Встановлено новий рекорд розгону ОЗП: пам'ять Kingston FURY DDR5 CUDIMM підкорила 12108 МТ/с

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Пропоную обговорити Встановлено новий рекорд розгону ОЗП: пам'ять Kingston FURY DDR5 CUDIMM підкорила 12108 МТ/с
Рекордів вже багато, і попереду ще більше, не лише по оперативній пам’яті.
Важливо фпс в іграх підтягнути.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І от реально майже половина усіх нових рекордів на Kingston, але все одно постійно знаходяться ти хто "проти", і дивний збіг у більшості випадків вони фанати g.skill.
Це якась компанія антиреклами в них проти Kingston цікаво?

Бо я просто реально хочу подякувати їм, адже Kingston виправили багато своїх помилок у ОЗП завдяки їх тиску та претензій, і зараз одні з кращих на ринку ОЗП.
Це той випадок коли хейтери зробили добру справу.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Захар Беркут: 25.10.2024 16:07 І от реально майже половина усіх нових рекордів на Kingston, але все одно постійно знаходяться ти хто "проти", і дивний збіг у більшості випадків вони фанати g.skill.
Це якась компанія антиреклами в них проти Kingston цікаво?

Бо я просто реально хочу подякувати їм, адже Kingston виправили багато своїх помилок у ОЗП завдяки їх тиску та претензій, і зараз одні з кращих на ринку ОЗП.
Це той випадок коли хейтери зробили добру справу.
Кингстон и ГСкилл - лидеры рынка, что не так? Покупается самое подходящее по скорости-объёму сейчас, то есть плашки 32-48 гб 2 штуки, а вот гскилл или кингстон - без разницы, оба хорошие.
Відповісти