Новини
Останні статті і огляди
Більшість гравців готові придбати дорогу версію Grand Theft Auto VI за $100
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Ektalion, а, ну це терпимо, можна не бойкотувати. Якщо ще щось не вилізе.
-
unique-neon
Member
Ну от відкриваю Bolt Food, дивлюсь на місцевий ресторан, і одна з нормальних страв коштує 270 грн. Куряча грудка гриль, картопляне пюре, якась зелень. Сам би не повів дівчину на таке побачення, але пообідати інколи замовляю.Buldozer.: ↑ 27.06.2026 15:06до 500?) за блюдо?)unique-neon: ↑ 27.06.2026 08:04
Ну до слова не так і багато, в хороших закладах мого міста це 700-1000 грн. В середніх до 500.
В більш цікавому ресторан - стейк з лосося в плавленому сирі зі шпинатом. Вага 0.5кг, ціна 550 грн.
В Києві мабуть інакші ціни, ну тим не менш в мене так.
Якщо справді за кафе говорити, а не ресторани, то ціни відповідно ще менші.
Отправлено спустя 7 минут 59 секунд:
Еммм, а це тут до чого? Ну пропустіть GTA 6, стане на кілька походів.MqM: ↑ 27.06.2026 14:48Жаль, що за такі гроші не можна зводити її до психологаunique-neon: ↑ 27.06.2026 08:04
Ну до слова не так і багато, в хороших закладах мого міста це 700-1000 грн. В середніх до 500.Хоча мені здається ті хто регулярно водять по кафе теж мають якісь комплекси, що їх не полюблять без грошових вливань)))
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Наслідки консервативного суспільства:)kairo: ↑ 27.06.2026 15:24Які блюда ви в кафе за 500 грн замовляєте?
Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:Все життя платив за своїх дівчат в кафе.MqM: ↑ 27.06.2026 14:48
Жаль, що за такі гроші не можна зводити її до психологаХоча мені здається ті хто регулярно водять по кафе теж мають якісь комплекси, що їх не полюблять без грошових вливань)))
Надіюсь реальна вдячність після цього була
-
Fen1xz
Member
Вы если что-то спрашиваете то лучше через ЛС или через "цитату". Просто упоминание ника в сообщении не пингует пользователя, а я не мониторю форум постоянно. Что там сейчас с банами я не знаю, уже давно не пользовался их играми и не знаю разбанили ли они, ошибочно это было или нет, но пару лет назад было что-то около такого:AlexWest: ↑ 27.06.2026 17:24 Fen1xz, то що там з баном України від Рокстар? ШІ нічого про це не знає. Що там за історія? Бо якщо вони дійсно мали щось проти України, то ні про яку гру у їхні ігри в мене мова вже не йтиме.
viewtopic.php?f=15&t=223284&p=3966991#p3966991
Или такого: viewtopic.php?p=3715987#p3715987
Или такого:
https://steamcommunity.com/discussions/ ... 364741355/
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
господи вийди та похлопай Зе що він послав поляків та всирає інтеграцію до ЄС, повертайсь назад тут кайфово жити
не здивуюсь що той хто відповідальний за таку справу вирішив, що їм українська не потрібна, вони знають мокшанську тому нашо паритисьAlexWest: ↑ 27.06.2026 17:32Якщо Рокстари дійсно мали щось проти, тоді стає зрозумілішим чому в найдорожчій грі в історії не знайшлося грошей на українську локалізацію тексту
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Patruletz, а чого ти так перед поляками повзаєш? Їх хтось посилав, коли кордон перекривали чи зерно висипали? Будеш плазувати і вони теж захочуть пару областей.
Посил зе та євроінтеграція не мають нічого спільного, там головна перепона - вр, яка не не приймає антикорупційні закони для здійснення реформ.
Посил зе та євроінтеграція не мають нічого спільного, там головна перепона - вр, яка не не приймає антикорупційні закони для здійснення реформ.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
А нагадай, чия партія має більшість у ВР?Барбарис: ↑ 28.06.2026 11:08 Patruletz, а чого ти так перед поляками повзаєш? Їх хтось посилав, коли кордон перекривали чи зерно висипали? Будеш плазувати і вони теж захочуть пару областей.
Посил зе та євроінтеграція не мають нічого спільного, там головна перепона - вр, яка не не приймає антикорупційні закони для здійснення реформ.
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
який холдинг на цьому заробляв та кому він належить?Барбарис: ↑ 28.06.2026 11:08чи зерно висипали?
те що відбувається зараз досить схоже на УНР, а так як історія циклічна не здивуюсь що може таке відбутисьБарбарис: ↑ 28.06.2026 11:08Будеш плазувати і вони теж захочуть пару областей.
тобто партія котру під себе створив президент, не хоче виконувати бажання президента швидкого вступу до ЄС, растрелять нємєдлєнно.Барбарис: ↑ 28.06.2026 11:08там головна перепона - вр, яка не не приймає антикорупційні закони для здійснення реформ
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
dead_rat, і що? Вони з 19 року його піз ... ж не підтримують та роблять, що замовлять. То була максимально безглузда партія - з тих хто немає нічого за душею(і виконає все, лиш пальчиком погрози) і тих, хто вже накрався.
Patruletz, ти спершу дай відповідь, хто тоді поляків послав.
Скільки ти раз з 19 бачив, що слуги чи уряд підпорядкований вр діє заодно з президентом? На словах підтримують, на ділі вони кожне гребуть під себе.
Patruletz, ти спершу дай відповідь, хто тоді поляків послав.
Скільки ти раз з 19 бачив, що слуги чи уряд підпорядкований вр діє заодно з президентом? На словах підтримують, на ділі вони кожне гребуть під себе.
-
MoNiTeam
Junior
Всі щось так розхайпили, може і куплю на хбокс, хоч завжди було байдуже до гта, в дитинстві навіть не знав що там сюжет є, це було завжди щось з того, в що ти граєш коли стає нудно і ти просто набираєш зірки погоні. РДР2 подобається сеттінгом, але не подобається розмірами, занадто велика/довга.
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
проголосували за НАБУ і потім рєзко по отмашці президента проголосували взад, а так да у нас парламентсько-президентська республікаБарбарис: ↑ 28.06.2026 11:51вр діє заодно з президентом?
шо посилали? коли європа відкрила ринок а ці зайшли та просто демпінгували абсолютно всі ціни в аграрці по зерновим, кукурудзі, ріпаку та сої. Заробивши при цьому купу бабла, а внутрішнього виробника в Україні поставили перед фактом і на межі виживання, бо скуповують так що внутрішній виробник ледве кінці з кінцями зводить бо сам він на ринок ЄС продавати не може.Барбарис: ↑ 28.06.2026 11:51ти спершу дай відповідь, хто тоді поляків послав.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Ну да, ну да, цар хороший, а депутати погані. Десь я це вже чувБарбарис: ↑ 28.06.2026 11:51 dead_rat, і що? Вони з 19 року його піз ... ж не підтримують та роблять, що замовлять. То була максимально безглузда партія - з тих хто немає нічого за душею(і виконає все, лиш пальчиком погрози) і тих, хто вже накрався.
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Hells Angels, так це тут до чого? Питання про те, чи хто поляків послав перед тим? Та й демпінгу не було як такого, співпав транспортний безвіз, скасування мит для України через війну та екообмеження для країн ЄС, які не діяли на Україну. ЄС сам для власних аграріїв підняв ціни.
dead_rat, неодноразово від тебе якісь вигадки бачу. Де я пишу, що він хороший? Я ж чітко написав, що ті щурі в банці просто діють не заодно.
dead_rat, неодноразово від тебе якісь вигадки бачу. Де я пишу, що він хороший? Я ж чітко написав, що ті щурі в банці просто діють не заодно.
-
Panasi
Member
- Звідки: Киев
Сьогодні глянув на ціни всіх GTA на релізі починаючи з 3-ки з урахуванням інфляції, то виявилось, що 6-та частина за $80 найдешевша в серії. А версія за $100 не набагато дорожча за інші.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Panasi
Хватить оффтопити
Хватить оффтопити
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
Більшість гравців готові придбати дорогу версію Grand Theft Auto VI за $100
побачив рілс на цю тему, там двері стриптиз клубу були зачинені, і надпис вхід лише для покупців ультімейт видання
побачив рілс на цю тему, там двері стриптиз клубу були зачинені, і надпис вхід лише для покупців ультімейт видання
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Заодно, не переймайся. Там прекрасна монобільшість якою керують 5-6 менеджерів, найвеличніший сам це сказав. Коли сильно треба, то голосують по свистку як у вище наведеному прикладі з НАБУБарбарис: ↑ 28.06.2026 13:14
dead_rat, неодноразово від тебе якісь вигадки бачу. Де я пишу, що він хороший? Я ж чітко написав, що ті щурі в банці просто діють не заодно.
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
dead_rat, з деяких совків культ особистості ніколи не вивітриться. 
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Ти ж про себе, вірно?
Бо культу особистості не бачить як раз прибічник культу, а не його противник
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
dead_rat: ↑ 28.06.2026 15:59 Бо культу особистості не бачить як раз прибічник культу, а не його противник
Це ж хіба я стверджую, що він центр всесвіту та всім керує одноосібно?