G.Skill похвасталась наборами DDR5-7800/8000 и разгоном до DDR5-10000 «на воздухе»

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Я уж подумал о 10.000 и задержках 38 на постоянку... :gigi:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

10к через год-два будет хорошей памятью :super:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spd hub temp нереальный какой-то, хотя, это в простое, судя по всему. В реальности скачки за 60 должны быть и там уже не ясно что с стабильностью. При том, что это даже не хот спот и при том, что термопрокладок у гскилл нет
VRoman
Member
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

gehka3: 02.11.2022 16:11 Я уж подумал о 10.000 и задержках 38 на постоянку... :gigi:
К сожалению это несбыточные мечты для DDR5. Во-первых удвоилось число каналов, что увеличивает задержки, а во-вторых делитель 1:2 контроллера памяти тормозит ещё.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Чекаємо нових АПУ від АМД, пам'ять для них вже є. 120ГБ/с :eek:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДядяСаша: 02.11.2022 17:21 Чекаємо нових АПУ від АМД, пам'ять для них вже є. 120ГБ/с :eek:
більш як півтора ядра там все одно не буде, хоча починали з одинадцяти
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Раніше я говорив, що "здивуюсь якщо в цьому році буде DDR5 на 8000+". Знімаю капелюха )Зображення
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Теж не чекав, що так швидко досягнуть. Ну, тепер можна припустити, що років через 3, DDR5-10K буде по доступній ціні?

Доречі, виробник мікросхем пам'ті Hynix. — Чи не доречі?..
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

ДядяСаша: 02.11.2022 17:21 Чекаємо нових АПУ від АМД, пам'ять для них вже є. 120ГБ/с :eek:
ТАк, тре чекати. Нажаль в зарашній серії АМД щось слабувато контролери DDR5 себе показують - читання при 2х каналах (128 біт) на 6000 всього 65 Гбайт/с, з 96 можливих, що дає ефективність 70%. В інтела в тих же умовах 90+, тобто 95% ефективність. А от запис в АМД дивує - більше 80, навіть при одному чіплеті. Може зараховується запис у кеш? В будь-якому разі АМД рости є куди, особливо при 2х чіплетах. Надіюсь потім IOчіп допиляють
Взагалі то, при такій кількості кешу в процах і 32+ потока, могли б вже в основі на високочастотну LPDDR5+ перейти, де дані передаються в 2 рази скорше ніж команди. Трохи би затримка зросла, але кеш компенсує, зате даних всім хватить, або контролерів/планок тре було б в 2 рази меньше. В смартфонах вже 8500 МГц, і це при 0,5В, а ми в десктопах про 8000 мріємо. Вже давно могли б 12000+ мати. Ще краще уніфікувати з GDDR :gigi: : , там дані в 4 рази швидше йдуть, і 16 ГГц норма, а скоро, коли PAM4 прикрутять, то і 32 буде, тоді рай всім страдальцям :lol:
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Перша проба ddr5 вже пройшла в r7 6800u з частотою 4800, тобто я чогось собі думаю, що вже зразу будуть частоти дещо більші в декстопі.
На додаток хочу кинути відео де показана залежність вбудовпного ГПУ від частот пам'яті того ж самого відеоядра 680М, яке стоїть у r7 6800u.
Ozymandij
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

gehka3: 02.11.2022 16:11 Я уж подумал о 10.000 и задержках 38 на постоянку... :gigi:
Не буде такої частоти ,банально бо дільник буде 1\4 а не 1\2, краще реальна частота 8000-8200, а от таймінги 30-34
Відповісти