Intel припиняє випуск лінійки комп'ютерів NUC

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Intel припиняє випуск лінійки комп'ютерів NUC

Да мини ПК люди сами соберут при желании и главное лучше, чем Intel.

Процессоры начните делать энергоэффективнее - это главное, а AMD так и останяется гAMD.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шкода, реально прикольні коробочки були.

Nikolay Yeryomenko
І яким же це чином? Куплять розсип мікрух, розведуть плату і напаяють? :laugh:
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Scoffer: 12.07.2023 09:58 Куплять розсип мікрух, розведуть плату і напаяють? :laugh:
Ну китайці ж можуть, то чо ми ні? :D будуть як в 80-х - журнали радіотехніків з типповими розводками плат і лістінгами ісходніків біоса.
1234waltz
Member

Повідомлення

Єдине що можу пригадати за істонію Нюків цікаве це монструозний Kaby Lake-G з Vega + HBM та мертвонароджений Extreme Compute Element в форматі плати. Щодо неттопів, так завжди були від сторонніх компаній аналогічні неттопи не гірше та МакМіні :-/
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Scoffer: 12.07.2023 09:58І яким же це чином? Куплять розсип мікрух, розведуть плату і напаяють?
Тебе нужен именно такой форм фактор для чего? Для каких задач?
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

Дуже шкода. Їх підвів маркетинг.
Через низькі продажі - невеликі партії виробництва.
Через невеликі партії - велика ціна за штуку.
Через великі ціні - низькі продажі.
Коло замкнулось.
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

DaKaR: 12.07.2023 10:36 Дуже шкода. Їх підвів маркетинг.
Через низькі продажі - невеликі партії виробництва.
Через невеликі партії - велика ціна за штуку.
Через великі ціні - низькі продажі.
Коло замкнулось.
Это ваше мнение , а в реальности маркетинг стоит немалых денег ( = дороже товар ), и если продукт не интересен людям то никакой маркетинг это сильно не поменяет
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Дійсно шкода. :weep:
Маю старенький NUC 5i5RYK ще на i5-5250U. Використовую, як приставку до проектора. Дуже зручна штука.
den888
Member

Повідомлення

Халепа, я колись хотів придбати NUC, але на той момент були лише старі моделі з RTX 2600, і то в одному магазині, здається в brain, а осання модель мені не зайшла за дизайном, щось занадно громіздка стала.
PhoenixKiller
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

этот рынок уже давно захватили китайские тайтлы, вроде Beelink, Minisforum, Chatreey
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko
От ви дивна людина. Спочатку воюєте за синіх, потім коли вас цим понукають ви кажете що ви за кращий перформанс-гривня і байдуже який процесор. А тепер знову пишете "гАМД". Вам не набридло?
Shkrabaliuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

буде щось схоже з іншою назвою
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

AntonyKandaurov: 12.07.2023 11:54От ви дивна людина. Спочатку воюєте за синіх, потім коли вас цим понукають ви кажете що ви за кращий перформанс-гривня і байдуже який процесор. А тепер знову пишете "гАМД". Вам не набридло?
Ты наверное про 13400 vs 7600. Я вот кстати смотрел снова тесты и что получается знают даже кацапы:
спойлер
Techpowerup - там средний fps.

Может есть ещё какие-то тесты с 1% и 0.1% на 7600X.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 12.07.2023 12:51 Techpowerup - там средний fps.

Может есть ещё какие-то тесты с 1% и 0.1% на 7600X.
Я от дуже не проти сучасних ресурсоємних іграшок, і дійсно саме вони в мене в переважній більшості випадків будуть найбільш ресурсоємними задачами на компі, але мені от абсолютно байдуже й фіолетово, який середній fps видасть сучасний проц на топовій відясі в 1080p. А 1% і 0.1% в таких умовах байдуже й фіолетово в квадраті та в кубі. :-/ :-P Цікавить лише продуктивність в іграх на відяхах нижнього й середнього класу в 4K, та продуктивність у 8K або з променями в 4K на топових/предтопових відяхах. Роль процесора тут буде практично нульова, цілком вистачить навіть якого-небудь Core i3-9100F чи Ryzen 5 1600, аби лише не щось занадто застаріле чи дно типу Celeron/Pentium/Athlon.
Ну а де продуктивність проца буде дуже доречна, то стиснення зображень в PNG, архівування в 7-zip, кодування/монтаж відео, нейромережі, рендеринг. І поки що це все не для роботи, а саме як хоббі. От там мені дійсно дуже важливо перформанс на гривню, а також підтримка нових технологій і відсутність проблем у експлуатації. Менший жор та відсутність необхідності в водному охолодженні, теж не зайві. А для роботи для моїх цілей і Селерону б вистачило.
1234waltz
Member

Повідомлення

Kassatka: 12.07.2023 13:40 А 1% і 0.1% в таких умовах байдуже й фіолетово в квадраті та в кубі. :-/ :-P Цікавить лише продуктивність в іграх на відяхах нижнього й середнього класу в 4K, та продуктивність у 8K або з променями в 4K на топових/предтопових відяхах. Роль процесора тут буде практично нульова, цілком вистачить навіть якого-небудь Core i3-9100F чи Ryzen 5 1600, аби лише не щось занадто застаріле чи дно типу Celeron/Pentium/Athlon.
З приводу секти що наярює на 0,1% згоден, але "Core i3-9100F чи Ryzen 5 1600" це по сучасним вже ну зовсім дохлі процесори навіть для ресурсоємної офісної роботи нижня планка. В мене для "офісних" потреб Core i3-10100 і це вже прямо ну "в прітірочку", щоб працювати з веб-інтерфейсами робочими і тп. Для ігор ну хочаб Core i5-10400 та 3600Х.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Ну я зараз пишу з офісу якраз сидячи за Core i3-9100F, то для моїх офісних потреб це дуже потужний комп, на якому все літає. Програмування в сучасних IDE, Microsoft Office, робота з графікою, перегляд веб-сайтів у браузерах, робота з БД MySQL - все чудово. На HDD трохи пригальмовує процес запуску Вінди й програм, а з SATA-SSD взагалі стає надпотужний офісний комп. Думаю, що якщо взяти до компа з таким процом GeForce RTX 3060 12 Гб/Radeon RX 6800 в 4K, або GeForce RTX 3090 у 8K, то проц не сильно обмежить продуктивність у іграх. От на RTX 3090 у 4K чи на RTX 4090 у 8K вже можливо й обмежить.
Востаннє редагувалось 12.07.2023 14:07 користувачем Kassatka, всього редагувалось 1 раз.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

У синего лагеря что-то совсем дела плохо идут :lol: . 3xpoint, nand, модемы просрали. Скоро будут закрывать серверное, графическое и процессорное подразделения? Распродадут заводы с людьми в придачу и ликвидируют контору? Жировали на 4 ядрах и 5% в год? Финансист в роли руководителя компании помог? Что не делал штеуд - выходил керогаз :rotate: . Последняя прорывная архитектура была Сэнди Бридж. Все что выходило после - выжимание всех соков из кольцевой шины. Дядюшка Мур тысячу раз ударил себя в лицо и столько же раз переревнулся в гробу.
1234waltz
Member

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 12.07.2023 14:07 У синего лагеря что-то совсем дела плохо идут :lol:
Ви в якісь іншій реальності живете. В цій реальності Інтел будує гігантські Фаби в США та Європі, нове підприєммство в Польщі, має контракти від сторонніх розробників на випуск чипів і взагалі норм чухає.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kassatka: 12.07.2023 14:02Думаю, що якщо взяти до компа з таким процом GeForce RTX 3060 12 Гб/Radeon RX 6800 в 4K, або GeForce RTX 3090 у 8K, то проц не сильно обмежить продуктивність у іграх.
Замало ви в ігри грали :-P . В ресурсоємних тайтлах все впреться в 4 потоки. Та навіть дота, с хорошою картою, неприємно здивує. 10100 ще куди не йшло, 9100 - точно вже не про ігри. Йому 6600/3050 - оверкілл.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Ну та архітектура, що в Rocket Lake дала доволі непоганий приріст IPC відносно багатостраждальної вичавленої Скайлейк, а Golden Cove в 12-му і 13-му поколінні повторно доволі непоганий приріст IPC відносно тієї, що Rocket Lake. E-ядра дали змогу в десктопах на рівних конкурувати в багатопочній продуктивності з AMD. Але з жором дійсно вийшло дуже погано. Хоча в плані охолодження норм, бо техпроцес більший і охолоджувати з більшої площі ядра легше.
Відповісти