Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
oleg_qwerty
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

ronemun
он, родимый
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

denis 2.000.000 :super: :super:
дивно, як я проморгав
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
:beer:
Надеюсь электрику отключать не будут :rotate:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Romanovfastov 6.000.000 :super: :super:
Lucky0 200.000 :super:
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

8046 - очень дикие задания.. если не трогаю тазик, то выходит 1 шаг 31-32 секунды.. ппд 56-58 к :gigi:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Невже, ефективність як 6903?
перевірив у себе, ідуть на beta на процесори АМД
дійсно ППД височезний. :up:
жаль, на інтелівські проци не йде.
може змінити інформацію про проц в системі?
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
Ну в мене ж АМД :) і налаштування звичайны як для 70хх тобто тип - адвансед и пакет сайз - нормал

може, на увазі в самому клієнті чи вінді?
мені цікаво, який буде крок на 2600к хочаб на 4,5 при 8 потоках.. або на новому подыбному на ivy


вчорашні 10 тисяч то я нарахував за не знаю.. десь з 2 чи 2,30 ночі увімкнув і нормально.. потым щось зкинулось ядро.. ну то таке.. але всодно потенцыал просто адьский....

як примусити працювати 7-й клыэнт в выртуалцы??
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

ronemun:Невже, ефективність як 6903?
перевірив у себе, ідуть на beta на процесори АМД
дійсно ППД височезний. :up:
жаль, на інтелівські проци не йде.
може змінити інформацію про проц в системі?
Почемужене идёт ,всё идет и на интеловских процах .Да ППД очень высокий но очков очень мало :( ,привожу снимок ,работает профильный проц,приторможенный GPU клиентом и огненным фоксиком :-/
Вкладення
Снимок555.PNG
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

colapc
Что то я не понял фразы ппд большой, а очков мало.. Так наоборот дело ведь все в ппд.. ;)
Кстати запусти 7-й клиент как клипер только, и выиграешь ещё немного очков.
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

ShaggY
На сколько я понял весь смысл сореанования и есть заработать больше очков ,и вырваться в первенство .А,ППД это лиш отражение мошности твоей машины и на сколь быстрей просчитается задание, :) ну и соответственно даст большее кол. очков :rotate:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

ППД від англійської ppd - pont per day - очки за добу, це фактично кількість очок які приносить дане завдання за 1 крок помножене на кількість кроків, які вмістяться у 24 год. Тому ППД саме важливий параметр для фолдингу - як швидкість даної системи і як ефективність її використання для проету (в очках).
мала кількість очок за завдання не важлива тут тому, що саме завдання дуже коротке, а отже їх можна більше виконати за тих же 24 год.
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

:( понял :insane:

Добавлено через 3 минуты 56 секунд:
ShaggY:colapc
Что то я не понял фразы ппд большой, а очков мало.. Так наоборот дело ведь все в ппд.. ;)
Кстати запусти 7-й клиент как клипер только, и выиграешь ещё немного очков.
Как клипер это как?
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

О.. Ронемун уже расписал все :)
Короче чем больше ппд, теми лучше ;) :)
Клиент :)
Свайп на телефон ошибся :)
Допустим идешь через пуск открывать, ищешь папку фолдинга и запускаешь fahClient a не fahcontrol.
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

не могу понять почему не идут весь день задания :(
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

colapc
у меня тупняк с заданиями был когда торент забил весь доступный канал...
ребут + ограничение закачки
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

у меня 60 мб выделенка ,по украине и до 10 мб на либые другие серваки. Торенами не пользуюсь. последниен несколько дней были перепады по электрики в плоть до отлючения сегодня на 4 часа. :weep: :weep: :weep: :mad: :mad: :mad: :mad:

Добавлено через 33 минуты 38 секунд:
di2di
Ничего не помогает ,уже и оба клиента переустановил (CPU.GPU).чо делать ,потерял около суток,при моей работе 24/7. :(

Добавлено через 1 минуту 22 секунды:
Может сменить паскей? :spy:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Клієнт 7-ї версії трохи недалекий. Він, після декількох невдалих спроб скачати завдання збільшує паузу між спробами до 24 год. Весь цей час клієнт в Паузі. Тре просто перезапустити клієнт (службу) щоб він знову скачував завдання.
Ще можливі проблеми з самими серверами завдань, якщо основний сервер скеровує до них внаслідок дії настройок клієнта. Це пише в журналі. Тоді тре змінити настройки і перезапустити клієнт.
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

У меня все отлично идет.. одни 8046)))
уже хоть и жарко очень в комнате.. но раз уж такое дело прет)))) то буду считать :)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

в мене теж, і на інтел проци почало йти :jump:
Це ж треба: - у 3-4 рази більше очок ніж інші 80хх задачі і у 2 рази ніж 70хх задачі :rotate:

команда 146 місце :super:
за 24 год 1,314,560 :super:
SergeyR 36,000,000 :super:
Freddy Krueger 14,000,000 :super:
вкупі 50,000,000 :gigi:
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

:banghead: идиот :censoured: прото надо было проверить подключение оптики к роутеру.всё пошло,и на проце опять 8046 :jump: :jump: :jump:
Відповісти