Sony може відкласти випуск наступного покоління PlayStation до 2028 або 2029 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Dilfin
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Sony може відкласти випуск наступного покоління PlayStation до 2028 або 2029 року

А я що казав?) Коси капусту поки молодий!).
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Соні продає консолі по собівартості, або взагалі в убиток, вони заробляють на іграх. Тому їм немає сенсу сильно підвищувати ціну на консолі, будуть чекати коли пам'ять подешевіє
1234waltz
Member

Повідомлення

Ахахаха, тобто мяу.
Dilfin
Member

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 16:35 Соні продає консолі по собівартості, або взагалі в убиток, вони заробляють на іграх. Тому їм немає сенсу сильно підвищувати ціну на консолі, будуть чекати коли пам'ять подешевіє
Не сильненько так, десь до 1000$ Щоб в покупців мозок не поплавило від ціни.)
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

за 1000 її ніхто не купить
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 16:54
за 1000 її ніхто не купить
Поставлять 999
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

dead_rat: 16.02.2026 16:55
Polaris: 16.02.2026 16:54
за 1000 її ніхто не купить
Поставлять 999
999 :D :up:
den888
Member

Повідомлення

в 2029, з запроектованим залізом це буде виглядати як продукт не першої свіжості, як якийсь 3060 зараз. В 2032 вже будуть чекати "нового покоління".
Tetronga
Member

Повідомлення

Ну логічно, пс 5 ще дуже довго буде жити. Тільки недавно сервіски вимкнулись на пс4
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 16:54
за 1000 її ніхто не купить
то ігри в 2 рази дорожчими стануть, теж варіант)
1234waltz
Member

Повідомлення

den888: 16.02.2026 17:01 в 2029, з запроектованим залізом це буде виглядати як продукт не першої свіжості, як якийсь 3060 зараз. В 2032 вже будуть чекати "нового покоління".
Та нічого, не звикати, буде PS3 2.0, безнадійно застаріла вже на релізі, паралельно з якою буде в ходу застаріла мегауспішна PS2 (PS5).
А взагалі, багато хто сміявся з тих, хто придбав PS5 Pro - бо дорого та не дуже й проривно. А виходить консолька не дуже й дорога стала та ще й актуальна на найближчі 4 роки.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Enjthesilence: 16.02.2026 17:04
Polaris: 16.02.2026 16:54
за 1000 її ніхто не купить
то ігри в 2 рази дорожчими стануть, теж варіант)
Тоді стане ще ваще конкурувати з ПК
1234waltz
Member

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 17:05 Тоді стане ще ваще конкурувати з ПК
Тільки якщо ПК залізо ще в два рази в ціні не злетить)
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 17:05
Enjthesilence: 16.02.2026 17:04

то ігри в 2 рази дорожчими стануть, теж варіант)
Тоді стане ще ваще конкурувати з ПК
ну це ми ще прайс на пк залізо у 2028 не знаємо :D
Reinmar
Member

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 16:54
за 1000 її ніхто не купить
так навіть ps5pro по хотлайну 33 999 – 45 040, що виходить 790-1040$, або середня ціна 915$. Ну звістно черга не стоїть, великі мережі навіть не завозять, чисто для гіків/стрімерів по факту і продають
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Насправді це гарна новина, ще на пару років ігророби відтягнуть зріст системних вимог, буде оптимізація нових ігор під старе залізо. Завжди +\- працювала формула що вк повинна буди десь трохи швидша за сучасну консоль щоб не перейматись наступні кілька років.
Diesel
Junior
Звідки: Рівне

Повідомлення

Все вірно роблять, знають, що нові відеокарти в 2029 році вийдуть, а може і в 30 му. Куди їм спішити.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

А чим це погано? Для тих хто взяв пс5 це буде означати довшу підтримку. Ігри будуть оптимізувати під пс5 що є відверто слабким в порівнянні з сучасними пк.
1234waltz
Member

Повідомлення

Ну, так-то ігри оптимізують навіть на Xbox Series S, де ерзац 6500 XT на ширшій шині. На відміну від аналогічного конфігу ПК, на Series S навіть Сталкер 2 в межах норми грається і очі не витікають. Спроби отримати такий самий експірієнс на спарці з 4700g+6500 XT дещо марні.
den888
Member

Повідомлення

tornadox: 16.02.2026 17:35 А чим це погано? Для тих хто взяв пс5 це буде означати довшу підтримку. Ігри будуть оптимізувати під пс5 що є відверто слабким в порівнянні з сучасними пк.
мені чисто з естетичних вподобань ps5 не зайшла взгалі. таке одоробло... ps3 slim була і ps4 slim, норм.

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
1234waltz: 16.02.2026 17:04
den888: 16.02.2026 17:01 в 2029, з запроектованим залізом це буде виглядати як продукт не першої свіжості, як якийсь 3060 зараз. В 2032 вже будуть чекати "нового покоління".
Та нічого, не звикати, буде PS3 2.0, безнадійно застаріла вже на релізі, паралельно з якою буде в ходу застаріла мегауспішна PS2 (PS5).
А взагалі, багато хто сміявся з тих, хто придбав PS5 Pro - бо дорого та не дуже й проривно. А виходить консолька не дуже й дорога стала та ще й актуальна на найближчі 4 роки.
а який сенс в pro, що воно там такого дає, якщо нову купляти, ну може, а міняти fat на pro, та нашо воно треба.
Відповісти