С АМД станется требовать чтобы разрабы в каждой игре сами поддержку добавляли. Я вот ни разу не удивлюсьtimetron666: ↑ 22.06.2026 22:49Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
Новини
Останні статті і огляди
Технологія AMD FSR 4.1 вже доступна на відеокартах RDNA 3 у Linux, підтримується вбудована графіка RDNA 3.5
-
erkins007
Member
-
timetron666
Member
Резік реквіум бачить новий фср4.1erkins007: ↑ 22.06.2026 23:18С АМД станется требовать чтобы разрабы в каждой игре сами поддержку добавляли. Я вот ни разу не удивлюсьtimetron666: ↑ 22.06.2026 22:49
Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Optiscaler вже пробували?
Відправлено через 2 хвилини 40 секунд:
Спробуйте Optiscaler Client для Сталкер 2, він має сам підтягнутиtimetron666: ↑ 22.06.2026 22:49Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
FSR 4 INT8 Extras лібу
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Ні, треба якось спробувать
-
KillFantasy
Junior
В дестини 2 постоянный отвал драйвера. Откатился. 7900xtx
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Пробуйте через Optiscaler Client - це фанатський опенсорс проєкт, автоматизує встановлення та апдейт Optiscaler'а, підтягує різні ліби, типу int8.dead_rat: ↑ 23.06.2026 09:30Ні, треба якось спробувать
Але в грі все одно доведеться налаштовувати - обирати dlss, потім тиснути insert - відкриються налаштування оптискейлера, там обрати бажаний апскейлер та купа інших налаштувань (в кінці зберегти до файлу налаштувань)
Я собі ще завжди вмикаю simple fps overlay - він однією строкою (на скріні повний оверлей в лівому верхньому куті) нагадує, яку версію fsr використовує
- спойлер

-
Vladys77
Member
Ще зарано. Лише в липні вийде з новими драйверами. Зараз вам Optiscaler допоможе FSR 4 в гру прикрутити.timetron666: ↑ 22.06.2026 22:49Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
-
timetron666
Member
Розібрався! Вообщем, фср 4.1 іграх працює, тільки не всі ігри відображають у налаштуваннях напис фср4.1. Навіть коли пише фср 3.1.5, то гра все одно вже працює на 4.1 і кушає мінус 7-10фпсVladys77: ↑ 23.06.2026 14:31Ще зарано. Лише в липні вийде з новими драйверами. Зараз вам Optiscaler допоможе FSR 4 в гру прикрутити.timetron666: ↑ 22.06.2026 22:49
Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
-
Vladys77
Member
З офіційним виходом і в іграх має FSR 4 відображатись.timetron666: ↑ 23.06.2026 15:03Розібрався! Вообщем, фср 4.1 іграх працює, тільки не всі ігри відображають у налаштуваннях напис фср4.1. Навіть коли пише фср 3.1.5, то гра все одно вже працює на 4.1 і кушає мінус 7-10фпсVladys77: ↑ 23.06.2026 14:31
Ще зарано. Лише в липні вийде з новими драйверами. Зараз вам Optiscaler допоможе FSR 4 в гру прикрутити.
Мені теж гра більше сподобалась взагалі без генератора, ніж з FSR 4