Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Свегер: 22.09.2024 15:12 З переглянутих в інтернеті моделей, розглядаю такі:
Motorola Edge 50 Neo
Google Pixel 8a
Буду вдячний за будь-які підказки, рекомендації, коментарі, поради :)
Порівнював не саме ці моделі, але суміжні: піксель 8 вс едж 50 про - був дуже здивований, що піксель взагалі ніякий, при тому, що я первинно хотів брати саме піксель :dontknow:

Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:
7mindfields: 22.09.2024 17:21 краще зупинитись на 8a, підтримка там точно буде краще за фіктивну від леново (вони забивають на свої топові/бізнесові лінійки типу легіонів/синкпадів, де цінник нормально відчувається, що казати про телефони до 500уо), звісно якщо oled після якісного ips це не гостре запитання)
Для едж 50 нео офіційна підтримка оновлень системи і безпеки буде 5 років до 2029 (більше ніж для ультри, кєк), для пікселя 8а - 7 років до 2031. За той час уже щось нове купите.
Ще помножимо на те, що всі пікселі у нас сірі, а мото - офіційні. Тут уже велике питання що краще ;)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Свегер
Більшість китайфонів і яблофон мають опцію dc dimming. Під нею дещо пливуть кольори, але це значно менше зло за ШІМ.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Scoffer
То раніше було, зараз у китаців dc dimming у окремих моделях зустрічається. Я з цим зіткнувся коли дитині телефон у тому році вибирав.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K
Покращення і сюди дісталось? Ну тоді гуглити огляди де воно ще є.
Reinmar
Member

Повідомлення

Користуюся 5 років Redmi note 8 pro. Все влаштовує на диво до сих пір, але вже став розряджатися за день повністю (користуюсь дуже багато, практично з рук не випускаю), тому віддам старшим родичам і буду дивитися заміну. Що зараз в 300-400$ краще з Xiaomi або Samsung? В мене з пріорітетів тільки камера, "гігабайти" та "гігагерци" повністю влаштовуюють і на поточному. Двивився Poco, але з оглядів він як раз про макс потужність на долар, а все інше вже другорядне
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Scoffer
Пару років тому китайці почали відмовлятися від dc dimming. Наприклад, серед Росо 5-ї серії він, здається, є тільки у М5s. Можливо це якось з герцовкою пов'язано, бо той же Poco М5s 60Гц, Poco М5 - 90 Гц, x5 - 120Гц й в них вже dc dimming відсутній.
PS. Хоча Nothing його реалізувала й на 120Гц, але тільки частково на певних діапазонах яскравості й у автоматичному режимі.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K
Зрозуміло, заради нафіг не потрібної свистоперділки як завжди видалили необхідну опцію.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 10:34 що піксель взагалі ніякий
Що тут мається на увазі?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 10:34 Для едж 50 нео офіційна підтримка оновлень системи і безпеки буде 5 років до 2029 (більше ніж для ультри, кєк), для пікселя 8а - 7 років до 2031. За той час уже щось нове купите.
Ще помножимо на те, що всі пікселі у нас сірі, а мото - офіційні. Тут уже велике питання що краще ;)
Та хоч 10 років «підтримки» хай намалюють, вона від цього всратою не перестане бути. Леново можна брати тільки за умови що там все працює із коробки, або не брати взагалі.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Свегер: 23.09.2024 07:26 7mindfields
якщо вже Samsung і Google Pixel проблемні.
самсунг 24 + и ультра и последние пиксели с шимом все ок .
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields: 23.09.2024 12:24
GreenMile: 23.09.2024 10:34 Для едж 50 нео офіційна підтримка оновлень системи і безпеки буде 5 років до 2029 (більше ніж для ультри, кєк), для пікселя 8а - 7 років до 2031. За той час уже щось нове купите.
Ще помножимо на те, що всі пікселі у нас сірі, а мото - офіційні. Тут уже велике питання що краще ;)
Та хоч 10 років «підтримки» хай намалюють, вона від цього всратою не перестане бути. Леново можна брати тільки за умови що там все працює із коробки, або не брати взагалі.
Пардон, але це теза ні про що. Телефон буде отримувати оновлення відра і безпеки, шо тут "всратого"? Ну і шо там із коробки не працює в телефоні я б тех послухав.

Відправлено через 4 хвилини 53 секунди:
Rucha: 23.09.2024 11:47
GreenMile: 23.09.2024 10:34 що піксель взагалі ніякий
Що тут мається на увазі?
Пряме порівняння. Ціна, автономність, швидкість заряджання, екран, пам'ять і ОЗП як мінімум не на боці пікселя. Детальний звіт я тут давати не буду, за цим в інтернет.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 13:04
7mindfields: 23.09.2024 12:24
Та хоч 10 років «підтримки» хай намалюють, вона від цього всратою не перестане бути. Леново можна брати тільки за умови що там все працює із коробки, або не брати взагалі.
Пардон, але це теза ні про що. Телефон буде отримувати оновлення відра і безпеки, шо тут "всратого"? Ну і шо там із коробки не працює в телефоні я б тех послухав.
Знаю я їхню підтримку, наївся з Z2 force, поки той 9 андроїд вийшов, то вже не до сміху було і отримали його далеко не всі версії телефону
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 13:04
7mindfields: 23.09.2024 12:24
Та хоч 10 років «підтримки» хай намалюють, вона від цього всратою не перестане бути. Леново можна брати тільки за умови що там все працює із коробки, або не брати взагалі.
Пардон, але це теза ні про що. Телефон буде отримувати оновлення відра і безпеки, шо тут "всратого"? Ну і шо там із коробки не працює в телефоні я б тех послухав.
Яскравий приклад https://xdaforums.com/t/e-sim-support-o ... o.4657785/
pelia: 23.09.2024 13:47
GreenMile: 23.09.2024 13:04 Пардон, але це теза ні про що. Телефон буде отримувати оновлення відра і безпеки, шо тут "всратого"? Ну і шо там із коробки не працює в телефоні я б тех послухав.
Знаю я їхню підтримку, наївся з Z2 force, поки той 9 андроїд вийшов, то вже не до сміху було і отримали його далеко не всі версії телефону
Факти, тому якийсь g32 за 150$ ще можна розглядати, але мото купувати за 15к, а тут інколи ще поради бувають купувати мото за 30к - то треба реально фанатом :lol:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

7mindfields: 23.09.2024 14:15тут інколи ще поради бувають купувати мото за 30к - то треба реально фанатом
Xiaomi, Samsung, Pixel, за 40-60 к норм, а Моторола яка не гірша, а в цілому краща зась? Да, це точно треба бути упоротим фанатом :lol:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

pelia: 23.09.2024 13:47
GreenMile: 23.09.2024 13:04 Пардон, але це теза ні про що. Телефон буде отримувати оновлення відра і безпеки, шо тут "всратого"? Ну і шо там із коробки не працює в телефоні я б тех послухав.
Знаю я їхню підтримку, наївся з Z2 force, поки той 9 андроїд вийшов, то вже не до сміху було і отримали його далеко не всі версії телефону
До чого тут Z2 force який вийшов 7 років тому? Це з тої ж з серії "не буду брати АМ5, бо феноми були так собі :dontknow: Ми говоримо не за "всі версії телефонів",а за конкретну модель едж 50 нео, яка офіційно отримає оновлення (і навіть довше ніж флагманська ультра!):
спойлер
Screenshot 2024-09-23 151512.png
Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
7mindfields: 23.09.2024 14:15
GreenMile: 23.09.2024 13:04 Пардон, але це теза ні про що. Телефон буде отримувати оновлення відра і безпеки, шо тут "всратого"? Ну і шо там із коробки не працює в телефоні я б тех послухав.
Яскравий приклад https://xdaforums.com/t/e-sim-support-o ... o.4657785/
Яскравий приклад чого, що у всіх бувають баги з обновами? Угу, той же епл, як еталон ПЗ, ніколи не лажав, не ламав сервіси своїми оновами, не викликав проблеми з батареєю і так далі :popcorn:

Відправлено через 5 хвилин 13 секунд:
7mindfields: 23.09.2024 14:15 Факти, тому якийсь g32 за 150$ ще можна розглядати, але мото купувати за 15к, а тут інколи ще поради бувають купувати мото за 30к - то треба реально фанатом :lol:
Іронія в тому, шо ви - фанатик пікселя, а адекватні люди обирають за сукупністю параметрів і під конкретні задачі в певний момент життя.
Особисто в мене ніколи не було прихильності до марок, тому смарти, якщо не брати звичайні трубки, у мене були: іфон, самснуг, хуавей, катерпілар, моторола і зараз останній - знову моторола, обоже за 44к, бо піксель мені не сподобався.
І ПК у мене на інтелі і АМД одночасно, ой-вей :rolleyes:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 15:25
pelia: 23.09.2024 13:47
Знаю я їхню підтримку, наївся з Z2 force, поки той 9 андроїд вийшов, то вже не до сміху було і отримали його далеко не всі версії телефону
До чого тут Z2 force який вийшов 7 років тому? Це з тої ж з серії "не буду брати АМ5, бо феноми були так собі :dontknow: Ми говоримо не за "всі версії телефонів",а за конкретну модель едж 50 нео, яка офіційно отримає оновлення (і навіть довше ніж флагманська ультра!):
Та неважливо коли воно вийшло, після покупки мотороли вона все більше і більше перетворювалась на китайське сміття, а я фанат, у мене практично одні мотороли на андроїді були, тому мені це все було прекрасно видно.
Я не хейтер мотороли чи фанатик пікселя, я просто не люблю китайське сміття
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 23.09.2024 14:53
7mindfields: 23.09.2024 14:15тут інколи ще поради бувають купувати мото за 30к - то треба реально фанатом
Xiaomi, Samsung, Pixel, за 40-60 к норм, а Моторола яка не гірша, а в цілому краща зась? Да, це точно треба бути упоротим фанатом :lol:
Вголос щось з таких історій, давай ще, тільки з пруфами одразу.
GreenMile: 23.09.2024 15:25 Іронія в тому, шо ви - фанатик пікселя
Іронія в тому, що ти знову помилився, для того щоб розуміти, що підтримка і саппорт в леново - лайно, не обовʼязково користуватися пікселем :laugh:
GreenMile: 23.09.2024 15:25 Яскравий приклад чого, що у всіх бувають баги з обновами?
Всього навсього не можна сімку додати у смартфон за 30к+, щось я не памʼятаю такого у інших виробників, і фіксили це не один місяць, а точно, це ж інше, зроз :lol:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields: 23.09.2024 17:15 Іронія в тому, що ти знову помилився, для того щоб розуміти, що підтримка і саппорт в леново - лайно, не обовʼязково користуватися пікселем :laugh:
Значить хейтер, типу це шось міняє принципово.
Ага, ага, батьку в 2022 потрібна була нова трубка з великим акумулятором (світла не було у нього по 12-14 годин і більше), купив йому G60 (єдине адлекватне, шо мало аккум на 6000) - прям кожного дня страждає с підтримкою і сапортом, більше нічим зайнятись не встигає :laugh:
7mindfields: 23.09.2024 17:15
GreenMile: 23.09.2024 15:25 Яскравий приклад чого, що у всіх бувають баги з обновами?
Всього навсього не можна сімку додати у смартфон за 30к+, щось я не памʼятаю такого у інших виробників, і фіксили це не один місяць, а точно, це ж інше, зроз :lol:
Уті-путі, поганий, поганий, леново :lol: По-перше, не сім, а е-сім, подруге, так, це вам не оновити іос, що відправляло купу телефонів в безкінечний бутлуп, або не забагувати сканер пальця в 6-му пікселі, і потім кілька онов це фіксити, який ще й перестав працювати при розрядженні телефону і нее фіксився нічим окрім повного скидання :popcorn:
Так виправі, ЕТО ДРУГОЄ! :lol:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 17:35 Значить хейтер, типу це шось міняє принципово.
Ага, ага, батьку в 2022 потрібна була нова трубка з великим акумулятором (світла не було у нього по 12-14 годин і більше), купив йому G60 (єдине адлекватне, шо мало аккум на 6000) - прям кожного дня страждає с підтримкою і сапортом, більше нічим зайнятись не встигає :laugh:
звісно хейтер, третій ноут підряд від леново, шкода що фанати сучасних мото не вміють (не хочуть) читати, декілька разів вказав на те, що саме софтова підтримка ніяка, а він мені знову зачитує сухі спеки про ємність акб :lol:
GreenMile: 23.09.2024 17:35 По-перше, не сім, а е-сім
GreenMile: 23.09.2024 17:35 ЕТО ДРУГОЄ! :lol:
Ну ти сам зрозумів рівень абсурду (сподіваюсь)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields: 23.09.2024 18:19
GreenMile: 23.09.2024 17:35 Значить хейтер, типу це шось міняє принципово.
Ага, ага, батьку в 2022 потрібна була нова трубка з великим акумулятором (світла не було у нього по 12-14 годин і більше), купив йому G60 (єдине адлекватне, шо мало аккум на 6000) - прям кожного дня страждає с підтримкою і сапортом, більше нічим зайнятись не встигає :laugh:
звісно хейтер, третій ноут підряд від леново, шкода що фанати сучасних мото не вміють читати, декілька разів вказав на те, що саме софтова підтримка ніяка, а він мені знову зачитує сухі спеки про ємність акб :lol:
Ще і мазохіст на додачу :lol: Для чого свій досвід з НОУТБУКАМИ натягнув на телефони - досі не зрозуміло. ЧИ я щось пропустив і у нас вже ноутбуки на андроїдах випускають? :shuffle:

Відправлено через 54 секунди:
7mindfields: 23.09.2024 18:19 Ну ти сам зрозумів рівень абсурду (сподіваюсь)
Так, рівень вашого абсурду я зрозумів ще раніше.
Відповісти