За підсумками року обсяги постачання OLED-моніторів зростуть на 181%

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити За підсумками року обсяги постачання OLED-моніторів зростуть на 181%

Можливо через рік - два й ціни нормалізуються, а то поки що це лютий оверпрайс, враховуючи недоліки.
Хоча поки не пофіксять vrr на олед, брати не буду.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Текст насколько помню по некоторым обзорам тоже не очень хорошо выглядит, чем на IPS.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Lekrs: 17.10.2024 14:00Хоча поки не пофіксять vrr на олед, брати не буду.
Это про мерцание при активации гсикн-фрисинк?
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Lekrs: 17.10.2024 14:00 Хоча поки не пофіксять vrr на олед, брати не буду.
А шо не так с олед? Я просто уже месяц сижу играю на самсунге g8 и никаких приколов не увидел.
xIIImaL
Junior
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення

maxn: 17.10.2024 14:37
Lekrs: 17.10.2024 14:00 Хоча поки не пофіксять vrr на олед, брати не буду.
А шо не так с олед? Я просто уже месяц сижу играю на самсунге g8 и никаких приколов не увидел.
Шось не так з олед тільки у тих , у кого їх немає .
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Как по мне он в играх и работе с текстом браузингом просто глаза выедает. Телек смотреть это одно, - круто а вот в качестве моника ИМХО лучше ips
xIIImaL
Junior
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення

konb999: 17.10.2024 14:40 Как по мне он в играх и работе с текстом браузингом просто глаза выедает. Телек смотреть это одно, - круто а вот в качестве моника ИМХО лучше ips
Там даже настройки для избранных есть на любой вкус и цвет . Можно подкрутить чтоб не выедало ничего .
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 17.10.2024 14:37
Lekrs: 17.10.2024 14:00 Хоча поки не пофіксять vrr на олед, брати не буду.
А шо не так с олед? Я просто уже месяц сижу играю на самсунге g8 и никаких приколов не увидел.
G-sync юзаєш?
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

konb999: 17.10.2024 14:40 Как по мне он в играх и работе с текстом браузингом просто глаза выедает
Я впевнений на 100%, якщо перед вами вдень поставити 4к OLED монік і якісний IPS/VA, то різницю в тексті/браузінгу ви взагалі не помітите. От просто під прямим кутом навіть на скажете де який. Нічого не віїдає.
Lekrs: 17.10.2024 14:00 Хоча поки не пофіксять vrr на олед, брати не буду.
Проблема з врр флікером є на всіх моніках, просто на оледах більш помітна за рахунок миттєвого перемикання пікселів. Є вже деякі фікси. Наприклад, на самсунгу є фіча що повністю його прибирає, але додається незначний інпут лаг, що відчутний лише в кіберкотлетних шутерах. Та й в принципі проблема перебільшена, видно лише при низькому фпс на темному екрані, ну тобто на якомусь екрані завантаження, в реальній грі норм.
Востаннє редагувалось 17.10.2024 15:08 користувачем Nutbar, всього редагувалось 1 раз.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Lekrs
Да. G-sync. Если я правильно понимаю проблема в мерцании когда диапазон частоты G-sync (30-240) выходит за пределы монитора (1-175) ?

https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... sb-s34bg85

Там в разделе VRR Flicker есть видео с мерцающей подсветкой, когда на статичном кадре меняют частоту от 3-20 FPS до 173 и этот переход сопровождается мерцанием. Вы про это?

На сколько я понял то да.... Ну я вам так скажу, если у вас фпс опускается до 3-20 FPS то мерцанием подсветки самая меньшая из ваших проблем.


И ещё мне не понятен прикол что всем в обзорах не хватает яркости, все хотят больше яркости........ монитор яркий на столько что я им помогаю войскам пво подсвечивать шахедов пролетающих у меня над домом. Я не знаю кто эти люди которым не хватает яркости. Если включить пиковую яркость на уровне высокий, то после неё глаза как после сварки.
DiSEqC
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Головне питання, за 8-10 років ці екрани не вигорять в хлам?
Першим ділом вигорить Пуск і 3 кнопки у правому кутку вікна.

По друге, як там справи з ШІМ?
ОЛЕДу потрібно мати більшу бітність ніж він відображає щоб мати плавну градацію затемнення і не калічити зображення постерізацією.
Востаннє редагувалось 17.10.2024 15:32 користувачем DiSEqC, всього редагувалось 4 разів.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Сцыкую пока переходить. Я работаю из дому и юзаю монитор 10-12 часов в сутки. не знаю как глаза выживут после оледа. Плюс 8 часов на экране почти статичная картинка, от которой даже мой IPS потом отходит несколько часов, пока следы не пропадут.
Ах да, еще производители оледов любят пихать в мониторы вентиляторы, чего я тоже не переживу с моим утонченным слухом :rolleyes:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DiSEqC: 17.10.2024 15:25 Головне питання, за 8-10 років ці екрани не вигорять в хлам?
Першим ділом вигорить Пуск і 3 кнопки у правому кутку вікна.

По друге як там справи з ШІМ?
ОЛЕДу потрібно мати більшу бітність ніж він відображає щоб мати плавну градацію затемнення і не калічити зображення.
Достатньо 5 - 6. А потім на смітник.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

DiSEqC: 17.10.2024 15:25 Головне питання, за 8-10 років ці екрани не вигорять в хлам?
Почему не 25? ведь все покупают себе новые мониторы раз в 25 лет. А если вдруг его купил дед за 10 лет до своей смерти, то монитор дарят внуку, который обязан сидеть за ним ещё 15.

Отправлено спустя 2 минуты 15 секунд:
Lekrs
проблема в мерцании когда диапазон частоты G-sync (30-240) выходит за пределы монитора (1-175) ?
Ну так что, вы про это?
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

:super: :super: :super:
Востаннє редагувалось 17.10.2024 15:47 користувачем konb999, всього редагувалось 1 раз.
denizen
Junior

Повідомлення

в мене oled, і немає ніяких проблем. Головне відразу налаштувати яскравість, і все, працюй собі. Кольри теж легко налаштовуються, якщо працюєш в SDR ставиш sRGB і нічого не віїдає. люди вже роками радіють, грають, та працюють за олед, і все норм.
DiSEqC
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 17.10.2024 15:36
DiSEqC: 17.10.2024 15:25 Головне питання, за 8-10 років ці екрани не вигорять в хлам?
Почему не 25? ведь все покупают себе новые мониторы раз в 25 лет. А если вдруг его купил дед за 10 лет до своей смерти, то монитор дарят внуку, который обязан сидеть за ним ещё 15.

Отправлено спустя 2 минуты 15 секунд:
Lekrs
проблема в мерцании когда диапазон частоты G-sync (30-240) выходит за пределы монитора (1-175) ?
Ну так что, вы про это?
Якщо в індустрії буде застій, 4К з dci-p3 то хай хоч 25 років працює, аби не деградував від старості.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Почему не 25? ведь все покупают себе новые мониторы раз в 25 лет. А если вдруг его купил дед за 10 лет до своей смерти, то монитор дарят внуку, который обязан сидеть за ним ещё 15.
Ні, одразу після гарантійного в утиль. Все одно за 3 роки щось нове придумали/покращили. А хто користується монітором, який його влаштовує, 15 років, той жмикрут і ретроград.
Пуск, до речі, можна переміщувати, хоч через день.
VRoman
Member
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 17.10.2024 14:12 Текст насколько помню по некоторым обзорам тоже не очень хорошо выглядит, чем на IPS.
Проблема текста есть только у панелей с белым светодиодом в пикселе WRGB (WOLED). Винда так и не научилась работать такими панелями. Они мылят текст. Эти панели были изначально предназначены для телевизоров. У меня есть такой. Текст и прямые линии размываются на нём. RTINGS даёт им рейтинг 7 из 10 для текста, а я бы сказал что дела обстоят гораздо хуже чем 7...
1234waltz
Member

Повідомлення

Не розумію хейтерів OLED екранів. Головна проблема не в самому OLED, а жлобстві деяких виробників, що пхають pwm. Вихід простий - не купувати шлак з мерехтінням, тільки Flicker Free. І тут вже ситуація цікавіша, бо значна кількість моделей це шлак з pwm (що в ноутбуках, що в моніторах, що на смартфонах, навіть в частині Пікселів це позорисько поставили).

Відправлено через 2 хвилини 42 секунди:
Геральт: 17.10.2024 15:54 Ні, одразу після гарантійного в утиль. Все одно за 3 роки щось нове придумали/покращили. А хто користується монітором, який його влаштовує, 15 років, той жмикрут і ретроград.
Пуск, до речі, можна переміщувати, хоч через день.
5 років назад брав IPS з 100% sRGB. Питання. Нащо мені його міняти на третій рік, якщо жодного вау ефекту новий дісплей, якщо я не споживаю на моніторі HDR контент (ну знаєте, тєлік є), а для роботи за монітором мені більше не треба?
Відповісти