AMD підтвердила проблеми з драйвером Adrenalin 26.6.2 у Windows 10

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

erkins007: 24.06.2026 02:51
_Andrik_: 23.06.2026 19:54 Це вже нова ступінь читання новини , більшість по заголовку строчить коменти а тут вже й заголовок недочитали :lol: .
,,
.....AMD Software: Adrenalin Edition 26.6.2, яка стосується користувачів Windows 10 " , а не поголовно :facepalm:
Это нужно быть очень упорным фанатиком чтобы даже такие факапы АМД оправдывать
В порівнянні з тобою в мене близько нульовий рівень фанатизму
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

byaka: 23.06.2026 22:09Доречi про рельнi проблеми.Перiодично бачу новини що в новi iгри додають DLSS 4.5 А де новини що в новi iгри додають FSR4?
Спробуй відкривати новини про вихід нового драйвера, а не лише про баги :laugh:

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
kairo: 23.06.2026 22:51Користувачі Він10 тим часом:
В мене немає проблеми. Що я роблю не так?

Відправлено через 2 хвилини 29 секунд:
Andrew_R30: 23.06.2026 23:41З GTX 1060 таких траблів не було.
Пам'ятаю період, коли саме на 1060 пару разів переходив на стару версію драйвера та вимикав оновлення.
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 24.06.2026 07:36
byaka: 23.06.2026 22:09Доречi про рельнi проблеми.Перiодично бачу новини що в новi iгри додають DLSS 4.5 А де новини що в новi iгри додають FSR4?
Спробуй відкривати новини про вихід нового драйвера, а не лише про баги :laugh:
Вiдкрив останню новину про оновлення драйверу,там нi cлова про FSR
https://www.overclockers.ua/ua/news/amd ... er-update/
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

waryag: 24.06.2026 07:36
kairo: 23.06.2026 22:51Користувачі Він10 тим часом:
В мене немає проблеми. Що я роблю не так?
І що тепер, АМД не фіксити драйвери, бо особисто у вас проблем немає?
max312
Junior

Повідомлення

waryag
В мене ці дрова не ставились, я навіть на 11 перейшов
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 24.06.2026 09:18
waryag: 24.06.2026 07:36
В мене немає проблеми. Що я роблю не так?
І що тепер, АМД не фіксити драйвери, бо особисто у вас проблем немає?
Я як власник в минулому мап з багатьох поколiнь можу сказати що багато багiв просто кочують з одного в iнше i якщо якогось бага нема в цьому поколiнi вiн на 99% з'явиться в наступному.Тому покупка мап амд це лотерея, хочется всеж просто грати, а не драйвери туди сюди перевстановлювати

RX9070 – Adrenalin won’t save tuning settings after reboot
https://www.reddit.com/r/radeon/comment ... ngs_after/
Такий самий баг у мене є на RX570
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Andrik_: 24.06.2026 06:02
erkins007: 24.06.2026 02:51

Это нужно быть очень упорным фанатиком чтобы даже такие факапы АМД оправдывать
В порівнянні з тобою в мене близько нульовий рівень фанатизму
Ну да конечно. Я в подобных случаях ругал Хуанг, а ты оправдываешь АМД.
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 24.06.2026 12:11
_Andrik_: 24.06.2026 06:02

В порівнянні з тобою в мене близько нульовий рівень фанатизму
Ну да конечно. Я в подобных случаях ругал Хуанг, а ты оправдываешь АМД.
АМД непотрiбно було виправдовувати якщо б вони так цiни не завищували.
Менi наплювати що в растрi продуктивнicть схожа,на дворi 2026 рiк трасування променiв вже частина DirectX, де схожа продуктивнiсть в Path tracing?За що платити грошi?
За застарiлий рiвень графiки який навiть без віддзеркалень?
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

gregory_amd: 24.06.2026 02:14 чекай, а при чому тут 570?) вона 26.5.2 останнiй майе, вона ж на LTS пiдтримцi уже. то точно щось iнше було у тебе)
віконце вистрибувало з тим же написом, що софт несумісний з встановленим драйвером.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

erkins007: 23.06.2026 18:59Шутки шутками, но у меня и ноут на 680м. И игры мне там слабо нужны, но вот тот факт что я за 5 минут правок реестра решил проблему курсора, а АМД ее 8 лет решить не может это смешно
У чому полягала проблема?
проблеми з кольором курсору в браузерах, коли наводиш на текстове поле, то його погано видно? Чи якісь інші подібні проблеми з курсором.
Відповісти