Новини
Останні статті і огляди
Valve оголосила дату виходу та ціну ігрового комп’ютера Steam Machine. Опубліковано перші огляди
-
Kyro
Member
DOA. Цены на память убили сие еще до рождения.
-
erkins007
Member
Слабее. Там урезная 7600 на 8гб. 3060 будет посильнее.kairo: ↑ 22.06.2026 22:581400 Євро за коробку яка слабша або на рівні 3060! Без можливості апгрейда
Это нужно быть полностью отбитым на голову чтобы за такую цену покупать такое.
За 1500$ даже по нынешним ценам можно собрать комп на условной 5070 или вообще на 9700хт и получить гораааздо лучше производительность и со старта и с возможностью апгрейда
-
hohlid19
Member
Kyro
Почему же те же ноуты дешевле стоят? Или очередной провал очередной машины не лезет в голову?
Почему же те же ноуты дешевле стоят? Или очередной провал очередной машины не лезет в голову?
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Я взагалі не розумію навіщо СМ затиснули в 30/110 Вт? Для чого, щоб не шуміло? Так зробіть перемикач Сайлент/Буст. Це ж не ноутбук, де треба економити заряд.Conqistador: ↑ 22.06.2026 23:11Верно, только охлаждение в ноуте будет хуже и шума больше
Востаннє редагувалось 22.06.2026 23:26 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
-
Technocrat
Member
Та мабуть вони й налаштовувались в сегмент 600-700 невмирущих президентів. Але +200 на ОЗП, +200 на SSD - і вже магія не працює. За таку ціну, навіть зі своєю єкосистемою, не дуже то цікаво.
-
Gelonyrum
Member
Цільова аудиторія) Справжні геймери)
(Промо матеріали з сторінки в стімі)
- спойлер

-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Gelonyrum: ↑ 22.06.2026 23:31 Цільова аудиторія) Справжні геймери)![]()
(Промо матеріали з сторінки в стімі)
- спойлер
-
warp37
Member
Вообще, складывается ощущение, будто Valve выпустили консоль... просто потому что её анонсировали.
Они же не дураки и понимают, куда полезли: территория, граничащая с NVIDIA, бюджетными игровыми ноутбуками, мини-ПК, консолями и бюджетными десктопами. И ни одному из пресловутых Steam Machine при такой цене не может противостоять.
Готовился упор в сегмент в районе $499-599, но рынок SSD/RAM перекосило.
Они же не дураки и понимают, куда полезли: территория, граничащая с NVIDIA, бюджетными игровыми ноутбуками, мини-ПК, консолями и бюджетными десктопами. И ни одному из пресловутых Steam Machine при такой цене не может противостоять.
Готовился упор в сегмент в районе $499-599, но рынок SSD/RAM перекосило.
-
Shepard1985
Member
Я з сарказмом писав.kairo: ↑ 22.06.2026 23:08За ці гроші можна купити ноутбук, який буде потужніший та мати більш сучасне залізо. Не кажучи вже про наявність екрану та батареї.Shepard1985: ↑ 22.06.2026 23:04Незабаром виходить якась покращена 5090 за 5870 євро! Можеш купити і бути щасливим.
Цікавл, яке таке більш сучасне залізо за 5090???
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Мова звісно йшла про СМ. Для потенційного покупця 5090, цей девайс, це хохма.Shepard1985: ↑ 22.06.2026 23:37Цікавл, яке таке більш сучасне залізо за 5090???
-
bigmonstr666
Member
- Звідки: kyiv
скажем дружно.. очень жаль, что Гейбу не повезло с временем релиза... конечно цены сейчас просто абсурд, хотя я думал стоимость будет в районе 800-900$, а если б не кризис то такой аппарат за 600$ разбирали б как горячие пирожки и на производительность никто б особо не жаловался. Но фанаты должны и за такой ценник разобрать, особенно если будет дефицит. удачи Гейбу но а мы проходим мимо такой "игрушки" 
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
Может Гейб расчитывает что другие вендоры начнут выпускать что то похожее за нормальный прайс. А это так базовое устройство что бы показать концепцию.
-
yariksom
Member
1. Занадто дорогий комплект.
2. Цілком можливо, що індустрія почне під нього ігри оптимізувати (фігня звичайно, але таки все, що у нас залишилось
)
2. Цілком можливо, що індустрія почне під нього ігри оптимізувати (фігня звичайно, але таки все, що у нас залишилось
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Якби СМ вийшов із цінником в 600 баксів, на таке можна було б ще розраховувати, а так це буде екзотика із 0,01% в статистиці Стім.yariksom: ↑ 23.06.2026 00:232. Цілком можливо, що індустрія почне під нього ігри оптимізувати
-
Nehrk
Member
- Звідки: Louisville, KY
РСмастеррейс кровь износу но 6 ядер и на донышке видеокарты хуже чем всратый арк 
А ваще грустна
мразеконторы на все уже пойдут лишь бы персонал компьютинг изжить и лутать как за какую-то гугол-хелс/эпплофитнесс по десятке в месяц ни за что собачий
А ваще грустна
-
arkadiilem0n
Member
- Звідки: Kharkiv
Трішки сумно стало від прайсу. Очікував шось в районі 800 бачей
Енівей, думаю шо свого покупця знайде, але не мене
В оглядах казали, що 70% користувачів стіму має конфіг, який слабше за їх девайс. Якшо це відповідає дійсності, то, напевно, може навіть буде якийсь успіх в продажах і пан Габен назбирає на нову яхту
Це ми з вами тут сидимо такі розумні і можемо самі по десятку разів на день комп перебирати або підбирати таймінги/вольтаж шоб отримати додатковий фпсік, а пересічний користувач того не потребує і таким не цікавиться. Сто пудов є користувачі, які б хотіли консольний експірієнс, але на пк, і цей девайс його має надати.
Сподіваюсь, шо девайс такого рівня і нововведення, які планує Валв на сторінці з іграми, де буде шось схоже на планку сумісності зі стімдек, але орієнтоване під цю залізяку, спонукає разрабів та видавців більш якісно робити оптимізацію, а не звалювати все на плечі лише апскейлерам. Можливо, шо в ідеальному світі (не нашому, нажаль), якшо б такий конфіг разраби ігор прийняли як рекомендований для 60 ФПС в 1080 без апскейлерів, то жили б ми дуже гарно
Енівей, думаю шо свого покупця знайде, але не мене
В оглядах казали, що 70% користувачів стіму має конфіг, який слабше за їх девайс. Якшо це відповідає дійсності, то, напевно, може навіть буде якийсь успіх в продажах і пан Габен назбирає на нову яхту
Сподіваюсь, шо девайс такого рівня і нововведення, які планує Валв на сторінці з іграми, де буде шось схоже на планку сумісності зі стімдек, але орієнтоване під цю залізяку, спонукає разрабів та видавців більш якісно робити оптимізацію, а не звалювати все на плечі лише апскейлерам. Можливо, шо в ідеальному світі (не нашому, нажаль), якшо б такий конфіг разраби ігор прийняли як рекомендований для 60 ФПС в 1080 без апскейлерів, то жили б ми дуже гарно
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
А игры когда будут на сони и по какой цене?XXXshadyXXX: ↑ 22.06.2026 22:57 Так просто напишу:
PS5 - 600$ 10.3 терафлопс
PS5 Pro 2TB - 900$ 16.7 терафлопс
Steam Machine 512gb без геймпада - 1050$ 8.8 терафлопс
У меня всё![]()
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
proos, наверное он это к тому что на PS5 можно поставить и Linux/SteamOS 
-
maxafon
Member
вальв ще й сказали в одному інтерв'ю що не будуть демпінгувати ціну на СМ з 30% маржі від продажу ігр бо не можуть гарантувати що СМ будуть використовувати для ігор 
