Маркетінгова ідея : при купівлі Steam Machine, отримаєте HL3 вже предвстановленоюбули чутки, що вони Half-Life 3 разом із коробкою зарелізять.
I want to believe...
Новини
Останні статті і огляди
Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine
-
Reinmar
Member
-
1234waltz
Member
У Маків своя атмосфера. ГейбКуб з їх аудиторією ніяк не пересікається. Всі знайомі маководи мають ПлейСтейшени або Світчі, там трошки інше світосприйняття. Якись там незрозумілий лінукс то для пк-ентузіастів.Krakrakrya: ↑ 05.05.2026 13:12 MVE
точно буде єдиною неподвальною альтернативою мак мініку на якій можна пограти. думаю кубік похитне мак мінік особливо після того як епиль прибрала базовий конфіг за 600
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Та это просто хайпуют, для сони эти взломщики пыль и угрозе бизнесу ихнему зиро. Если что, они попросят у своих коллег из нинтендо контакты ихних юристов1234waltz: ↑ 05.05.2026 14:29що зараз ігрові канали забиті на хайпі темою встановлення лінукс зі стімом на ПС5
Под CS2 Доту 2, Пабг что там еще в топе, готовое устройство, подключил и играешь - может расчет на ключевую ЦА в стиме1234waltz: ↑ 05.05.2026 14:29 Але випускати конкурента залізяці 2020 року по ціні тієї самої залізяки
-
lostsoulforever
Member
у тебе логіка обмежена якась, але це і зрозуміло, люди світогляд яких за рамки ігор ніколи не виходить не можуть думати широкоerkins007: ↑ 05.05.2026 13:06В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.MVE: ↑ 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
кожен продукт має свою цільому ца, і ца стім машин не та сама що і пс5/6 - це зрозуміло навіть ідіоту (ну не всім як ми тут бачимо)
це не просто консоль яка окрім ігор ні для чого не підходить по перше
у вартість, якби ти не був упередженим маніпулятором, то включив би також вартість користування всією екосистемою,
ціни ігр у стім і на пс бачив різницю? додай ще сюди підписка на онлайн у пс.
-
1234waltz
Member
Релізне сіквел надуспішного Artifct 2.Dartman: ↑ 05.05.2026 14:24 були чутки, що вони Half-Life 3 разом із коробкою зарелізять.
I want to believe...
-
1234waltz
Member
Факт. Там перелік прошивок для хаку доволі обмежений, через деякий час вільні плойки на цих версіях прошивки просто скінчаться і ентузіасти знов будуть рік-два ломати більш свіжі версії.XXXshadyXXX: ↑ 05.05.2026 14:35 Та это просто хайпуют, для сони эти взломщики пыль и угрозе бизнесу ихнему зиро. Если что, они попросят у своих коллег из нинтендо контакты ихних юристов==
-
Grey_ukr
Member
Мне 300 грамм стим машины отрежьте.
Ой, вышло 400.
Ладно, оставляйте.
Ой, вышло 400.
Ладно, оставляйте.
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
З чого ви взяли, що буде дешевше? Вже ходять чутки про базову ціну у 800 мінімумKrakrakrya: ↑ 05.05.2026 13:12 MVE
точно буде єдиною неподвальною альтернативою мак мініку на якій можна пограти. думаю кубік похитне мак мінік особливо після того як епиль прибрала базовий конфіг за 600
-
Ararat
Member
Скільки це у фубольних полях?
-
Vladys77
Member
Альтернатива консолям це ПК.MVE: ↑ 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
А ПК урізаний до можливості консолі під Steam - це альтернатива для ПК у Steam
Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:
Ціна ігор у Steam.
Відправлено через 2 хвилини 46 секунд:
Перекупи встигають, бо партії дуже малі, експернментальні. Попиту на це великого бути не може, в сенсі десятків мільйонів. Тому портії в десятках тисяч.Kypatop01: ↑ 05.05.2026 13:28 Keyser Soze
Категорически мало, ведь перекупы успевают разобрать всё пока оно едет в дороге...
Відправлено через 10 хвилин 9 секунд:
Для цього є звичайний ПК, який можна зібрати за ті ж гроші з кращою конфігурацією і без обмежень екосистеми Steam.lostsoulforever: ↑ 05.05.2026 14:37у тебе логіка обмежена якась, але це і зрозуміло, люди світогляд яких за рамки ігор ніколи не виходить не можуть думати широкоerkins007: ↑ 05.05.2026 13:06
В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
кожен продукт має свою цільому ца, і ца стім машин не та сама що і пс5/6 - це зрозуміло навіть ідіоту (ну не всім як ми тут бачимо)
це не просто консоль яка окрім ігор ні для чого не підходить по перше
у вартість, якби ти не був упередженим маніпулятором, то включив би також вартість користування всією екосистемою,
ціни ігр у стім і на пс бачив різницю? додай ще сюди підписка на онлайн у пс.
Цільова аудиторія для Steam Machine - це гравці Steam на ПК. Який сенс ПК гравцю з обмеженим буджетом і слабким ігровим ПК купувати ще один слабкий ігровий ПК з урізаним функціоналом? За ці гроші можна зробити якийсь апгрейд і отримати ЗНАЧНО вищу продуктивність.
Тому аудиторія Steam Machine - це вже пристаркуваті геймери з грошима, у яких з молодості велика бібліотека ігор в Steam і захочеться тряхнути стариною
-
fantomrulezz
Member
- Звідки: Дніпро
PS5 - 10.3 TFLOPS, ціна на старті в 2020 році $399
Steam Machine ~10 TFLOPS, ціна на старті в 2026 році поки точно невідома, оцінки $799 - $999
Випустити через 6 років пристрій, який дає продуктивність шестирічної давнини, ще й мінімум вдвічі дорожче - це прям потужно
Steam Machine ~10 TFLOPS, ціна на старті в 2026 році поки точно невідома, оцінки $799 - $999
Випустити через 6 років пристрій, який дає продуктивність шестирічної давнини, ще й мінімум вдвічі дорожче - це прям потужно
-
Archer
Member
- Звідки: Шахтарськ Україна
Чи знають консолехолопи значення слова адекватність? Виходячи з того що вони платять гроші щоб грати онлайн, навряд чи.MVE: ↑ 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
-
Retamon
Member
- Звідки: Юкрейн, Новик
Насрать на коробку с железом, пусть ХЛ3 выкатывают
-
erkins007
Member
У тех кому важна цена игр и есть библиотека Стима у тех уже есть ПК.Polaris: ↑ 05.05.2026 13:10Ціна ігор, така ж буде?
От цены зависеть будет. Если она будет 600-700$ будут брать только так, но если будет около косаря, то нафиг эта приблуда никому не будет нужна.Krakrakrya: ↑ 05.05.2026 13:16да гпу так собі, но це не завадить мати нормальні продажі
Это ещё печальней, но сути это не меняет - поддержки нормальной лучей нет, поддержки апскейла нормального нет.Psychopath: ↑ 05.05.2026 13:57Там даже не 7600, а ноутбучный огрызок известный на декстопе как RX 7400 OEM
Прям со старта устаревшее железо. Его слабость это уже второстепенное значение.
-
DeathToOrcs
Junior
Функціональність там не урізана. По дефолту консольний інтерфейс (з якого, до речі, можна запускати ігри не тільки зі стім, а й з інших крамниць), а за потреби - перехід в десктопний режим. Це повноцінний Linux PC.Vladys77: ↑ 05.05.2026 16:22Альтернатива консолям це ПК.MVE: ↑ 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
А ПК урізаний до можливості консолі під Steam - це альтернатива для ПК у Steam![]()
До того ж дуже тихий і в дуже компактному форм-факторіб, окрім того є додаткові фічі: як індикатор статусу завантажень із вимкненим дисплеєм, підтримка HDMI-CEC і загалом console-like фічі які не з кожною DIY збіркою можливо або легко зробити.
Тому це повноцінний ПК з додатковою функціональністю, яка робить його гарним рішенням для couch-gaming.
Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
Це, думаю, дуже ймовірно, але мабуть будуть просто додавати на акаунт при покупці. Бандл: SM + SC + HL3 і тоді ціна, підвищена через RAM та SSD, вже не так боляче буде відчуватися.Reinmar: ↑ 05.05.2026 14:32Маркетінгова ідея : при купівлі Steam Machine, отримаєте HL3 вже предвстановленоюбули чутки, що вони Half-Life 3 разом із коробкою зарелізять.
I want to believe...Думаю, тут і мілліон продали б одразу)
-
_Andrik_
Member
- Звідки: Кременчук-PL
Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine...
Це вага з Гейбом чи без
Це вага з Гейбом чи без
-
Hiden
Member
- Звідки: Запорожье
_Andrik_: ↑ 05.05.2026 19:00 Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine...
Це вага з Гейбом чи без![]()
-
DeathToOrcs
Junior
Яка різніця скільки вона коштувала колись?fantomrulezz: ↑ 05.05.2026 16:36 PS5 - 10.3 TFLOPS, ціна на старті в 2020 році $399
Steam Machine ~10 TFLOPS, ціна на старті в 2026 році поки точно невідома, оцінки $799 - $999
Випустити через 6 років пристрій, який дає продуктивність шестирічної давнини, ще й мінімум вдвічі дорожче - це прям потужно![]()
Зараз ціна PS5: $650
+ підписка для розблокування онлайн (скільки мені там треба за рік доплачувати, щоб в просто грати в безкоштовний Overwatch чи The Finals?)
+ закрита екосистема (ось там Соні нещодавно щось придумали з разовою онлайн активацією через 30 днів, але якщо зроблять не разово, а кожні 30 днів - то йти нікуди. Ніяких GOG, чи навіть EGS)
+ значно менший вибір ігор
+ відсутність регулярних розпродажів Steam, де можна придбати купу гарних ігор за три копійки з половиною.
+ дуже урізані можливості для модингу
+ неможливість використовувати як PC
-
Izraphail
Member
Тільки от під "ігрова консоль" може матись на увазі і стім фрейм, адже він теж розиціонується як консоль
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Консоледержатели учатся.Kypatop01: ↑ 05.05.2026 13:28Категорически мало, ведь перекупы успевают разобрать всё пока оно едет в дороге...
Перекупы не смогли создать дефицит ни ПС5про, ни свич 2, пришлось сливать с потерями.
Думаю, машини будуть дорожче за пс5. Якщо зрівняються з прошкою, це ще не гірший варіант.1234waltz: ↑ 05.05.2026 14:29 1. Але випускати конкурента залізяці 2020 року по ціні тієї самої залізяки, яка є на руках у купи людей і на яку ентузаісти прямо зараз ліплять Стім.