ASRock випустила плату B550 Rock WiFi для процесорів AMD AM4

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASRock випустила плату B550 Rock WiFi для процесорів AMD AM4

AM4 живіше всих живих
Dilfin
Member

Повідомлення

Не погана плата, ціна не адекватна як і на все інше.
Mozdev
Member

Повідомлення

Dilfin: 22.06.2026 11:28 Не погана плата, ціна не адекватна як і на все інше.
105 баксів, так це ціна в Японії, а в нас вона буде ще дороще десь 5-6к грн.
Та й якось лячно тепер брати ASRock після приколів із засмажкою проців :gigi:
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Пишут, что цены на DDR3 и DDR2 продолжат расти, ждём возрождение не только AM4 :laugh: :up:
Mozdev
Member

Повідомлення

Keyser Soze: 22.06.2026 11:48 Пишут, что цены на DDR3 и DDR2 продолжат расти, ждём возрождение не только AM4 :laugh: :up:
Мені от цікаво, а де в дата центрах ШІ використовують DDR3 чи DDR2, дуже сумніваюсь що їх там якось використовують, це цілком штучна ситуація та нагнітання з метою отримання над прибутків шляхом шахрайства.
FastBullet
Member

Повідомлення

Mozdev: 22.06.2026 11:42
Dilfin: 22.06.2026 11:28 Не погана плата, ціна не адекватна як і на все інше.
105 баксів, так це ціна в Японії, а в нас вона буде ще дороще десь 5-6к грн.
Та й якось лячно тепер брати ASRock після приколів із засмажкою проців :gigi:
Не бойся - это касается только АМ5 и то по большей части только Х3Д процов

Отправлено спустя 3 минуты 38 секунд:
Mozdev: 22.06.2026 11:42
Dilfin: 22.06.2026 11:28 Не погана плата, ціна не адекватна як і на все інше.
105 баксів, так це ціна в Японії, а в нас вона буде ще дороще десь 5-6к грн.
Та й якось лячно тепер брати ASRock після приколів із засмажкою проців :gigi:
За такие деньги всегда есть ASUS TUF B550 (M) (WiFi) , которая на голову выше этой платы
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Mozdev: 22.06.2026 11:56
Keyser Soze: 22.06.2026 11:48 Пишут, что цены на DDR3 и DDR2 продолжат расти, ждём возрождение не только AM4 :laugh: :up:
Мені от цікаво, а де в дата центрах ШІ використовують DDR3 чи DDR2, дуже сумніваюсь що їх там якось використовують, це цілком штучна ситуація та нагнітання з метою отримання над прибутків шляхом шахрайства.
це не штучна ситуація, ддр2 та ддр3 вже переходять в статус ретро, і так як у них була білша різноманітність по обсягам плашок та частоті, то більші плашки з гарними таймінгами та частотою уже чогось та варті, наприклад якщо ти захотів зібрати шось цікаве на Кор2Дуо, чи перших і7 середени-кінця нульових(ну або на феномах :gigi: )
гарні мат.плати вже теж відповідно подорожчали
Mozdev
Member

Повідомлення

S0N1C: 22.06.2026 12:10
Mozdev: 22.06.2026 11:56

Мені от цікаво, а де в дата центрах ШІ використовують DDR3 чи DDR2, дуже сумніваюсь що їх там якось використовують, це цілком штучна ситуація та нагнітання з метою отримання над прибутків шляхом шахрайства.
це не штучна ситуація, ддр2 та ддр3 вже переходять в статус ретро, і так як у них була білша різноманітність по обсягам плашок та частоті, то більші плашки з гарними таймінгами та частотою уже чогось та варті, наприклад якщо ти захотів зібрати шось цікаве на Кор2Дуо, чи перших і7 середени-кінця нульових(ну або на феномах :gigi: )
гарні мат.плати вже теж відповідно подорожчали
DDR3 чи DDR2 використовують у вбудованих системах та мікроконтролерах для пристроїв/приладів, яким не потрібна передова технологія оперативної пам'яті, наприклад, промислове обладнання, побутові рисоварка, посудомийна машина тощо, тому ні іх як виробляли так і виробляють і багато.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

це дуже добре шо виробляють чіпи, але плашки та ще і оверклокерскі - вже нажаль не виробляють, а навіть якщо китайці там шось і ліплять нове з назвою хуньчиньпінь з тих чіпів - то вже не трушно ретро :rotate:
Mozdev
Member

Повідомлення

S0N1C: 22.06.2026 12:20 це дуже добре шо виробляють чіпи, але плашки та ще і оверклокерскі - вже нажаль не виробляють, а навіть якщо китайці там шось і ліплять нове з назвою хуньчиньпінь з тих чіпів - то вже не трушно ретро :rotate:
Це інша справа, але звичайні плашки DDR3 та DDR2 виробляють для OEM, особливо багато у китаї.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ну для ОЕМ то мабуть якісь базові частоти, типу ддр2 667/ддр3 1333 - вони звичайним людям не цікаві
Dilfin
Member

Повідомлення

Mozdev: 22.06.2026 11:42
Dilfin: 22.06.2026 11:28 Не погана плата, ціна не адекватна як і на все інше.
105 баксів, так це ціна в Японії, а в нас вона буде ще дороще десь 5-6к грн.
Та й якось лячно тепер брати ASRock після приколів із засмажкою проців :gigi:
Лячно б було ставити на неї 5800x3d, чи ще потужніші, а зі слабшими процесорами вона справиться легко.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin: 22.06.2026 12:34
Mozdev: 22.06.2026 11:42

105 баксів, так це ціна в Японії, а в нас вона буде ще дороще десь 5-6к грн.
Та й якось лячно тепер брати ASRock після приколів із засмажкою проців :gigi:
Лячно б було ставити на неї 5800x3d, чи ще потужніші, а зі слабшими процесорами вона справиться легко.
CBP вимикаєш і ставиш що завгодно навідь в більш менш дешеву плату :gigi:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Лисі радіатори. Знов дизайнери перемогли здоровий глузд.
Dilfin
Member

Повідомлення

Donate: 22.06.2026 13:06
Dilfin: 22.06.2026 12:34
Лячно б було ставити на неї 5800x3d, чи ще потужніші, а зі слабшими процесорами вона справиться легко.
CBP вимикаєш і ставиш що завгодно навідь в більш менш дешеву плату :gigi:
Та зрозуміло, але є ітузіасти, які навпаки захочуть попробувати розігнати процесор і тоді...)
FastBullet
Member

Повідомлення

Dilfin: 22.06.2026 12:34
Mozdev: 22.06.2026 11:42

105 баксів, так це ціна в Японії, а в нас вона буде ще дороще десь 5-6к грн.
Та й якось лячно тепер брати ASRock після приколів із засмажкою проців :gigi:
Лячно б було ставити на неї 5800x3d, чи ще потужніші, а зі слабшими процесорами вона справиться легко.
Чому??? 5800Х3Д - це 5700Х з 3Д кешем! про яку там ще може йти мова потужну плату???
ТАм лише ці проци бояться високі напруги, а VRM там впораэться майже будь-який
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Нахіба оце потрібно, якщо за 5К ще можна НОВУ riptide ATX b550 взяти, яка у всьому краще за оце
Відповісти