MetalistForever: ↑
26.06.2026 19:21 Но есть и плюсы ( в будущем ): в целом игр будут покупать еще меньше , а AAAA издатели ( типо EA и Ubisoft ) окончательно умрут ... новые "80е года" и перестройка всей игровой индустрии
Зароблять на цій ГТА шалені гроші, можете скрінити.
Відправлено через 10 хвилин 25 секунд:
Я взагалі скажу, що реліз ГТА6 лише в синглі, це просто обкатка перед виходом онлайну, і вся ця шалена пропрацьованість світу зроблена для того, щоб гравці роками грали в онлайн, а Рокстари заробляли бабло на продажі внутрішньої валюти та різного барахла. Більше того, я підозрюю, що ПК версію не хочуть поки випускати, бо побоюються, що гравці почнуть фармити бабло чіт-програмами та піднімати піратські сервери.