из кс-ки деньги можно худо-бедно вывести, т.к. скины можно передавать другим игрокам. Не припомню, чтобы вайфу из всяких там Геншинов можно было бы монетизировать в свою пользу.Kirakishou: ↑ 25.06.2026 22:33 Щодо казино – а в каесікі немає казино? Чи це інше? А чим покупка скінчиків за тисячі доларів відрізняться від покупки персонажа? У вас мало того, що подвійні стандарти, так ще й шаблонне мислення.
Новини
Останні статті і огляди
Тести AMD FSR 4.1 показали зниження продуктивності Radeon RX 7900 XTX до 14% порівняно з FSR 3.1
-
Bukakanga
Member
-
Kirakishou
Member
Bukakanga: ↑ 26.06.2026 08:56из кс-ки деньги можно худо-бедно вывести, т.к. скины можно передавать другим игрокам. Не припомню, чтобы вайфу из всяких там Геншинов можно было бы монетизировать в свою пользу.
Я же ви любите рахувати чужі гроші. Я граю в своє задоволення, а не для того, щоб потім продати своїх персонажів. Я й жодного разу нічого не продавав із заліза і т.д., просто комусь із родичів віддавав чи відносив на роботу. А ви чим хизуєтеся? Тим, що не можете дозволити собі витратити гроші на те, що приносить вам задоволення? Ну то мене це не обходить і мені не потрібні ваші поради, як мені грати в ігри та витрачати гроші.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Так і в ІРЛ казино можна виводити гроші, навіть легше, ніж в КС.Bukakanga: ↑ 26.06.2026 08:56из кс-ки деньги можно худо-бедно вывести, т.к. скины можно передавать другим игрокам. Не припомню, чтобы вайфу из всяких там Геншинов можно было бы монетизировать в свою пользу.
Те, що КС казік працює по-іншому, не значить, що там немає казіка.Геральт: ↑ 26.06.2026 06:10В каесіках скін також з певним шансом випадає при вливанні 1k$? В каесіках йдеш на ринок і купуєш те, що подобається за 1k$, а не крутиш рулетку 100разів по 10$. І в каесіках можна як витрачати так і заробляти реал. Досить вже виправдовувати свою залежність, краще б до спеціаліста звернувся. Усвідомлення проблеми - перший крок до вирішення.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
TAA тоже использует предыдущие кадры, векторы движения и накопление истории изображения. Разница в том, что DLAA/FSR Native AA вместо классических эвристик используют обученную нейросеть для реконструкции. Поэтому FSR Native AA (FSR 100%) остаётся нативным рендером. Просто после него применяется более совершенный алгоритм сглаживания и реконструкции, аналогично тому, как DLAA является нативным режимом DLSS.kairo: ↑ 25.06.2026 21:26 DLAA/FSR100 - це глибока реконструкція оригінального кадру на основі накопичених даних. Нейромережа бере оригінальний кадр у рідній роздільній здатності + попередні кадри в буфері + вектори руху та генерує на основі цього масиву даних кадр без аліасингу.
Утверждать что TAA натив а DLAA нет - просто глупость. Или TAA у тебя тоже не натив?
Отправлено спустя 34 минуты 4 секунды:
Так в том то и дело что не было даже элементарного ШІ. В то время не существовало ни инфраструктур обучения, ни современных архитектур нейросетей (сверточные, трансформеры и т.д.). Даже если бы тогда каким-то чудом появились Tensor Core, это не означало бы автоматически появление DLSS. FSR и DLSS это продукты появившиеся благодаря многолетнему развитию машинного обучения. А то что MPEG использовал вектора движений к играм никакого отношения не имеет. Кодеки работают уже с готовым видеопотоком, а DLSS/FSR получают векторы непосредственно от движка игры где все непредсказуемо.ronemun: ↑ 25.06.2026 23:41 Але суть що для маштабування кадрів не так вже й багато необхідно тренувати, і колись графіка була в рази простіша, тож навіть елементарний ШІ справився б, головне щоб це займало мало транзисторів. З fp32 це тоді було не можливо, а з матричними блоками fp8/int8 - запросто.
2/ работать с векторами движений - з ними ще кодеки XVID/DIVX працювали в 2003 році.
-
Kirakishou
Member
Ви не розумієте, це інше. Каесік це гра для справжніх чоловіків, які люблять стволи і брутальних мужиків типу Геральта. А не для гравців у гача-ігри, які люблять дівчат.
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
В західному світі є більш доречна назва.Kirakishou: ↑ 26.06.2026 11:20 Ви не розумієте, це інше. Каесік це гра для справжніх чоловіків, які люблять стволи і брутальних мужиків типу Геральта. А не для гравців у гача-ігри, які люблять дівчат.

Відправлено через 12 хвилин 27 секунд:
Класичні вимоги Responsible Gaming для онлайн казино з якими мав професійний досвід.Kirakishou: ↑ 25.06.2026 22:33Цільова аудиторія гача-ігор це самотні чоловіки та жінки за 30, які працюють та мають гроші на ці ігри. Саме вони і є цільовою аудиторією. В тому ж Китаї в ці ігри неповнолітнім можна грати три години на тиждень – з 20:00 по 21:00 в п’ятницю, суботу та неділю. Крім цього, у них ліміт на витрати в іграх. І реальний вік гравця контролюється, бо ти виходиш в інтернет під своїм айді. А необмежено витрачати гроші ти можеш тільки після того, як тобі виповниться 21 рік. Те, що у нас за цим ніхто не слідкує і діти можуть грати в ці ігри, то це проблеми того, що батькам плювати на те, чим займаються їх діти.
На щастя, вхожу в ту більшість в кого взагалі нема тяги до азартних ігор.Kirakishou: ↑ 25.06.2026 22:33Ви далекі від цих ігор і тому говорите типовими стереотипами.
Мимо, з казино в КС можна вивести в реал. З казино в гача можна вивести хіба на екран. Крім того геймплей в КС це кіберспорт, геймплей в Гача це розважальний елемент щоб створити/перетворити гравця в лудомана.Kirakishou: ↑ 25.06.2026 22:33Щодо казино – а в каесікі немає казино? Чи це інше? А чим покупка скінчиків за тисячі доларів відрізняться від покупки персонажа? У вас мало того, що подвійні стандарти, так ще й шаблонне мислення.
Відправлено через 3 хвилини 4 секунди:
Ну прям зовсім не стереотипна фраза в лудоманів.Kirakishou: ↑ 26.06.2026 09:39Я же ви любите рахувати чужі гроші. Я граю в своє задоволення, а не для того, щоб потім продати своїх персонажів.
P.S. Продаж аккаунтів офіційно карається баном в гача.
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Ти "дівчат" з гачі "любиш"? Може варто надвір трохи частіше виходити? Є шанс перестати бути "самотнім чоловіком за 30"Kirakishou: ↑ 26.06.2026 11:20 А не для гравців у гача-ігри, які люблять дівчат.
- спойлер
- Он-лайнові не граю, якщо щось. Максимум - Lichess і PoE
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
TAA - точки зору роздільної здатності це натив, але з точки зору чіткості пікселів - уже ні. Щоб згладити зубчасті краї об'єктів, TAA бере поточний кадр і змішує його з кількома попередніми кадрами. Через це усереднення з'являється мило. Коли люди називають ТАА нативом, вони самі себе обманюють. Справжнє, чисте нативне зображення є взагалі без згладжування або зі старим MSAA.vsx: ↑ 26.06.2026 11:12Утверждать что TAA натив а DLAA нет - просто глупость. Или TAA у тебя тоже не натив?
DLAA - це глибока реконструкція оригінального кадру на основі накопичених даних. Вже немає того мила, як із любимим народом "ТАА-нативом", але по факту, це все одно ренконструкція, а не оригінальне зображення.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Не, ты просто подменяешь понятия нативного рендера и оригинального необработанного кадра (кстати под этим можно предполагать вообще все что угодно) чтобы не признавать свою неправоту. Нормальные люди под нативом понимают внутреннее разрешение рендера, а ты все что угодно, лишь бы было выгодно. Если следовать твоей логике, то получается, что практически ни одна современная игра не выдаёт "натив", потому что почти везде есть TAA, тонмаппинг, SSR, SSAO, bloom, и десятки других постпроцессов. В принципе надо было с этого и начинать чтобы я понимал уровень дискуссии. Но в индустрии всё равно говорят "native 4K, QHD...", имея в виду именно разрешение рендера, а не отсутствие какой-либо обработки, что бы ты там ни выдумывал про "оригінальне зображення". Поэтому DLAA и FSR AA — это нативный рендер с реконструкцией и сглаживанием. Они не уменьшают внутреннее разрешение и не восстанавливают недостающие пиксели. Они лишь обрабатывают уже отрендеренный в полном разрешении кадр.kairo: ↑ 26.06.2026 13:08 TAA - точки зору роздільної здатності це натив, але з точки зору чіткості пікселів - уже ні. Щоб згладити зубчасті краї об'єктів, TAA бере поточний кадр і змішує його з кількома попередніми кадрами. Через це усереднення з'являється мило. Коли люди називають ТАА нативом, вони самі себе обманюють. Справжнє, чисте нативне зображення є взагалі без згладжування або зі старим MSAA.
DLAA - це глибока реконструкція оригінального кадру на основі накопичених даних. Вже немає того мила, як із любимим народом "ТАА-нативом", але по факту, це все одно ренконструкція, а не оригінальне зображення.
Интересно а по твоей логике "з точки зору роздільної здатності" и "з точки зору чіткості пікселів" SSAA натив или нет? Там ведь разрешение не нативное, но "четкость пикселей" на уровне и сглаживание есть
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
За твоєю ж логікою про TAA, ти сам собі перечиш, бо MSAA також не зберігає чіткості пікселів оскільки змішує кольори субпікселів на краях. То виходить по твоій же логіці - чисте нативне зображення це без будь-якого AA, тобто Aliased.kairo: ↑ 26.06.2026 13:08Справжнє, чисте нативне зображення є взагалі без згладжування або зі старим MSAA.
-
Kirakishou
Member
А в не західному? Чи кругозору не вистачає?
Я кручу дорослих жінок, типаж таких персонажів називається оне-сама. Якщо користуватися вашою бидло-термінологією – мілф. Те, що в гача-іграх є підлітки – не означає, що вони подобаються всім гравцям. Як і чоловіків в гача-ігорах теж повно, але я їх не кручу. Ось Кафка, Хімеко, Ахерон, Евелін, Веліна, Джин, Ліза, Мавуйка, Ісюань в моєму смаку.
Це ви постійно думаєте про підлітків, бо вже не вперше тут про це пишете. Що на умі, те й на язиці. Цю картинку можете собі замість аватарки поставити, більше вам пасуватиме.
-
Mumik
Member
Ну, в кс не потрібно заносити бабло, щоб полегшити собі гру. В цьому вона краще.Kirakishou: ↑ 26.06.2026 11:20
Ви не розумієте, це інше. Каесік це гра для справжніх чоловіків, які люблять стволи і брутальних мужиків типу Геральта. А не для гравців у гача-ігри, які люблять дівчат.
Хоча особливо не маю нічого проти гача, так як сам заходжу іноді в Аркнайтс. Крутки це погано і тд, але я отримую геймплей і сюжет які мені подобаються з постійними обновами. Прийшлось піддатися злу)
-
Enjthesilence
Member
Ну норм, то одразу треба було підтримку дати, обійшлось б без зайвого срачу, якісь настільки ідіотські помилки