Новини
Останні статті і огляди
Здоровяк! Обзор Full-Tower-корпуса Cooler Master HAF X
-
viperest1
Member
Бачив на "Розетці"ціна майже 1950грн.от тільки не можу зрозуміти-це оптимальна ціна(співвідношення ціна/якість)чи краще зачекати коли ціна трохи впаде? 
-
StreetFIGHTER2000
Member
- Звідки: Украина
я бы обождал...
-
Gatya
Member
- Звідки: Киев
viperest1
Так полжизни можно ждать. В железе так - финансы позволяют - бери и пользуйся, нет - чего тогда вообще в сторону того железа смотреть, нужно брать проще.
Так полжизни можно ждать. В железе так - финансы позволяют - бери и пользуйся, нет - чего тогда вообще в сторону того железа смотреть, нужно брать проще.
-
viperest1
Member
Та гроші,то є.Просто не хочу,щоб вийшло,як з процом-купив за 2700,а через тиждень ціна впала майже на 150грн.
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
Пипл просто не тратится на мать с хорошим контроллером, отвечающим за СО, вот и мучается с реобасами...Kachok:И самый писк моды это когда еще и в придачу с отсутствием фильтров и с неслабо шумящими кулерами.Reaver:что последним временем делают не корпуса а сито
И пипл хавает берет почти самый холодный, в дэфолте, по охлаждению корпус и естественно ставит реобас, урезает в два раза обороты и считает по умолчанию, что он все равно так же хорошо охлаждает...![]()
![]()
Хотя это точно не так...
-
Ar2r
Advanced Member
Ну, не через тиждень, то через місяць-два, а тоді вже щосбь краще вийде і знов треба чекати на здешевлення.viperest1:Та гроші,то є.Просто не хочу,щоб вийшло,як з процом-купив за 2700,а через тиждень ціна впала майже на 150грн.
-
IceKeeper
Member
- Звідки: Киев
Ой, хлопці, я от сиджу зі своїм і5-750... ну все нормально, претензій не маю. То просто я не працюю з якимись специфічними для процесору функціями. Шось, міняти його на інше покоління ще не бачу сенсу... технології мають динаміку в розвитку, але все одно не так принципово все змінюється, щоб за цим гонятись...
-
viperest1
Member
Ar2r все таки куплю,бо цей що маю-"купив і не подумав"що купляю.А зараз хочу виправити свою помилку 
-
Ar2r
Advanced Member
Ну й правильно.viperest1:все таки купл
-
Parafin
Member
- Звідки: Тернопіль. UA
Реально есть альтернатива за такие же деньги? Комфорт, качество, вместимость....
-
archibalt
Member
- Звідки: Чернівці
Parafin а чим поганий AeroCool PGS XPREDATOR? я б сказав за свою ціну ДУЖЕ хороший корпус, кабель менеджмент на висоті, в такому корпусі можна зібрати акуратно систему і олодження також норм
-
viperest1
Member
Цікаво,пройшов тиждень часу і ціна на нього зросла більш ніж на 100 грн. Ціна
Вирішив:куплю серії НАF але не цей.
-
viperest1
Member
Це правда,що в нього неякісно пофарбовані стінки і фарба відстає,лущиться?Є тут його власники?
-
StreetFIGHTER2000
Member
- Звідки: Украина
на руоверах по нему целая тема... там посмотри...
а вообще, я думал у него будет два варианта боковой крышки... с вентилятором и с окном на всю стенку... как у 932...
а вообще, я думал у него будет два варианта боковой крышки... с вентилятором и с окном на всю стенку... как у 932...
-
viperest1
Member
StreetFIGHTER2000 гляну і там,що люди пишуть про нього 
-
leif
Member
viperest1,власники є
з моїм таких проблем немає. фарба якісна, все добре.
з моїм таких проблем немає. фарба якісна, все добре.
-
StreetFIGHTER2000
Member
- Звідки: Украина
http://forums.overclockers.ru/viewtopic ... 9&t=366903" target="_blankviperest1:StreetFIGHTER2000 гляну і там,що люди пишуть про нього
и тут его еще вроде часто сравнивали...
http://forums.overclockers.ru/viewtopic ... start=1260" target="_blank
-
viperest1
Member
StreetFIGHTER2000
дякую зараз гляну,що пишуть .leif

-
doctorloza
Member
- Звідки: Тернополь
Купил себе в конце 2020 года, не жалею)
-
MessiaH
Member
Подскажите, владельцы. У самого такой корпус, у меня нижние 5 отсеков под харды заняты, там эта часть корпуса продувается вентилятором на 230мм, правда с низкой скоростью вращения, до 800об/минуту кажется. Но у него и вверху типа идут ещё пару отделений куда можно примастырить жёсткие диски, вопрос только в одном, а как их охлаждать? Там некуда уже вентиляторы цеплять, чёта не пойму вообще что и как там делать, я имею в виду те верхние отсеки, которые я так понимаю под гарячую замену типа