Новини
Останні статті і огляди
Valve пожартувала над датамайнерами, які шукають згадки про нову Half-Life
-
bublik1
Junior
Пропоную обговорити Valve пожартувала над датамайнерами, які шукають згадки про нову Half-Life
Так собі поступок. Повинні радіти, що люди чекають на вихід їхнього продукту і шукають, якусь інформацію про нього
Так собі поступок. Повинні радіти, що люди чекають на вихід їхнього продукту і шукають, якусь інформацію про нього
-
thunder_blade
Member
- Звідки: Cherkassy
Дожили..... 
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Новий рівень спілкування з фанатами 
-
walkman3000
Member
поїхали
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
https://www.gamesindustry.biz/valves-st ... ply-issues
Є ціни вже на коробку
• 512 ГБ без контролера: 1049 доларів
• 512 ГБ + контролер у комплекті: 1128 доларів
• 2 ТБ без контролера: 1349 доларів
• 2 ТБ + контролер у комплекті: 1428 доларів
Ну не настільки багато як всі очікували
Є ціни вже на коробку
• 512 ГБ без контролера: 1049 доларів
• 512 ГБ + контролер у комплекті: 1128 доларів
• 2 ТБ без контролера: 1349 доларів
• 2 ТБ + контролер у комплекті: 1428 доларів
Ну не настільки багато як всі очікували
-
капітошка
Member
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
S0N1C
Наш ютубер Т1000 робив її тест. Там є нюанси з дровами
Наш ютубер Т1000 робив її тест. Там є нюанси з дровами
-
walkman3000
Member
коли те саме казали у тредах з консолями то фанати горіли та мінусиликапітошка: ↑ 22.06.2026 21:48закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
-
капітошка
Member
так у сонсолей ціна нижча але продуктивність вища але тут навпакиwalkman3000: ↑ 22.06.2026 23:15коли те саме казали у тредах з консолями то фанати горіли та мінусиликапітошка: ↑ 22.06.2026 21:48закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати![]()
це впіхнути можа хіба що фанатам вульви(чи є такі?), бо сонсолі ніби то є десь там
на що вони розраховували коли у друге роблять ігровий пк котрий має меньшу продуктивність але коштує дорожче ніж такий самий але зібраний власноруч?
-
walkman3000
Member
ну типу на пс5 тільки рімейки, а в стімі ще мульйон індюшатини недозібрано недопройденокапітошка: ↑ 23.06.2026 07:37на що вони розраховували коли у друге роблять ігровий пк котрий має меньшу продуктивність але коштує дорожче ніж такий самий але зібраний власноруч?
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
Бо другий зібраний в гаражі і чогось не заводиться, а на перший кожен процес відлагоджений командою з 100500 кваліфікованих фахівців?капітошка: ↑ 23.06.2026 07:37на що вони розраховували коли у друге роблять ігровий пк котрий має меньшу продуктивність але коштує дорожче ніж такий самий але зібраний власноруч?
-
The_Rusik
Member
Очередной мертвый продукт.
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
Valve пожартувала над PC юзерами, які шукають нормальний комп за нормальні грощі, і випустила Steam Machine 
-
капітошка
Member
ну можливо, вони збирались зробити аналог сонсолі тільки под пк контент, тоді десь логічно виглядаєwalkman3000: ↑ 23.06.2026 08:34ну типу на пс5 тільки рімейки, а в стімі ще мульйон індюшатини недозібрано недопройденокапітошка: ↑ 23.06.2026 07:37на що вони розраховували коли у друге роблять ігровий пк котрий має меньшу продуктивність але коштує дорожче ніж такий самий але зібраний власноруч?валіза без ручки
-
Vladys77
Member
Що в тому Half life такого, що всі дуріють?
Я свого часу пройшов і забув про що вона була взагалі
Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Я свого часу пройшов і забув про що вона була взагалі
Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
Так це ж без податку та націнки в нас. Тому топова комплектація вдвічі дорожче буде чим хтось очікувавalexeygalas: ↑ 22.06.2026 21:45 https://www.gamesindustry.biz/valves-st ... ply-issues
Є ціни вже на коробку
• 512 ГБ без контролера: 1049 доларів
• 512 ГБ + контролер у комплекті: 1128 доларів
• 2 ТБ без контролера: 1349 доларів
• 2 ТБ + контролер у комплекті: 1428 доларів
Ну не настільки багато як всі очікували
Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
200$ націнка за дизайн і за бренд. Apple більше берекапітошка: ↑ 22.06.2026 21:48закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
![]()
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
ну не така і велика націнка. Очевидно що самому завжди дешевше збирати. Тим більше в такій коробці точно сам не збереш.капітошка: ↑ 22.06.2026 21:48закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
![]()
-
капітошка
Member
читайте уважніше загальна продуктивність буде нижче через ліміт TDPOrtyomko: ↑ 24.06.2026 09:39ну не така і велика націнка. Очевидно що самому завжди дешевше збирати. Тим більше в такій коробці точно сам не збереш.капітошка: ↑ 22.06.2026 21:48
закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
![]()
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
ци ви говорите власнику SFF системи) я знаю чим доводиться жертвувати для маленького розміру.капітошка: ↑ 24.06.2026 11:13читайте уважніше загальна продуктивність буде нижче через ліміт TDPOrtyomko: ↑ 24.06.2026 09:39
ну не така і велика націнка. Очевидно що самому завжди дешевше збирати. Тим більше в такій коробці точно сам не збереш.
Тут дива не буде, очевидно ж.

