Кто то когда то предлагал создать такую тему и вот)
Делимся ссылками на распродажи/подарочными играми. Обязательно пишите на что даёте ссылку
Раздачи открытых ключей и ссылок на гифты viewtopic.php?f=15&t=171916
Новини
Останні статті і огляди
Игры по шаровой цене
-
Inspiring
Member
- Звідки: Днепр
-
Васильович
Member
EGS:
Voidwrought
Voidwrought
-
Васильович
Member
Microsoft Store/Xbox Play Anywhere:
Tell Me Why: Chapters 1-3 - безкоштовно до 30 червня.
Tell Me Why: Chapters 1-3 - безкоштовно до 30 червня.
-
MAKKACIN
Member
От ще знижки норм Watch_Dogs
https://store.steampowered.com/app/243470/Watch_Dogs/ -90% 42ГРН
https://store.steampowered.com/app/4470 ... =ukrainian -95% 53₴ - ДЕЛЮКС
https://store.steampowered.com/app/2866 ... 033_Redux/ -95 26₴
https://store.steampowered.com/app/243470/Watch_Dogs/ -90% 42ГРН
https://store.steampowered.com/app/4470 ... =ukrainian -95% 53₴ - ДЕЛЮКС
https://store.steampowered.com/app/2866 ... 033_Redux/ -95 26₴
-
oversteve
Member
- Звідки: Ukraine
The Binding of Isaac: Rebirth Complete Bundle - 90% - 77 грн
https://store.steampowered.com/bundle/2 ... te_Bundle/
https://store.steampowered.com/bundle/2 ... te_Bundle/
-
Dr_Werdenhoff
Member
- Звідки: Schwäbisch Gmünd
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
https://www.e.leclerc/fp/grand-theft-au ... LNZGp2a2Mc
GTA 6 у французькому магазині e.leclerc всього лиш за 60 євро
GTA 6 у французькому магазині e.leclerc всього лиш за 60 євро
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
а за що мінуси?
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
kabostebeztak
Підписані на тему побачили сповіщення, подумали що знову якась інді шляпа гра безкоштовно а тут за гроші. Поціновувачам халяви таке не подобається.
Підписані на тему побачили сповіщення, подумали що знову якась інді шляпа гра безкоштовно а тут за гроші. Поціновувачам халяви таке не подобається.
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Ну, тіпа, в назві теми згадана цінаGrava: ↑ 28.06.2026 20:25 kabostebeztak
Підписані на тему побачили сповіщення, подумали що знову якась інді шляпа гра безкоштовно а тут за гроші. Поціновувачам халяви таке не подобається.
І 60 євро за гру яка має коштувати 80 - непогана знижка
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
kabostebeztak
Все логічно, але контингент халявщиків він такий.
Все логічно, але контингент халявщиків він такий.
-
Rex
Member
kabostebeztak
Ні. Там вартість в долларах - 80$, не євро.І 60 євро за гру яка має коштувати 80 - непогана знижка
-
Graveworm
Member
- Звідки: in the woods somewhere
kabostebeztak
Бо ця дурня і задарма не потрібна
Бо ця дурня і задарма не потрібна