Розробники знизили системні вимоги рольової гри The Blood of Dawnwalker

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

D_ad
вибач, але в С2 тіні та відблиски дуже низької якості які постійно відволікають :(
Soulwatcher
Member

Повідомлення

Если она будет не шибко динамичной (как ведьмак 3), то и 40фпс на высоких будет норм. Да и разрабы всегда перестраховываются.
Если помните, ведьмак 3 требовал минимум 660, а это давало на смешанных настройках 35-45фпс. Стоило "лес" чуть подрубить ну или подвырезать, так сразу становилось легче. А в этой игре, скорей всего, все действия будут в городах.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

S0N1C
Та нормальні віддзеркалення на UE5. Навіть дзеркала є )
https://fex.net/uk/s/pdcbmco
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

D_ad: 24.06.2026 10:42Що зараз краще за UE5?
І під "краще" мається на увазі: доступність, поширеність, підтримка від розробника, кількість людей яких можна найняти для роботи із софтом...

Бляха, на UE5 у вас доступний буквально path tracing на rtx 1060! Люди... от ви настільки із тих, кому якщо навіть на Кремлі приб'ють Тризуб, ви скажете: "КРИВО!"..?
Було б краще, якщо з коробки він би пропонував простішу картинку, яка б літала на 1060, а графічні навороти треба було додавати зусиллями.
А так ПТ фактично є, але працює як лайно, у більшості випадків.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

І без ПТ доволі часто працює так собі.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 24.06.2026 10:04Дивно, я думав на твоєму компі уе5 має норм працювати
Даже замена проца на 9950x3d2 не помогла
1234waltz
Member

Повідомлення

Системки привели до адекватніших. Подивимось наскільки вони правдиві на релізі)
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 24.06.2026 10:13Gothic 1 Remake (фризы только после квик-лоада, или когда летаешь на Гарпии, ставил на RAMDisk).
А всратая и корявая линия фреймтайма не смущает? Я когда её такой вижу меня воротить начинает
Earanak: 24.06.2026 10:13Senua Saga Hellblade II (легкое наполнение сцен)
RoboCop Rogue City (достаточно камерная-коридорная игра)
Lords of the Fallen (спустя тысячу патчей)
Сага про наркошу 2 работает без статерров, но с низким ФПС и корявой линией фреймтайма даже на 5090 в 4к, приседая ниже 60 ФПС.
В Сробокопе линия фреймтайма тоже вся была у меня корявая.
Лорд павших как-то более менее, но и графона особо там нет
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 24.06.2026 10:24Хватит устанавливать игры на грампластинки, возможно тогда и статтерить перестанет.
Уе4 также всрат как и уе5. Статеррит и на ссд, и даже после замены проца на 9950x3d2
D_ad
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 24.06.2026 11:39
D_ad: 24.06.2026 10:42Що зараз краще за UE5?
І під "краще" мається на увазі: доступність, поширеність, підтримка від розробника, кількість людей яких можна найняти для роботи із софтом...

Бляха, на UE5 у вас доступний буквально path tracing на rtx 1060! Люди... от ви настільки із тих, кому якщо навіть на Кремлі приб'ють Тризуб, ви скажете: "КРИВО!"..?
Було б краще, якщо з коробки він би пропонував простішу картинку, яка б літала на 1060, а графічні навороти треба було додавати зусиллями.
А так ПТ фактично є, але працює як лайно, у більшості випадків.
Реальність: 60+ кадрів на 1060 із FSR Q із 2х генератором кадрів на відеокарті 2016 року.
*2016-й був 10 років тому.
А тепер поверніться у 16-й рік, візьміть карту 2006 року випуску та спробуйте на ній позапускати ігри 2016-го року випуску.

PS У 2006-му році вийшла GeForce 8800 GTX із MSRP 600+ євро.

Кажу ж, вам і Тризуб на Кремлі буде "криво прибитий".
Востаннє редагувалось 24.06.2026 12:07 користувачем D_ad, всього редагувалось 2 разів.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

MessiaH: 24.06.2026 11:48А всратая и корявая линия фреймтайма не смущает?
Наиграл 80 часов пройдя игру с 100-110FPS родными разогнанными через фреймген до 160-165FPS.
Вообще пофиг че там на той линии, игра работала плавно и отзывчиво.
Я не из шизикиков которые играют в ровную линию фреймтайма, я из других шизиков ;)
Vladys77
Member

Повідомлення

Прийдеться мабуть грати. Головне щоб в Game Pass була.
Vladys77
Member

Повідомлення

MessiaH: 24.06.2026 09:57
Earanak: 24.06.2026 09:48Богоподобный ультимативный лучший во всех смыслах Unrel Engine 5
Самый убогий, самый всратый, самый я не побоюсь этого слова пи...кий игровой движок, на котором выходит всё неоптимизированное с чаще всего посредственной картинкой, так ещё и статеррит как последняя мразота
Всі питання до розробників ігор, які не вміють працювати з UE 5.
Vladys77
Member

Повідомлення

powerpizza: 24.06.2026 10:38 Пока из ue5 самая нормально сделаная игра это Alters,жду dlc выйдет 13 июля на 20 часов
Мене Alters так вибісила своїм розгалуженим вибором, якій не дає тобі вибору і якщо ти комусь щось не те сказав, то хоч що роби далі, ти вже програв :D .
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

MessiaH: 24.06.2026 11:50
Shaolin_Style: 24.06.2026 10:24Хватит устанавливать игры на грампластинки, возможно тогда и статтерить перестанет.
Уе4 также всрат как и уе5. Статеррит и на ссд, и даже после замены проца на 9950x3d2
извини но не согласен. Как минимум есть хорошо оптимизированные Insurgency 2, Bloodhunt, Kena, Ghosts of tabor, Into the radius, Hellblade, Gears 4-5, SW Fallen Order, Dead Island 2. Это так на вскидку что я вспомнил, уверен что их гораздо больше.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Shaolin_Style: 24.06.2026 12:27Как минимум есть хорошо оптимизированные... SW Fallen Order
Fallen Order ще норм, а от Survivor, це апогей UE-слопу.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

kairo: 24.06.2026 12:42
Shaolin_Style: 24.06.2026 12:27Как минимум есть хорошо оптимизированные... SW Fallen Order
Fallen Order ще норм, а от Survivor, це апогей UE-слопу.
вторая часть, она на УЕ5 - да, абсолютный провал оптимизации.
powerpizza
Member

Повідомлення

Vladys77: 24.06.2026 12:26
powerpizza: 24.06.2026 10:38 Пока из ue5 самая нормально сделаная игра это Alters,жду dlc выйдет 13 июля на 20 часов
Мене Alters так вибісила своїм розгалуженим вибором, якій не дає тобі вибору і якщо ти комусь щось не те сказав, то хоч що роби далі, ти вже програв :D .
Ну не знаю,каждому свое,но длс обещает быть потужной ,трейлер и описание прям ничо так,удивило то,что небольшая студия сделала красивую игру,на уринаенжин и в ней статтеров нету,от слова вобще
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

D_ad: 24.06.2026 12:03Реальність: 60+ кадрів на 1060 із FSR Q із 2х генератором кадрів на відеокарті 2016 року.
*2016-й був 10 років тому.
Якщо ми заговорили про реальність, то це будуть базові 720р із затримками як при 30 фпс, з просадками.
Якість ФСР2 - сумнівна.
D_ad: 24.06.2026 12:03А тепер поверніться у 16-й рік, візьміть карту 2006 року випуску та спробуйте на ній позапускати ігри 2016-го року випуску.

PS У 2006-му році вийшла GeForce 8800 GTX із MSRP 600+ євро.
Прогрес сповільнився. Між 2006 і 2016 по графіці прірва. Об'єм відеопам'яті збільшився до 10 разів.
Якщо порівняємо сучасні УЕ5 ігри і ААА 15-16 років (відьмака 3, наприклад) - стало краще, але не принципово. Та й не завжди стало краще... А пам'яті - рази в два-три, а то й менше.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 24.06.2026 12:27Как минимум есть хорошо оптимизированные Insurgency 2, Bloodhunt, Kena, Ghosts of tabor, Into the radius, Hellblade, Gears 4-5, SW Fallen Order, Dead Island 2.
Kena и Гирсы куда ни шло, а dead island 2 тот ещё статтерфест

Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
Shaolin_Style: 24.06.2026 12:58вторая часть, она на УЕ5 - да, абсолютный провал оптимизации.
Вторая часть тоже на ue4. И да, по оптимизации игра весьма всрата
Відповісти