Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
MVE
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
The_Rusik
Member

Повідомлення

Как вставить ссылку с текстом?

По теме, тоже жду, но смотря какая будет цена этого чуда. Интересно пощупать если годная штука будет.
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MVE: 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: in the woods somewhere

Повідомлення

Мені кілограмів 10, будь ласка
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

erkins007
Ціна ігор, така ж буде?
Krakrakrya
Member

Повідомлення

MVE
точно буде єдиною неподвальною альтернативою мак мініку на якій можна пограти. думаю кубік похитне мак мінік особливо після того як епиль прибрала базовий конфіг за 600
starinfo
Member

Повідомлення

Polaris: 05.05.2026 13:10 erkins007
Ціна ігор, така ж буде?
у консолів свій шлях з продажем\купівлею б\в дисків
та й в більшості випадків в тому ж пс сторі ціни не так щоб сильно відрізняютсья від стімовський, принаймні не на всих іграх
а по оцьому обрубку, воно по залізу гівняне, я не уявляю як воно буде конкурувати з консолями
всунули все що завалялось на складах і ніхто не купляв, типова стімовська політика
потім можно буде казочки порозповідать що в стімі ж залізо 3060\4060 в топі, тому це бест бай
ще спочатку щось крякали за 4к 60 фпс... мабуть в якихось піксельних іграх
Востаннє редагувалось 05.05.2026 13:16 користувачем starinfo, всього редагувалось 1 раз.
Krakrakrya
Member

Повідомлення

erkins007
да гпу так собі, но це не завадить мати нормальні продажі
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Интересно, сколько тонн весят партии PS и Xbox, когда приходят на склад?!? ;) :gigi: :up:
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Keyser Soze
Категорически мало, ведь перекупы успевают разобрать всё пока оно едет в дороге...
talex
Member

Повідомлення

Новое слово в аналитике продаж готовой продукции (прям металлопрокат какой-то) - отгрузка в тоннах, ждем теперь когда про Стим и Эпик напишут - продано ххх терабайт игр
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якщо взяти орієнтовну вагу одного пристроя в коробці з усім мотлохом, то нехай буде приблизно 3-5Кг. Тобто партія і 10-16 тисяч штук виглядає не так круто як партія в 50тон. Маркетинг як він є...
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

возвращение к истокам, не развесные товары в тоннах :lol:

сколько тонн видеокарт продано в первом квартале? :-/
hohlid19
Member

Повідомлення

Krakrakrya
Ну как сказать... Будь там 9060 его рекомендованная цена в 750 баксов была бы оправдана
Psychopath
Junior

Повідомлення

erkins007: 05.05.2026 13:06 В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
Там даже не 7600, а ноутбучный огрызок известный на декстопе как RX 7400 OEM
starinfo
Member

Повідомлення

Psychopath: 05.05.2026 13:57
erkins007: 05.05.2026 13:06 В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
Там даже не 7600, а ноутбучный огрызок известный на декстопе как RX 7400 OEM
та ні, там же по опису 7600м виходить
вона від десктопної не дуже відрізняється по продуктивності
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

По факту выходит конкурент обычной PS5\Xbox Series X - ну окей. Ничего плохого и хорошего сказать не могу. К Valve отношусь с уважением, всё скажут продажи устройства - успех или провал(не вовремя)
Dartman
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

були чутки, що вони Half-Life 3 разом із коробкою зарелізять.
I want to believe...
1234waltz
Member

Повідомлення

Найсмішніше, що зараз ігрові канали забиті на хайпі темою встановлення лінукс зі стімом на ПС5. Можливо не такий й поганий час для випуску...

1. Але випускати конкурента залізяці 2020 року по ціні тієї самої залізяки, яка є на руках у купи людей і на яку ентузаісти прямо зараз ліплять Стім.
2. Випускати залязо з радіком 7600, коли в топі стіма у 19% користувачів RTX 3060, 4060, 3050, 5070, 5060.
3. Випускати в середині 2026 року коробку із залізом 3 річної давнини.

Але, бажаю успіху, хочаб для просування Лінукс геймингу.
Відповісти