Новые трейлеры Mirror's Edge Catalyst посвящены боевой системе и паркуру

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Предлагаю обсудить Новые трейлеры Mirror's Edge Catalyst посвящены боевой системе и паркуру

не нравитсо что понаставили маячков, в остальном все супер - очень жду :super:
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

все-то добре, але ну не схожа вона на дівчину, як здатна на таке. Я розумію, що це гра...та все ж. Тони скла б'ється, а вона чистенька і гладенька.
Dert
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

boombyte:все-то добре, але ну не схожа вона на дівчину, як здатна на таке. Я розумію, що це гра...та все ж. Тони скла б'ється, а вона чистенька і гладенька.
На заздроість Ларі Крофт :D
funkwish
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

boombyte
не припомню игр где от стекла получали дэмэдж, огонь только и то не во всех играх
LetterBee
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Главное чтобы убрали кинематографические сцены в боевке, а то это будет очень нудно, прямо как в скайриме.
daem0ns
Member
Аватар користувача
Звідки: из преисподней

Повідомлення

:gigi: первым делом , глядя на картинку в начале статейки, я подумал , что кадр из фильма"Ultraviolet" :) Зображення
В главной роли М. Йовович, спасительница всего мира, по совместительству супермэнша в других фильмах, и так же (как обычно) оснащена всякими девайсами которые позволяют, например, на моцоцикле ездить по стенам небоскрёбов :insane:
boombyte
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

funkwish
я теж не дуже пригадую--в основному просто пошкодження від куль\ножів\тд. Але ігри вже іншого рівня. Якось атмосфера втрачається. Хоча це суто моя думка. Першу частину так і не пройшов.

LetterBee
не згоден. У Фолауті і Скайримі мені подобалась така штука--стрілою у голову чи ногу влучаєш ... та багато моментів красивих показували.
Відповісти