ASUS випускає високопродуктивні вентилятори ProArt PF120

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASUS випускає високопродуктивні вентилятори ProArt PF120
ProArt
на базі гідродинамічного підшипника
:facepalm:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

AccessDenied: 19.12.2025 14:30 ProArt

на базі гідродинамічного підшипника
Що не так?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Змогли перевершити більший за габаритами топ від phanteks t30 доречі, в якого на 3000 обертів 101CFM. Але ціна 100% буде не конкурентна
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields
це ще з меншою товщиною самого пропелера також :)

Хотілось би побачити огляд на нього від hwcooling, цікаво чи буде кращим за р12про/а12х25г2, мб буде цікавим на іс55/х53про :shuffle:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

ProArt дораха бахато, але чому 3000 рпм?

Якщо нам красиві кулера, то мають бути тихими щоб поряд з ними можна було фізично знаходитись
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.12.2025 14:52 7mindfields
це ще з меншою товщиною самого пропелера також :)
І трохи тихіші будуть так, але цінник всі ці переваги нівелює. З приводу габаритних розмірів, вийшло щось нішеве всеодно, в ті ж itx збірки до 25mm вони не стануть так само, як і 30mm фантекси
dead_rat: 19.12.2025 14:54 ProArt дораха бахато, але чому 3000 рпм?
Тому що інакше не змогли би перевершити нинішній топ по спеках
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 19.12.2025 14:57І трохи тихіші будуть так, але цінник всі ці переваги нівелює.
З однієї сторони так, якщо потрібно їх багато, в мому випадку потрібно тільки 1 (для ЛП кулера, тож будь-яка ціна буде прийнятною), в збірках із 67мм кліренсу - 38мм кулер (х53/іс53/іс55)+28=66мм, тут от погоджусь, виглядає гірше на фоні нокти/арктика які 25мм, тож загальна висота буде 63мм..
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Бачу новину про девайс Асус - першим ділом шукаю ціну :rotate:
Вибачте, просто рефлекс на новини Асус :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

dead_rat: 19.12.2025 14:54ProArt дораха бахато, але чому 3000 рпм?
Для охолодження професійних пічок!

Відправлено через 34 секунди:
Sanьka: 19.12.2025 15:25Бачу новину про девайс Асус - першим ділом шукаю ціну :rotate:
Навіщо шукати, якщо може бути лише дорого і дуже дорого?
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
После Noctua - не впечатляет.
Nemo4k
Member

Повідомлення

Це тіпа с хладогеном внутрі система охолодження рідинна ?
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Начал читать коменты и вспомнил свой резак от асус - суть перекрашенный лайт-он, его даже перепрошить в лайт-он можно было и получить его фишки. И вы хотите сказать, что атсос атлус асус сама сделала вентилятор? :eek: :eek: :eek: :eek:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Тут многие не понимают зачем 3000 оборотов. Никогда не видел проблемы настроить сколько надо. Запас по возможностям ничем не ограничивает и не отягощает вас :dontknow: Возможность - это всегда +
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 20.12.2025 00:22Тут многие не понимают зачем 3000 оборотов.
Для того чтобы в пике система врубила все 3000 и быстро сбила температуру. По той же причине у асуса у новых водянок 4000 на помпе - при внезапной полной нагрузке это позволяет моментально сбить температуру. Причем в обычном использовании там обороты на уровне 2400-2700 и не слышны
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Пробежался по спекам - очень даже неплохие. Но, наверняка, стоит как минимум в 2 раза дороже, чем условный Arctic P12 Max... :rolleyes:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Voozy: 20.12.2025 05:13в 2 раза дороже
Знаючи асус - буде добре, якщо в 4-5. Р12 прошки зараз по 307грн.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Afit: 20.12.2025 00:22 Тут многие не понимают зачем 3000 оборотов. Никогда не видел проблемы настроить сколько надо. Запас по возможностям ничем не ограничивает и не отягощает вас :dontknow: Возможность - это всегда +
Якщо вентиль розраховано на 3000 це не факт, що він буде нормально працювати на 600-800. Є мінімальна напруга і оберти для старта, бувають що на занизьких обертах підшипник стучить, хоч за зазвичай у шарикопідшипниках.

Ну і ви чкли вентиль на 3000 обертів? Він в сусідній кімнаті спати не дасть. Тож я б ще зрозумів 1800, що гучно але під час гри в навушниках можливо стерпіти(ніт, свого часу не витримав це щастя на другий день і удавив максималку до 1300)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Опять цену влепят х4 от P12 Pro, mark my words
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 20.12.2025 04:40Причем в обычном использовании там обороты на уровне 2400-2700 и не слышны
Якщо 2700 не чути то або ти живеш на заводі в цеху, або варто записатись до отоларинголога. Без жартів.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 20.12.2025 13:40Якщо 2700 не чути
Сильно зависит от помпы. Неслышно совсем
Відповісти