Новини
Останні статті і огляди
нужен совет процессор q6600
-
donetskii
Junior
на какой оси лучше будет работать на win7 или на win xp, и какая разрядность лучше.
Оперативы 3 гига, видло 9800
Оперативы 3 гига, видло 9800
-
archibalt
Member
- Звідки: Чернівці
win 7 краще так як можна використовувати Directx 10, систему х32 так як тільки 3гб
-
donetskii
Junior
Теперь у меня второй вопрос ! Видео 9800 gt asus 1 g. Температура принагрузке в играх 80 градусов, это нормально или нет????
-
MoleX
Member
- Звідки: Lemberg
donetskii
1 ) зараз оперативка така дешева, що можна без проблем докупити .... і перелізти на Win7 x64
2) 80 градусів для 9800 - явний перебір. Але на карті стоїть хренова СО "Glaciator" , тому карта гріється до 80*С
Купляти альтернативну СО нема сенсу, краще поміняти відео на щось потужніше / холодніше
1 ) зараз оперативка така дешева, що можна без проблем докупити .... і перелізти на Win7 x64
2) 80 градусів для 9800 - явний перебір. Але на карті стоїть хренова СО "Glaciator" , тому карта гріється до 80*С
Купляти альтернативну СО нема сенсу, краще поміняти відео на щось потужніше / холодніше
-
Inspiring
Member
- Звідки: Днепр
MoleX
так у него ддр2 наверное
так у него ддр2 наверное
-
donetskii
Junior
Да у меня ddr2, просто сейчас из-за wot пришлось брать системник, а так я занимаюсь ремонтом и модернизацией ноутов, а с системниками очень давно имел дело. Да еще нужен совет какую оперативу взять и нормально ли блок питания у меня 350???
-
Inspiring
Member
- Звідки: Днепр
donetskii
смотря какой фирмы, но вообще слабенький для 9800 впритык, а если ещё и разгон проца будет =\
смотря какой фирмы, но вообще слабенький для 9800 впритык, а если ещё и разгон проца будет =\
-
donetskii
Junior
GreatWall Hopely 600GP 600W предлагают за 350 нормальный блок питания или нет???
-
Сергей 1981
Member
- Звідки: Село
donetskii
ЗДЕСЬ ТАКОЙ бп неделю назад ВИКТОР КОТЯРА ЗА 200 продал
ЗДЕСЬ ТАКОЙ бп неделю назад ВИКТОР КОТЯРА ЗА 200 продал
-
donetskii
Junior
Ну а блок питания нормальный???? Может у кого есть блок питания на продажу????
-
archibalt
Member
- Звідки: Чернівці
пошукай на барахолці бж, дуже хороші пропозиції недорого проскакують, а на рахунок відеокарти:
- замінити термопасту
- організувати охолодження в корпусі ,гласіатор не має на 9800 до 80 градусів доходити, в мене була така відеокарта, літом максимум 70 було, зимою відповідно 60-64, при цьому в іграх було чути що відеокарта працює голосніше, але якщо вслухатись, а на фоні ігрових дій не замітно
- замінити термопасту
- організувати охолодження в корпусі ,гласіатор не має на 9800 до 80 градусів доходити, в мене була така відеокарта, літом максимум 70 було, зимою відповідно 60-64, при цьому в іграх було чути що відеокарта працює голосніше, але якщо вслухатись, а на фоні ігрових дій не замітно
-
donetskii
Junior
ну трмопасту я в первую очередь поменял и сейчас крышку снял бокову упала до 74
-
Thunder7
Member
- Звідки: Kiev
ставь вин7 хп свое отжил по крайне мере дома.
-
archibalt
Member
- Звідки: Чернівці
а якщо гласіатор шумить то найпростіше що можна зробити щоб зменшити шумовий фон це відкрутити пластиковий кожух з кулера, заодно ребра кулера будуть повністю обдуватись
п.с. і докупити ще 1гб озу щоб покласти х64, так як 3гб ні туди ні сюди, х32 якщо не помилясю на софт більше 2гб не виділяє
п.с. і докупити ще 1гб озу щоб покласти х64, так як 3гб ні туди ні сюди, х32 якщо не помилясю на софт більше 2гб не виділяє
-
donetskii
Junior
на ноуте у меня 8 гиг стоит
-
donetskii
Junior
-
amd64
Member
- Звідки: Херсон
Верить Коре темпу. VID 1.2500- поздравляю, редкий камень.
-
donetskii
Junior
Спасибо за ответ, но просто только сор темп показывает такую температуру, родная прога от асуса показывает то что и аида, спид фан тоже самое!!
-
PhenomenonFox
Junior
Чему радоваться? Брешет скорее всего.amd64: VID 1.2500- поздравляю, редкий камень.
Вон в Аиде 1.3 вольта.
-
EFiR
Member
- Звідки: Херсон
Чуток с опозданием, но все жеdonetskii:Подскажите плз, аида показывает одну температуру проца, а кор темп другую, кому верить и почему так????