Нарешті дочекався
Новини
Останні статті і огляди
AMD готується до релізу процесорів Ryzen AI 400 (Gorgon Point) для платформи AM5
-
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Пропоную обговорити AMD готується до релізу процесорів Ryzen AI 400 (Gorgon Point) для платформи AM5
Нарешті дочекався
Нарешті дочекався
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
а что в них такого что надо прямо было ждать ?Mykolay3ack: ↑ 24.02.2026 09:05 Пропоную обговорити AMD готується до релізу процесорів Ryzen AI 400 (Gorgon Point) для платформи AM5
Нарешті дочекався![]()
-
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
bes
Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих)))
Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих)))
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Це рефреш. Він майже не відрізняється. Невелика різниця в частотах. НаврядMykolay3ack: ↑ 24.02.2026 09:13може на новому процесорі перепройду на високих)))
Нових інтеграшок у них наразі немає. Вони зараз всюди ліплять цей RDNA3.5+ а нова графіка схоже досі на стадії розробки і про неї поки ні слова
-
IronWithin
Member
Mykolay3ack
І ця людина має допис HWBOT OC Team…
І ця людина має допис HWBOT OC Team…
-
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
IronWithin
До чого тут це)?
До чого тут це)?
-
Sanьka
Member
Мінімум дві Матрікс 5090 під азотом 24/7Mykolay3ack: ↑ 24.02.2026 09:35До чого тут це)?
-
unique-neon
Member
Не сильно він і швидший за 8700g у графіці. Відсотків може на 20. А cpu і взагалі мало чим краще.Mykolay3ack: ↑ 24.02.2026 09:13Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих)))
-
DolfDolfi
Member
Тим хто тільки думає в самий разunique-neon: ↑ 24.02.2026 09:48Не сильно він і швидший за 8700g у графіці. Відсотків може на 20. А cpu і взагалі мало чим краще.Mykolay3ack: ↑ 24.02.2026 09:13Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих)))
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
Не рефреш. Зараз на десктопі є 8000G, з 12 CU RDNA3. Phoenix.alexeygalas: ↑ 24.02.2026 09:24 Це рефреш. Він майже не відрізняється. Невелика різниця в частотах. Навряд
Нових інтеграшок у них наразі немає.
Після них вийшло покоління Strix Point з 16CU і гетерогенними ядрами. На десктопі його не було.
Gorgon Point - це рефреш Strix.
Різниця в продуктивності з тим, що зараз є доступне, має бути.
Ну і контролер
Також цікаво буде помацати звичайні і малі ядра. 8000G і так мало споживають в неігрових завданнях. Якраз добре під відключення. Цікаво, чи ці будуть споживати менше.
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Я невірно сформулював. Мав на увазі що це рефреш стріксів і розраховувати більше ніж на різницю між феніксами та стріксами не вартоPiter Cantrope: ↑ 24.02.2026 11:01Не рефреш. Зараз на десктопі є 8000G, з 12 CU RDNA3. Phoenix.
Так і на феніксах люди добряче пам*ять ганяютьPiter Cantrope: ↑ 24.02.2026 11:01На цих Gorgon Point можна буде пам'ять поганяти))
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
alexeygalas
Ну людям, які сидять на AM5, невідомо, що собою являє Strix. Бо те, як він реалізований в ноутах, до нас відноситься мало.
Мій 8700G в розгоні і з розігнаною пам'яттю набагато швидший за будь-яке мобільне виконання цього ж АПУ.
На феніксах ганяють. І на цих будуть ганяти)
Ну людям, які сидять на AM5, невідомо, що собою являє Strix. Бо те, як він реалізований в ноутах, до нас відноситься мало.
Мій 8700G в розгоні і з розігнаною пам'яттю набагато швидший за будь-яке мобільне виконання цього ж АПУ.
На феніксах ганяють. І на цих будуть ганяти)
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
Опять термопаста под капотом вместо нормального припоя? Зачем так делать?
-
neonglaу
Member
- Звідки: Миколаїв, Україна
Уе малоймовірно. Ваш 8700g буде потужнішийMykolay3ack: ↑ 24.02.2026 09:13 bes
Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих)))![]()
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
А коли вжу буде рдна4 щоб підтримувало 4фср?
-
unique-neon
Member
Filabatya
Амд каже, що рдна 3 до 29-го
Амд каже, що рдна 3 до 29-го