Valve пожартувала над датамайнерами, які шукають згадки про нову Half-Life

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
bublik1
Junior

Повідомлення

Пропоную обговорити Valve пожартувала над датамайнерами, які шукають згадки про нову Half-Life

Так собі поступок. Повинні радіти, що люди чекають на вихід їхнього продукту і шукають, якусь інформацію про нього
thunder_blade
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy

Повідомлення

Дожили..... :shuffle:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Новий рівень спілкування з фанатами :lol:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

https://www.gamesindustry.biz/valves-st ... ply-issues

Є ціни вже на коробку

• 512 ГБ без контролера: 1049 доларів
• 512 ГБ + контролер у комплекті: 1128 доларів
• 2 ТБ без контролера: 1349 доларів
• 2 ТБ + контролер у комплекті: 1428 доларів

Ну не настільки багато як всі очікували
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
Зображення
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

:shuffle:

Зображення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

S0N1C
Наш ютубер Т1000 робив її тест. Там є нюанси з дровами
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

капітошка: 22.06.2026 21:48закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
коли те саме казали у тредах з консолями то фанати горіли та мінусили :popcorn:
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

walkman3000: 22.06.2026 23:15
капітошка: 22.06.2026 21:48закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
коли те саме казали у тредах з консолями то фанати горіли та мінусили :popcorn:
так у сонсолей ціна нижча але продуктивність вища але тут навпаки :popcorn:
це впіхнути можа хіба що фанатам вульви(чи є такі?), бо сонсолі ніби то є десь там
на що вони розраховували коли у друге роблять ігровий пк котрий має меньшу продуктивність але коштує дорожче ніж такий самий але зібраний власноруч?
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

капітошка: 23.06.2026 07:37на що вони розраховували коли у друге роблять ігровий пк котрий має меньшу продуктивність але коштує дорожче ніж такий самий але зібраний власноруч?
ну типу на пс5 тільки рімейки, а в стімі ще мульйон індюшатини недозібрано недопройдено :popcorn: валіза без ручки
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

капітошка: 23.06.2026 07:37на що вони розраховували коли у друге роблять ігровий пк котрий має меньшу продуктивність але коштує дорожче ніж такий самий але зібраний власноруч?
Бо другий зібраний в гаражі і чогось не заводиться, а на перший кожен процес відлагоджений командою з 100500 кваліфікованих фахівців?
The_Rusik
Member

Повідомлення

:rip:
Очередной мертвый продукт.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Valve пожартувала над PC юзерами, які шукають нормальний комп за нормальні грощі, і випустила Steam Machine :laugh:
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

walkman3000: 23.06.2026 08:34
капітошка: 23.06.2026 07:37на що вони розраховували коли у друге роблять ігровий пк котрий має меньшу продуктивність але коштує дорожче ніж такий самий але зібраний власноруч?
ну типу на пс5 тільки рімейки, а в стімі ще мульйон індюшатини недозібрано недопройдено :popcorn: валіза без ручки
ну можливо, вони збирались зробити аналог сонсолі тільки под пк контент, тоді десь логічно виглядає
Vladys77
Member

Повідомлення

Що в тому Half life такого, що всі дуріють?
Я свого часу пройшов і забув про що вона була взагалі :laugh:

Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
alexeygalas: 22.06.2026 21:45 https://www.gamesindustry.biz/valves-st ... ply-issues

Є ціни вже на коробку

• 512 ГБ без контролера: 1049 доларів
• 512 ГБ + контролер у комплекті: 1128 доларів
• 2 ТБ без контролера: 1349 доларів
• 2 ТБ + контролер у комплекті: 1428 доларів

Ну не настільки багато як всі очікували
Так це ж без податку та націнки в нас. Тому топова комплектація вдвічі дорожче буде чим хтось очікував :D

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
капітошка: 22.06.2026 21:48
закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
Зображення
200$ націнка за дизайн і за бренд. Apple більше бере :D
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

капітошка: 22.06.2026 21:48
закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
Зображення
ну не така і велика націнка. Очевидно що самому завжди дешевше збирати. Тим більше в такій коробці точно сам не збереш.
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 24.06.2026 09:39
капітошка: 22.06.2026 21:48
закопуйте у друге
повна хрінь ціна/продуктивність
ось усе що потрібно знати
Зображення
ну не така і велика націнка. Очевидно що самому завжди дешевше збирати. Тим більше в такій коробці точно сам не збереш.
читайте уважніше загальна продуктивність буде нижче через ліміт TDP
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

капітошка: 24.06.2026 11:13
Ortyomko: 24.06.2026 09:39

ну не така і велика націнка. Очевидно що самому завжди дешевше збирати. Тим більше в такій коробці точно сам не збереш.
читайте уважніше загальна продуктивність буде нижче через ліміт TDP
ци ви говорите власнику SFF системи) я знаю чим доводиться жертвувати для маленького розміру.
Тут дива не буде, очевидно ж.
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 24.06.2026 11:16
капітошка: 24.06.2026 11:13
читайте уважніше загальна продуктивність буде нижче через ліміт TDP
ци ви говорите власнику SFF системи) я знаю чим доводиться жертвувати для маленького розміру.
Тут дива не буде, очевидно ж.
і навіщо таке випускати? кому воно потрібно? фанатам вульви габена?
Відповісти