Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
я бы поставил клиент на авто запуск
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Виртуальную машину на автозапуск разве можно поставить?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

у 708х задач брак високий - на 2 з 4 компів задача стормозила у 4 рази.
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Тестовые значит :)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

з 708х задачами ще гірше ніж я думав - з 7 компів лише на 3 нормальна пішла, на інших тормозить :mad:
раніше хочаб 2 з 4

:learn: одна ВАЖЛИВа закономірність - усі спорчені задачі - 7083, усі успішні - 7084 :learn:

на всіх компах 7083 зупинилась на самому початку з текстом в журналі
17:03:33:Unit 00:Completed 0 out of 10000000 steps (0%)
17:08:23:Downloading project 7083 description
17:08:23:Connecting to fah-web.stanford.edu:80
17:08:24:SocketDevice::read(): End of stream

але обрахунки ідуть (проц на 100%), тільки прогресу нема (чи може він має бути таким малим - крок у 4 рази довший ніж у 7084???)

Добавлено через 19 минут 18 секунд:
все таки це 7083 фігова - рівно у 4 рази довша за 7084, і тому має у 8 разів меньший ППД (або у 2,5 рази меньше за 70хх задачі)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

дивуюсь, як я раньше не догадався, але виявляється, якщо перед отриманням задачі змінити свої логін-паскей на ліві, отримати задачу, і після цього вернути логін-паскей назад, то задача всеодно зарахується (з бонусом) на вірний логін-паскей. Тож тепер можна просто фільтрувати задачі не боячись втратити бонуси через штраф за <80% зданих задач, просто задачі тре отримувати під лівим логіном-паскеєм, а коли номер задачі підійде - замінити на логін-паскей на потрібний. Всього на всього 2 додаткових команди у скрипті.

тепер залишається вияснити на якому етапі можна змінювати логін-паскей, так щоб бонуси не втратились. Може основне здати задачу під правильним логін-паскей, а рахувати можна під будь-яким?. Якщо так, то можна буде фільтрувати пошкоджені задачі (у 70хх серії багато задач деколи тормозять дуже сильно і ППД різко падає). Перед зміною паскея ці задачі тре прорахувати 1-2%.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Перевірив, виявляється взагалі неважливо під яким логіном скачуються задачі, головне під яким логіном-паскеєм було здано - тому всі очки (з бонусами) зарахуються
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Это :censoured:
Оказывается что тогда видеокарта глюканула. Теперь она на том свете :censoured:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
че ет тебе так с ней не везет? :help:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Карма такая значит. Сейчас еле запустил машину, надо теперь понять что это с ней, или перегрев питания, или ещё что то...
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
так у тебя-же охлад норм, с какого перепугу может быть перегрев ну если токо она не вся в пыли
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Может ядро и нормальные температуры имеет. Но не VRM. И за того что вентиляторы на минимуме, а видеокарта прилично кушает, и соответственное VRM сильно греется. На время лета надо или обороты увеличить, или не использовать фолдинг временно.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
а если на минимале тогда ето легко может случится, просто я забыл что ты тишину любишь
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

Шаженла
видево как разогнано???
для фолдинга главное разогнать шедеры все остально можно не трогать...
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Сейчас посмотрел, 1 кг пыли гдето в системнике, надо чистить...

di2di
В Fermi раздельное управление частот заблокировано. То есть 900/1800
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
:eek:
я свой раз в месяц чищу...
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

Шаженла
о!!! я забыл :), тогда ее без разгона...
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

colapc 1.500.000 :super:
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

:beer: жарковасто правда :laugh: :weep: :weep:
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

не могу понять в чом причина постоянного вылета gpu клиента,после выполнения задания. клиент уходит в сон.хотя и принимает новую задачу,считает её некоторое время ,а потом пишет вот это-
Вкладення
Снимок.PNG
Відповісти