту технологию играться :)
Unex
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aegamble:
Scoffer:1920 * 1080 * 3 байти кольору * 8 біт в байті * 60 кадрів за секунду = 2.85Гбіт/с.
Я не уверен, что это правильные вычисления, но к сожалению оспорить не могу, т.к. не владею вопросов видео кодинга на достаточном уровне. Знаю только как пользователь, что фильмы в идеальном качестве где-то в районе 2 мбит/с. А тут гигабиты :insane:

Добавлено через 1 минуту 15 секунд:
Я думаю, что обычный ПК даже не обработает такой видео поток, проблема не только в интернете. Если Scoffer прав.
Чувак зачем то считает не сжатое видео, такое не бывает.
Al_eX
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: І того потрібен як мінімум гарантований (не плутати зі звичайним домашнім) гігабітний канал з малими затримками. Ціна такого інтернету на зараз ~ 1500 баксів на місяць в європах/північній америці.
Ну хоть где-то перемога :gigi:

триолан продает 1 гбит канал по 150 грн в месяц и еще 75 каналов нашару. :idea: http://triolan.com/articles.aspx?k=conn ... =ru&reg=kh

Да, и он, как вы выразились - гарантованый, можете спросить у владельцев на этом же форуме
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aegamble
Фільми в 2 мбіт/с це далеко не ідеальна якість. Бітрейт блюрених 1080 видань іде по 48Мбіт/с при 25 герцах... Тобто при 60 герцах було б 115 Мбіт/с, і це кодування з втратами. З декодуванням таких бітрейтів проблем не виникає оскільки вже давно більшість "важких" кодерів/декодерів реалізована апаратно.
І це все не тільки на стороні клієнта, ЕА потрібна ще сумарна смуга на всіх своїх клієнтів одразу. Втім я знаю як це буде реалізовано - мило по "мегабіту на рило" з дикими затримками за купу грошей. Для тетрісу і злих пташок підійде.

Al_eX
Ніякий він не гарантований. Забий цей канал на повну і через кілька днів швидкість заріжуть так, що мало не здасться. Гарантовані канали в нас коштують ще дорожче.
Гарантований це там, де в контракті вказано не до 1Гбіт/с, а від 1Гбіт/с, з штрафами за невиконання послуги.

Unex
Чувак рахує не нестиснуте відео, а стиснуте lossless кодеками, якщо б ти уважно прочитав що я написав.
спойлер
Зображення
Ось графік компресії і швидкості кодування lossless кодеками. Як я одразу сказав - в 3 рази це дуже оптимістично, так можуть півтора кодера на конкретній тестовій сцені при швидкості компресії десь біля 0. Скоріше треба брати 2.5, тобто і в гігабіт не особливо влізає.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Scoffer: Гарантований це там, де в контракті вказано не до 1Гбіт/с, а від 1Гбіт/с, з штрафами за невиконання послуги.
Да, у Воли с этим все четко, написано в контракте "до 50МБит" так и знай, максимум будет от 2 до 5 :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну так а яка мова може вестись про гарантований гігабіт за 150 гривень, коли сумарна смуга на всю Україну ще 2 роки тому складала 160Гбіт/с. Якщо за ці роки розширили її, навіть вдвічі-втричі, то півтисячі таких гарантованих клієнтів заб'ють канал на всю країну :)
Unex
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:aegamble
Фільми в 2 мбіт/с це далеко не ідеальна якість. Бітрейт блюрених 1080 видань іде по 48Мбіт/с при 25 герцах... Тобто при 60 герцах було б 115 Мбіт/с, і це кодування з втратами. З декодуванням таких бітрейтів проблем не виникає оскільки вже давно більшість "важких" кодерів/декодерів реалізована апаратно.
І це все не тільки на стороні клієнта, ЕА потрібна ще сумарна смуга на всіх своїх клієнтів одразу. Втім я знаю як це буде реалізовано - мило по "мегабіту на рило" з дикими затримками за купу грошей. Для тетрісу і злих пташок підійде.

Al_eX
Ніякий він не гарантований. Забий цей канал на повну і через кілька днів швидкість заріжуть так, що мало не здасться. Гарантовані канали в нас коштують ще дорожче.
Гарантований це там, де в контракті вказано не до 1Гбіт/с, а від 1Гбіт/с, з штрафами за невиконання послуги.

Unex
Чувак рахує не нестиснуте відео, а стиснуте lossless кодеками, якщо б ти уважно прочитав що я написав.
спойлер
Зображення

Ось графік компресії і швидкості кодування lossless кодеками. Як я одразу сказав - в 3 рази це дуже оптимістично, так можуть півтора кодера на конкретній тестовій сцені при швидкості компресії десь біля 0. Скоріше треба брати 2.5, тобто і в гігабіт не особливо влізає.

Для этого и придумали сжатие, что бы можно было котиков смотреть на ютубе.
Al_eX
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer

Почитайте эту тему http://forum.overclockers.ua/viewtopic. ... 0&t=124242. У кого-то стоит даже 3-и гигабитных порта в 1-й квартире, а вы говорите про 160 гбит на всю Украину... Причем тема годичной давности
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Al_eX
Це не гарантований гігабіт. Це шаринг. На пальцях: на 10Гбіт роутер підключається 48 клієнтів, які зазвичай не вижирають сумарно і одночасно всі ці 10Гбіт. При цьому кожен з них коли тестує швидкість як правило свій гігабіт має, знову ж таки через те, що сумарний канал не забитий. Насправді масштаби шарингу значно більші, коефіцієнт йде на сотні в залежності від конкретного провайдеру.
Відповідно якщо всі почнуть пожирати весь свій канал, то ніяких гігабітів на всіх не буде і близько.

Гарантований же канал якраз і гарантує, що вся смуга тільки твоя і ніяких сусідів, віджираючих трафік в тебе не буде. І за це відповідно здираються гроші як за ті сотні стандартних клієнтів, на яких можна було б цей гігабіт розшарити.

Я не знаю який зараз сумарний лінк на Україну, я не знайшов інфи в відкритому доступі, але кілька років тому це було 160Гбіт. В будь якому випадку мова йде ну до 1Тбіта точно. Маршрутизатори, що обробляють такі масштаби трафіку коштують, м'яко кажучи, не дешево (сотні кілобаксів за штучку, а їх треба кластери, і не в один хоп), і їх вартість потрібно відбивати, до того ж з прибутком, і точно не по 150 гривень (менше 6 баксів) гарантованого гігабітного інету :laugh:

Unex
І для кого я розпинався... :facepalm:
Unex
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:Al_eX
Це не гарантований гігабіт. Це шаринг. На пальцях: на 10Гбіт роутер підключається 48 клієнтів, які зазвичай не вижирають сумарно і одночасно всі ці 10Гбіт. При цьому кожен з них коли тестує швидкість як правило свій гігабіт має, знову ж таки через те, що сумарний канал не забитий. Насправді масштаби шарингу значно більші, коефіцієнт йде на сотні в залежності від конкретного провайдеру.
Відповідно якщо всі почнуть пожирати весь свій канал, то ніяких гігабітів на всіх не буде і близько.

Гарантований же канал якраз і гарантує, що вся смуга тільки твоя і ніяких сусідів, віджираючих трафік в тебе не буде. І за це відповідно здираються гроші як за ті сотні стандартних клієнтів, на яких можна було б цей гігабіт розшарити.

Я не знаю який зараз сумарний лінк на Україну, я не знайшов інфи в відкритому доступі, але кілька років тому це було 160Гбіт. В будь якому випадку мова йде ну до 1Тбіта точно. Маршрутизатори, що обробляють такі масштаби трафіку коштують, м'яко кажучи, не дешево (сотні кілобаксів за штучку, а їх треба кластери, і не в один хоп), і їх вартість потрібно відбивати, до того ж з прибутком, і точно не по 150 гривень (менше 6 баксів) гарантованого гігабітного інету :laugh:

Unex
І для кого я розпинався... :facepalm:
Вам про фому, вы про ерему. Для этого и придумали различные оптимизации , что бы не надо было 2 с лишним гигабайта в секунду для воспроизведения котиков.
Про пропускную способность - по факту мало кто жрет постоянным потоком весь канал, сетевая оптимизация то же имеет место быть, пакеты отправляются группами, отсюда и пинг.
termit
Member
Звідки: Киевская обл.

Повідомлення

Jumper007:termit
Как там сейчас модно говорить, ты несешь какую-то дичь :gigi:
высер достойный руоверов...
Відповісти