В культурному товаристві про таке краще не казатиKirakishou: ↑ 23.06.2026 13:03. А я граю в гачапон
А то всі зрозуміють що прийшов якийсь гачапон
В культурному товаристві про таке краще не казатиKirakishou: ↑ 23.06.2026 13:03. А я граю в гачапон
Тобто на твою думку японці не мають культури? Ти хоч знаєш, скільки ці ігри заробляють і скільки людей в них грає? В них грають мільйони гравців. Навіть Ілон Маск дивиться аніме, він навіть носив футболку з персонажами Какегуруй. Вважаєш, він не має освіти та виховання?Sanьka: ↑ 23.06.2026 13:46В культурному товаристві про таке краще не казати
А то всі зрозуміють що прийшов якийсь гачапон
Ігрова_залежність. Якщо мільйони дурників зливають еквівалент б/у авто, то чом би не заробити?Kirakishou: ↑ 23.06.2026 14:01 Ти хоч знаєш, скільки ці ігри заробляють і скільки людей в них грає? В них грають мільйони гравців. Навіть Ілон Маск дивиться аніме, він навіть носив футболку з персонажами Какегуруй. Вважаєш, він не має освіти та виховання?
А вот это уже кардинально все меняет. Если сам великий Маск носит футболку Какегуруй (хоть я в душе не гребу кто это) это дает тебе полномочия писать любую xeрню в этой темеKirakishou: ↑ 23.06.2026 14:01 Навіть Ілон Маск дивиться аніме, він навіть носив футболку з персонажами Какегуруй. Вважаєш, він не має освіти та виховання?
усе побіг купувати 6700... бліін їх же немає нових у продажі на відміну від 3ххх, 4хххГеральт: ↑ 23.06.2026 09:31framegen є навіть на 6000 прямо в драйвері і працює як годинник, на відміну від SmoothMotion в RTX4000, тільки тс-с, нікому.
це просто пощастило, памятаю у 2020-2022 я чекав зі свою рх580 на якесь оновлення рік - полтора
тільки воно ресурсів жере стільки що без нього краще
Я писал все по фактам и без перехода на личности. Что был не прав насчет Стеллар Блейд, я об этом написал честно.vsx: ↑ 23.06.2026 14:14А вот это уже кардинально все меняет. Если сам великий Маск носит футболку Какегуруй (хоть я в душе не гребу кто это) это дает тебе полномочия писать любую xeрню в этой теме
Вайбкодинг походу это общая проблемаEnjoy: ↑ 23.06.2026 08:34 К сожалению, установка драйвера для Windows 10 сломана, поэтому AMD уже оперативно убрали ссылку из раздела загрузок для Win 10
Но на Windows 11 все нормально, поэтому с десяткой придется видимо подождать 26.7.1
Софтовый фреймген это лютая какашка, речь про аппаратный.Геральт: ↑ 23.06.2026 09:31framegen є навіть на 6000
Это только фанаты АМД могут быть довольны что им спустя полтора года(а для 6000 серии 2+) выдают то что должно быть на старте, как у нвидиа.Геральт: ↑ 23.06.2026 09:31По новині: обіцяли ж на липень. Знову амд еркінса кинула
Лечится правками в реестре. У меня ноут с 680м там та же беда была. Оперативные фиксы это не про АМД, они ВР уже который год фиксят и то работает через одно место1234waltz: ↑ 23.06.2026 10:18Важко сказати, років 8 точно. Прийнанні я його побачив колись на першій інтеграшці Вега, і досі бачу на своєму амд-шному ноуті. Лікується виставленням іншого кольору курсору, але сам факт.Kirakishou: ↑ 23.06.2026 10:16 Ще й довбаний курсор в Chrome досі білий на цьому форумі, це вже який рік вони його не можуть пофіксити?
FG с трансформером прекрасно поддерживает и 40 серия. У 50 только мультифрейм(который никому не нужен).item2: ↑ 23.06.2026 09:39А повністю Machine Learning версію FG з Transformer завезли только в RTX 5000.
Купувати в 2026 3000 серію новою по фуллпрайсу...... це треба бути тим ще гачапономкапітошка: ↑ 23.06.2026 14:19продажі на відміну від 3ххх
Хейдфілд вилогінься з гачапона і зроби сеппуку.Kirakishou: ↑ 23.06.2026 14:01Тобто на твою думку японці не мають культури
Амд фиксят некоторые проблемы годами, а то и десятками лет. Воспроизведение видео они фиксят реально больше десяти лет, я уже на этом форуме писал об этом неоднократно. Самое обидное, что я пишу об этом на реддит и на их официальном форуме, они фикся это через полгода, после этого в других играх появляются глитчи. Тупо невозможно получить беспроблемный драйвер. В тоже время на нвидиа у меня были проблемы только с ютубом в хроме в 2020 или 2021, которые быстро починили. Я просто удивляюсь с некоторых фанатиков на форуме. Вам что, платят за то, чтобы хвалить амд? Есть объективная реальность и факты, даже сами программисты и инженеры от амд пишут про эти проблемы как в примечаниях к обновлению драйверов, так и на всяких гитхабах.erkins007: ↑ 23.06.2026 14:34Лечится правками в реестре. У меня ноут с 680м там та же беда была. Оперативные фиксы это не про АМД, они ВР уже который год фиксят и то работает через одно место
Червоні експерти сьогодні в ударі)) Можна більш детально про кривеньку роботу FG на 4000?Геральт: ↑ 23.06.2026 14:53 В 4000 драйверний працює кривенько. Тоді вже 5000
У 4000 полноценный DLSS4FG есть, который в каждой игре тяжёлой.Геральт: ↑ 23.06.2026 14:53В 4000 драйверний працює кривенько. Тоді вже 5000.
Особенно забавно что это все бывшие свидетели секты Святого Натива.kairo: ↑ 23.06.2026 15:00Червоні експерти сьогодні в ударі)) Можна більш детально про кривеньку роботу FG на 4000?
Ось, хтось Optiscaler'ом ввімкнув FSR 4.0.2 на 6800XT (доволі давно, бо зараз вже 0.9.х версія актуальна, а на скріні 0.7.9)Kirakishou: ↑ 23.06.2026 10:42Це просто смішно. Тепер загугли, скільки ігор з DLSS. В жодну із ігор із того списку крім Stellar Blade я не граю і не збираюся, я не бидло, щоб грати в це сміття. Завантажив Stellar Blade, навіть в ній немає FSR 4.1 на RX 7800 XT.


вони нормально тягнуть fullhd, не треба лялякатиSanьka: ↑ 23.06.2026 14:43Купувати в 2026 3000 серію новою по фуллпрайсу...... це треба бути тим ще гачапономкапітошка: ↑ 23.06.2026 14:19продажі на відміну від 3ххх
3000серія як і 6000АМД цікаві лише б/в.
у кого якщо не таємниця?
Та вони нормально тягнуть і 2к.
Я взяв 6800ХТ і 6800. Обидві працюють як годинник. Гарна продуктивність і 16ГБ пам'яті за смішну ціну. Брав у перевірених на форумі.капітошка: ↑ 23.06.2026 15:51у кого якщо не таємниця?
В Бульдозера, в кого ж ще )капітошка: ↑ 23.06.2026 15:51 у кого якщо не таємниця?
він не бере мою Palit 3060 12gb dual oc(2023, стан гарний, не майнилось, чек, пакування рідне) саме через те що Паліт, спитав чому саме, він включив морозГеральт: ↑ 23.06.2026 16:07В Бульдозера, в кого ж ще )капітошка: ↑ 23.06.2026 15:51 у кого якщо не таємниця?
Я майже не граю в звичайні ігри. Вже дуже давно, з часів Sega Mega Drive мене майже перестали цікавити ігри. Але за деякими виключеннями, звісно. А коли у мене з’явилися гроші на нормальне залізо, я почав грати в форумні баталії AMD vs NVIDIA. Це середина 2000-х. У кого краща фільтрація текстур та згладжування. З того часу мене майже зовсім переставили цікавити ігри, цікавіше було встановити гру та показувати на форумі, як твоя відеокарта з нею справляється. Але в 2010-х я пограв в Alice: Madness Returns і ця гра повернула мені саме ті відчуття, коли я вечорами сидів з братом перед старим чорно-білим телевізором на підлозі і кайфував від ігор для Sega Mega Drive, саме ті відчуття. Потім пограв в Nier: Automata та Star Wars Jedi: Fallen Order. Потім в одній конференції мені порекомендували пограти в гача-гру, де була одна із мої улюблених сейю (це японські акторки, які озвучують аніме та ігри). І я просто підсів на цей вид ігор. Мені завжди подобалися дорослі аніме-жінки з улюбленими сейю. В звичайних іграх їх майже немає. Саме тому я граю в гача-смітники. А вони всі з античітами. І античіти можуть забанити за підміну бібліотек чи файлів. Тому щойно написав в техпідтримку. Наперед, щоб попередити розробників по те, що AMD підміняє бібліотеку в драйвері. Справа в тому, що більшості розробників цих ігор просто плювати на відеокарти від AMD. За підміну бібліотеки DLSS у розробників питань немає, бо вони самі використовують ці відеокарти.taras_cs: ↑ 23.06.2026 15:15На драйвер AMD я розраховую лише в іграх з антічітами, в решті ігор я хочу мати останні версії ліб, для йього є Optiscaler Client