В нестабильной работе GeForce RTX 3080 виновата экономия на конденсаторах

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Вася_Пупкин
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dynamite: После 110 градусов GDDR6X начинает уходить в троттлинг, на 120 выгорает.
У RX 5700XT, хоть и с GDDR6 рабочая температура памяти до 113 градусов доходит и пока никто "не умер"
У рыжего из хардваре анбоксинг на xfx thicc ii на ~100С троттлила.
И что за враки про 113С, когда по спекам микрона там 95С.
anatolikostis: ссылке на обобщение пачки моделей.
Асус туф нет. Это какой-то стыд.
anatolikostis: А вот у микрона на свеженьких Ампер, вспоминая отвалы микрона на Тьюринге, все еще очень и очень впереди! :rotate:
вы не понимаете, это другое,
Зображення
это брак! :rotate:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka:Свидетели предзаказа должны страдать

Я удивляюсь как это вместе кондеров не распаяли ргб светодиоды :gigi:
спокойно, щас будет ревизия 2.0 с диодами, а потом 3.0 с диадами и нормальной платой :lol:
Ksardas
Member

Повідомлення

Смешно.
Понятно что "люди" ошибаются.
Но это прям обоср"ться, при чём не одна компания (вендор).
Мне кажется что еще вылезут какие-то бока. Как вариант виновата корона :laugh:

Не ну а так ничего страшного понятно. Только хреново покупать за свои деньги "недоработанные" изделия.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ksardas
Проблема не в помилках, а в ідеології.
Ефективні менеджери вендорів звикли, що за останні багато років на плату і СО топ карти треба витратити умовно 20 баксів (абсолютно відфонарна цифра), але 320+ Ват вимагають не 20, а 100 умовних баксів. А зі ста баксами у вендорів вже не сходиться план по поїздкам топ менеджерів на острови відпочивати, і це трагедія :lol:

Кожного попереднього разу коли йшов різкий ріст жору відях в порівнянні з попередніми поколіннями, було рівно те ж саме: перші ревізії горіли і дохли як мухи.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Это объясняет задержку рогов на две недели.
yuriy8
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Scoffer:Ksardas
Проблема не в помилках, а в ідеології.
Ефективні менеджери вендорів звикли, що за останні багато років на плату і СО топ карти треба витратити умовно 20 баксів (абсолютно відфонарна цифра), але 320+ Ват вимагають не 20, а 100 умовних баксів. А зі ста баксами у вендорів вже не сходиться план по поїздкам топ менеджерів на острови відпочивати, і це трагедія :lol:

Кожного попереднього разу коли йшов різкий ріст жору відях в порівнянні з попередніми поколіннями, було рівно те ж саме: перші ревізії горіли і дохли як мухи.
Ну це Ви загнули - як це не поїдуть відпочивати? Може ще й премію собі не випишуть? :lol: Пам'ятаєте фірму з якої почалась криза 2008р? А які премії вони собі повиписували, за те шо весь світ трясло, які протести були в США? І від премій відмовились тільки по моєму двоє.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy8
Так вони і поїдуть. Кондюків он гівняних напхали, премію отримали, тепер можна на відпочинок.
Fixxer
Member

Повідомлення

Предтоп.
Экономия на кондесаторах.
:facepalm:
yuriy8
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Scoffer:yuriy8
Так вони і поїдуть. Кондюків он гівняних напхали, премію отримали, тепер можна на відпочинок.
Якщо чесно, я хоч і збираюсь брати 3080 (а враховуючи що буду робити значний андерволтінг, бо в 1440р з головою - дана проблема незначна), а єдине що стримує це все таки чи не вилізуть проблеми з пам'яттю.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy8
Бери реф і в фул кавер водянку його. Буде норм.
love_is
Member
Звідки: Херсон,

Повідомлення

почму эта новость так всех радует)))))) то что люди купили карты и лохонулись, или то что люди которые не купили, остановились
yuriy8
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Scoffer:yuriy8
Бери реф і в фул кавер водянку його. Буде норм.
Будеш сміятись - але в мене відчуття що як тільки візьму водянку -вона протече :laugh: . В мене була евга 1060 так вона в стоці в Unigine Superposition видавала 3 результат серед всіх евга, але грілась до 83 градусів і вище. Думав, думав і таки не наважився :) ( треба було менше думати),
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007:Это объясняет задержку рогов на две недели.
2-5 европа 10-15 украина причем будет много, хватит всем, если у "всех" денег хватит.
HaruMamberu
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

вот уже эти драйвера амд :laugh:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:Бери реф і в фул кавер водянку його. Буде норм.
конденсаторы сзади новые распаяются сами? :apes:
yuriy8
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

yupi:
Scoffer:Бери реф і в фул кавер водянку його. Буде норм.
конденсаторы сзади новые распаяются сами? :apes:
Я вже писав що для мене це не проблема. ;)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi
А що, у рефів вже з цим проблеми? Рекомендую читати всі літери з новини. Лайно якраз нерефи, на котрі всі чомусь постійно моляться.
У рефів на даний момент знайдена тільки проблема з температурами. Фул кавер цю проблему вирішує.
AlarmZone13
Member
Аватар користувача
Звідки: Баку

Повідомлення

Berk:Референс Nvidia GeForce RTX 3080 Founders Edition с 20 конденсаторами MLCC и четырьмя SP-CAP, там внизу есть фото, читал статью?
Есть два референса, для Founders Edition и для партнёров.
ganteller
Member

Повідомлення

Для тех у кого прошло 15 дней или с польши, или других зарубежий, или пофиг на гарантию думаю будет не проблема обратиться в нормальную\адекватную мастерскую и попросить их заменить танталы на более емкие 470. При такой стоимости карты, доплатить тысячу за замену рассыпухи не должно быть проблемой.
Востаннє редагувалось 26.09.2020 20:24 користувачем ganteller, всього редагувалось 1 раз.
yuriy8
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

AlarmZone13:
Berk:Референс Nvidia GeForce RTX 3080 Founders Edition с 20 конденсаторами MLCC и четырьмя SP-CAP, там внизу есть фото, читал статью?
Есть два референса, для Founders Edition и для партнёров.
Для партнерів він віртуальний і вони можуть вносити зміни з погодження нвідії. От вони й повносили. А оскільки в попередніх випадках все проходило гут, то ніхто не очікував на приємні несподіванки. Але все буває вперше.

Відправлено через 8 хвилини 5 секунди:
ganteller:Для тех у кого прошло 15 дней или с польши, или других зарубежий, или пофиг на гарантию думаю будет не проблема обратиться в нормальную\адекватную мастерскую и попросить их заменить танталы на более емкие 470. При такой стоимости карты, доплатить тысячу за замену рассыпухи не должно быть проблемой.
Навпаки. ;)
Відповісти