Клоуни!
головне питання - ціна! А вона буде як у всіх, або дорожче! Бо вони уже уявляють себе брендом.
- спойлер
- І так у мене зараз їх ссд (повівся на ціну я) - цим хлопакам ще вчитися і вчитися
чем больше вендоров зайдёт, тем выше конкуренция - тем ниже цены...alex_sul: ↑ 27.06.2026 10:19головне питання - ціна! А вона буде як у всіх
А що з ссд не так? Маю їхні 3 ссд на різних комп'юторах з 2018 року mlc sata і все працює справно і чудово до сьогодні на заявлених характеристиках.alex_sul: ↑ 27.06.2026 10:19
Бо вони уже уявляють себе брендом.
- спойлер
- І так у мене зараз їх ссд (повівся на ціну я) - цим хлопакам ще вчитися і вчитися
![]()
Так само. Вже кілька років вінда крутиться на дешевому SSD на 120Gb від Гудрам. Брав десь гривень за 500. Жодних питань, але сприводу ОЗП я мабуть пас, це більш тонкі матеріїYAYA: ↑ 27.06.2026 11:15А що з ссд не так? Маю їхні 3 ссд на різних комп'юторах з 2018 року mlc sata і все працює справно і чудово до сьогодні на заявлених характеристиках.alex_sul: ↑ 27.06.2026 10:19
Бо вони уже уявляють себе брендом.
- спойлер
- І так у мене зараз їх ссд (повівся на ціну я) - цим хлопакам ще вчитися і вчитися
![]()
Кхм, проблема ж не в плашках памяті, а в чіпах. І їх більше не стає. Від того що зявиться/повернеться новий зборщик планок памяті нічого на ринку чіпів не зміниться, окрім ще більшого дефіциту чіпів.AssayMAS: ↑ 27.06.2026 10:33 чем больше вендоров зайдёт, тем выше конкуренция - тем ниже цены...
брак от ИИшечной памяти идёт в пользовательские ПК... и его многа - даже у нас озу что 3500+ стоила в рознице на фоне новостей стоить стала 3000-...erazel: ↑ 27.06.2026 11:59нічого на ринку чіпів не зміниться, окрім ще більшого дефіциту чіпів.
от контроллера памяти что в проце зависит и от модели картыDevijack: ↑ 27.06.2026 12:543200 в офісний ПК не потрібна, в ігровий надто повільна. Ні те ні се.
И еще от игры зависит - есть игры где видно разницу 2133 и 3200МГц память в виде 5-25% ФПС , а есть игры которым пофиг +5%... зависит от того на что игру точил ИгроделDevijack: ↑ 27.06.2026 12:54в ігровий надто повільна
І скільки фпс додає 6000 порівняно з 3200?Devijack: ↑ 27.06.2026 12:54 3200 в офісний ПК не потрібна, в ігровий надто повільна. Ні те ні се.
Ви так кажете, наче запчастини не на свої гроші купуєте?Devijack: ↑ 27.06.2026 12:543200 в офісний ПК не потрібна, в ігровий надто повільна. Ні те ні се.
Колись ти відкриєш для себе світ розумних чудес та технологій. Поглибишься, наберешься знань та відкриєш для себе що на відміну цифри ФПС, є ще середній та рідкісний 0.1%. Розповідати відміну між 100 фпс та 100 плавними фпс мабуть не буду бо це вже буде виглядати як приниження, для зовсім тупих.yariksom: ↑ 27.06.2026 13:33І скільки фпс додає 6000 порівняно з 3200?
Приходиш, кажеш мені "дешевої ддр5" тобі кажуть немає - дефіцит.Mozdev: ↑ 27.06.2026 14:46дефіцит це коли ти приходиш до магазу кажеш мені треба ДДР5 6000 бла бла бла... а тобі кажуть пам'яті немає.
Так відкрий його мені, тести покажи або хоч словом опиши наймудріший, чи твої знання не для інших?Devijack: ↑ 27.06.2026 14:03Колись ти відкриєш для себе світ розумних чудес та технологій. Поглибишься, наберешься знань та відкриєш для себе що на відміну цифри ФПС, є ще середній та рідкісний 0.1%. Розповідати відміну між 100 фпс та 100 плавними фпс мабуть не буду бо це вже буде виглядати як приниження, для зовсім тупих.
Та норм бренд за свої грошіalex_sul: ↑ 27.06.2026 10:19 Бо вони уже уявляють себе брендом.
Наче не з рахи а на ютубі бан? Напрягайся, шукай сам. У джемені вже спитай якщо самому важко. Залежність фреймрейу від частоти озу це не якісь специфічні знання, це тупо база.yariksom: ↑ 27.06.2026 15:36Так відкрий його мені, тести покажи або хоч словом опиши наймудріший,
идёшь на Ютуб (надеюсь ты знаешь как)yariksom: ↑ 27.06.2026 15:36Так відкрий його мені, тести покажи або хоч словом опиши наймудріший, чи твої знання не для інших?