Обзор ASUS HD7790-DC2OC-1GD5. Большое тестирование Radeon HD 7790

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

Предлагаю обсудить Обзор ASUS HD7790-DC2OC-1GD5. Большое тестирование Radeon HD 7790

Спасибо за статью :up:

Получается, 660 фактически во всех играх быстрее 7850... похоже у меня будет первая нвидия со времен МХ2 400 :gigi:
volodya81
Member

Повідомлення

_VM_
660 і 7850 карти одного рівня. За умови, якщо вони працюють на однакових частотах. При розгоні 7850 до 1100 Мц, 660 виглядає слабшою. При чому, розгін 660 практично нічого не дасть, адже вона й так працює на максимальних частотах для ядра.
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

volodya81:При розгоні 7850 до 1100 Мц, 660 виглядає слабшою.
Судя по тестам это не так, после разгона 660 была медленнее чем 7850 только в двух играх.
vitaxa11
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

боже-как же нелепо смотрятся вот такие обрезки :facepalm:
Вкладення
05-amd-radeon-hd7790-asus-dc2oc.jpg
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Якщо взяти до уваги що зараз майже всі 650 ті ідуть з заводським розгоном від 980 мгц ,то фактично 650ті і 7790 рівні карти,але амд дорожча на 20 вічнозелених.Результат 7790 -явний фейл.(якщо не брати до уваги майнінг)До речі як вони з таким асіком розігнати до 1360 умудрились по форумам вона вроді більше 1150 стабільно не гониться(вилітає драйвер в іграх)
shsw
Member

Повідомлення

vitaxa11
У вас явно комплекс размеров!!!
Зачем нужен кусок текстолита размером с лопату, если всё необходимое помещается и на таких габаритах???
На старших моделях наблюдается то же самое. Огромный текстолит с огромным количеством пустого места, и не то что бы там места под не распаянные элементы, а просто пустое место... Так что размер важен в подростковом возрасте, что бы было чем хвастаться перед сверстниками.
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

shsw
Я думаю он имел в виду не размеры текстолита, а то что охлад выступающим сделали, для визуального увеличения всей карты.
volodya81
Member

Повідомлення

_VM_:
volodya81:При розгоні 7850 до 1100 Мц, 660 виглядає слабшою.
Судя по тестам это не так, после разгона 660 была медленнее чем 7850 только в двух играх.
Скажемо так, 1-2 кадри/с не вирішують нічого. Та й частота 660 при розгоні була вища. Карти одного рівня (за умови розгону 7850). Тут треба дивитися тільки на якість системи охолодження і брати ту карту яка тихіша та дешевша. При однаковій ціні та охолодженні з тепловими трубками, я би брав 660.

Раджу такі карти:

http://hard.rozetka.com.ua/palit_ne5x66 ... f/p237505/" target="_blank
http://hard.rozetka.com.ua/powercolor_a ... 2/p238168/" target="_blank

При таких цінах краще вже брати 660. Я собі в грудні 2012 року взяв 7850, бо вона була на 200 з лишнім гривень дешевша.
vitaxa11
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

shsw
не поняв темы-зачем писать всякую ересь...
причем тут размер :facepalm:
volodya81
Member

Повідомлення

vitaxa11
Ну да, камрад так і не вїхав, що гаряче повітря з карти буде йти та проц і гріти його. А він про розміри толдиче.
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

volodya81:Раджу такі карти:

http://hard.rozetka.com.ua/palit_ne5x66 ... f/p237505/" target="_blank
Я бачу з гумором у тебе все впорядку.
Rimsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

промахнулись с размещением ТТ на кристалле

Зображення
volodya81
Member

Повідомлення

vikpvv
Вона реально тиха і дешева (на Хобіті та Руоверах її рекомендують). Більше того, є її тести і у білорусів. А хтось тільки на фірму дивиться.....
І ще одне, у мене Поверколор 7850 версія 2. Теж дуже тиха, на відміну від Гіг та МСІ. Це так, для довідки.
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

volodya81:Руоверах її рекомендують
Щось я таких рекомендацій в профільній темі не наблюдав ,я би сказав навпаки там її не рекомендують :) ,а ще вона коротка і врм нагрівається під сотню ліпше ,якшо хочеш дешеву то краще доплатити аж 17 гриваків і взяти http://hard.rozetka.com.ua/msi_pci-ex_g ... c/p243590/" target="_blank ,там хоть плата нормальна,за силаколір я нічого поганого не писав.
volodya81:Більше того, є її тести і у білорусів
Я ж говорив що з гумором у тебе все впорятку :D
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

А где в сравнении GTX 650 TI Boost ?! :insane: Я хоть и из красного лагеря , но для объективности сравнения могли бы и её раздобыть.
А то как бы на рекламу , а не на обзор похоже. Вон 2х гиговки 7790 и TI Boost в одну цену сейчас , так при том что TI Boost закладывает за пояс 7790.

Единственное с чем соглашусь , так это что в ценовой категории ~1300Грн у одногиговика 7790 точно нет конкурентов. B-)
И самое главное товарищи , это ж сугубо ИМХО ;)
wolfsanek
Reviewer
Звідки: Харьков

Повідомлення

deserteagle777:А где в сравнении GTX 650 TI Boost
В следующем обзоре
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

volodya81:Карти одного рівня (за умови розгону 7850). Тут треба дивитися тільки на якість системи охолодження і брати ту карту яка тихіша та дешевша
Согласен :beer:
volodya81
Member

Повідомлення

vikpvv:
volodya81:Руоверах її рекомендують
Щось я таких рекомендацій в профільній темі не наблюдав ,я би сказав навпаки там її не рекомендують :) ,а ще вона коротка і врм нагрівається під сотню ліпше ,якшо хочеш дешеву то краще доплатити аж 17 гриваків і взяти http://hard.rozetka.com.ua/msi_pci-ex_g ... c/p243590/" target="_blank ,там хоть плата нормальна,за силаколір я нічого поганого не писав.
volodya81:Більше того, є її тести і у білорусів
Я ж говорив що з гумором у тебе все впорятку :D
90% людей потрібні лише для того, щоб створювати товарооборот (не мої слова). Тому я якимось "непонятним" товаришам з форумів не вірю.
А цьому хлопцю я вірю і більше ніж обзорам

http://forum.onliner.by/viewtopic.php?t=5067787&start=0" target="_blank

І ще вірю хлопцям з Хоббіта. Не хочу зноски шукати.

І ще одне Palit приятно удивил наличием радиатора на VRM
wolfsanek
Reviewer
Звідки: Харьков

Повідомлення

PAlit GTX 660 использует референсный дизайн платы. От остальных отличается только охлаждением
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

volodya81:А цьому хлопцю я вірю і більше ніж обзорам
Ага а цей хлопець взяв собі не паліт а гігабайт "•3570K@4500 •TS140 •P8P67 •GV-N660OC-2GD •2х4Gb 1866_CL9 •Vertex 4 128Gb •HD204UI •CM Gold 600W •Corsair С70 AW •ZM-MFC3 •i2757Fm"
А onliner це вобще то магазин ,а не спеціалізований сайт по залізу ,і автор теми може бути той же продавець...

Добавлено через 13 минут 8 секунд:
volodya81:Тому я якимось "непонятним" товаришам з форумів не вірю
По моєму ці непонятні товариші нехіло карти гонять і біос модифікують ,на відміну від товариша з онлайнмагазину.
Відповісти