Він буде коштувати стільки, скільки за нього будуть готові заплатити)) І до собівартості це відношення не дуже матиме відношення.Reinmar: ↑ 23.06.2026 09:56 Питання одне: скільки тоді буде коштувати Xbox Helix, якщо його будуть продавати без субсидіювання, на що були натяки і буде потужність в 40 терафлопс? 2000 мінімум?)
Вже кидав в одному з обговорень розвінчування міфів про "збитковість" продажів консолей та субсидіювання, яке було актуально тільки для одного гену консолей Соні (ПС3) та релізів перших іксбоксів з величезною бракованою партією (червоне коло смерті). Тож казки про те що бідним корпораціям їсти немає чого, що вони закривають збитки за рахунок продажів ігор і тп - кристально чистий прогрів наївних гоїв.
Приклад Соні:
Тож ні, бідний Габон не продає СтімДеки чи коробки в нуль, а з доволі ЖИРНИМ прибутком.https://www.polygon.com/2020/2/14/21137 ... station-5/
На PS5 тільки зі старту мали зверху 50 баксів. ПС1 перший рік продавали в нуль, далі був суцільний профіт. Ще раз повторюю, збитковою була тільки ПС3. ПС5 Про прямо з релізу продавалась в плюс, навіть не в нуль. ПС4 продавали в нуль щось в районі ...
- спойлер
- Якщо людина може скласти 2+2, то зрозуміє, що якщо виробник ноутів продає черговий аналог СтімДек з два рази кращим залізом по актуальній ціні СтімДека, виробляючи це залізо партіям и значно меншими ніж Дек - то щось по бухгалтерії не сходиться.


