Проблемна RX5700XT??!

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Xaker-1911-
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продовження теми "Поможіть подружити Xenon з RX 5700XT"
От що виявилось карта не держить мінімальну нагрузку а тримає тільки середню і максимальну це що за брєд ХТОСЬ може об'яснити?? :facepalm:
Запускаю тест OCCT відеокарти на Light нагрузка 20% (40-50 сек. екран тухне як обично без ніяких інших дій)
Запускаю тест Heavy та Extreme (Нічого не відбувається все працює запускаю ігру, відео, діскорд, стараюсь положити сестему ну вона працює)

Карта на гарантії ще 2+ місяці, одну таку вже я поміняв але та вибивала тільки в обичному режимі і розгоні ГП з влюченим андервольтом такої проблеми не було...
Вкладення
{5DF2534E-9384-4E3A-B5B4-79DE1E2FCF7F}.png
{491EBC68-4AEC-443B-8621-D80D7267732B}.png
{646F9A4A-5360-492E-B203-7777BBE54B40}.png
{D5714D6F-1510-4036-B5F9-ED829E7DA18D}.png
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

Xaker-1911-
Я не инженер, но была у меня RTX 2060 Super, когда покупал б.у, все с ней было ок, ну как я думал. Полежала пару месяцев, знакомые захотели бюджетный пк подсобрать а у меня и карта есть, и тут карточка начала рандомно вылетать(черный экран и вентиляторы карты на 100%). По итогу, как мне мой мастер сказал, что были окислы и подгнившие дорожки в районе стабилизатора/питания. Он все там почистил и восстановил. Сейчас карта прекрасно уже работает.
Я про то что кто знает в каком ты месте брал свою RX 5700 XT, может их там партия с майнинг ригов и всех уже коррозия подъела со временем
Востаннє редагувалось 22.06.2026 16:36 користувачем XXXshadyXXX, всього редагувалось 1 раз.
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Ну, тут допоможе лише розумна людина з тепловізором, мультиметром, паяльною станцією, і розумінням як ото все працює.
Враховуючи те, що 2060 працює, 580 працювала, то проблема в відеокарті.
Xaker-1911-
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тепер все стало на свої місця в брата проц з відеоядром і коли моя карта тупила і внього було 1-2 фпс то получаеться пк просто переключався на іншу відеокарту і вильоти системи не було. :rotate:
Відповісти