Samsung готується до запуску виробництва накопичувачів UFS 5.0 зі швидкістю до 10,8 ГБ/с

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Samsung готується до запуску виробництва накопичувачів UFS 5.0 зі швидкістю до 10,8 ГБ/с
Най роблять, так чи інакше ближчим часом за якісь розумні гроші такого не купиш.
M1Z0
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

yariksom
Так это же для телефонов
Купят, много
yariksom
Member

Повідомлення

M1Z0: 23.06.2026 13:55 yariksom
Так это же для телефонов
Купят, много
Телефони скоро космос по вартості будуть, їх память теж під ШІ вже масово використовують.
Mozdev
Member

Повідомлення

yariksom: 23.06.2026 14:05
M1Z0: 23.06.2026 13:55 yariksom
Так это же для телефонов
Купят, много
Телефони скоро космос по вартості будуть, їх память теж під ШІ вже масово використовують.
Це брехня, та пам'ять не годиться для ШІ.
А ось як обманом підняти ціни на смарти, то так гарне виправдання для лохів.
hohlid19
Member

Повідомлення

yariksom
Как давно УФСки для ИИ используют :spy:
yariksom
Member

Повідомлення

hohlid19: 23.06.2026 14:18 yariksom
Как давно УФСки для ИИ используют :spy:
раджу статтю прочитати очима а не афедроном, а саме "Як зазначає Samsung, накопичувачі UFS 5.0 розроблені з розрахунком на пристрої з локальним ШІ (on-device AI)".
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

фізичний інтерфейс - MIPI M-MHY 6.0 - 47 Гбіт/с на лінію
Всього 2 лінії - і 10,5 Гбайт/с в кишені.
FastBullet
Member

Повідомлення

M1Z0: 23.06.2026 13:55 yariksom
Так это же для телефонов
Купят, много
Это только для андроида, айфон использует обычную NVMe :D :D :D
hohlid19
Member

Повідомлення

yariksom
Ну, и? Это не отменяет вопрос о производстве ИИ, а не использовании локальной машины в телефоне :think:
Mozdev
Member

Повідомлення

yariksom: 23.06.2026 14:21
hohlid19: 23.06.2026 14:18 yariksom
Как давно УФСки для ИИ используют :spy:
раджу статтю прочитати очима а не афедроном, а саме "Як зазначає Samsung, накопичувачі UFS 5.0 розроблені з розрахунком на пристрої з локальним ШІ (on-device AI)".
Це каже про ще не вироблену пам'ять яка у не вироблених девайсах, а дефіцит, який нібито спричинив підвищення цін вже є :rotate:
Відповісти