Новини
Останні статті і огляди
NVIDIA випустила Game Ready драйвер GeForce 595.97 WHQL
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Пропоную обговорити NVIDIA випустила Game Ready драйвер GeForce 595.97 WHQL
Так, які баги нам завайбкодили цього разу?
Так, які баги нам завайбкодили цього разу?
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Шо, опять? (с) 
-
sapsan
Member
Які невдячні споживачі! (с) курткаkabostebeztak: ↑ 24.03.2026 16:48 Так, які баги нам завайбкодили цього разу?
Тут вже розробники драйверів самі на свій розсуд обирають скільки їм багів нагенерить ШІ! І це вже їх творчий задум, а не просто ШІ-косяки!
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Ще ні, але чекаємо на веселі пости на реддіті
-
strannik18
Member
- Звідки: Львів
сидів на 591,74 і все було ок rtx 4070, але надумав оновитись на 595,79 по ютубу глянув що його рекламують суперстабільновиправлений
запустив гру diablo 2 resurrected і бачу щось око ріже нижчий фпс ніж завжди і так падіння продуктивності на 10-15% відкотився на 591,74 і все стало ок далі тетстувати небачу сенсу
десь говорять що краще ставити студійні дрова ніж гемреді тре буде спробувати, думаю для 40 лінійки сенсу оновлювати небагато!
-
AssayMAS
Member
- Звідки: ][аркiв
игра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтных... с новыми дровами надо перенастраивать и в игре и в дровах (если чистая установка). И там кап по дефолту кажись в 60ФПС стоит...strannik18: ↑ 24.03.2026 17:26запустив гру diablo 2 resurrected
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
strannik18
У меня на одном из новых драйверов пропали нпс в киндом кам деливеренс 2, поставил старые и норм. Какие именно не помню)
У меня на одном из новых драйверов пропали нпс в киндом кам деливеренс 2, поставил старые и норм. Какие именно не помню)
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
ага, а в мене волосся на ладошках почало рости з оновленням на нові дроваproos: ↑ 24.03.2026 17:35 strannik18
У меня на одном из новых драйверов пропали нпс в киндом кам деливеренс 2, поставил старые и норм. Какие именно не помню)
-
Gelonyrum
Member
566.36 поки ні на що не проміняю, для 40 серії цей драйвер найстабільніший.
-
strannik18
Member
- Звідки: Львів
AssayMAS
ніяких налаштувань не змінював, перевірив щойно налашування такі які були, що б змінити налашування треба поміняти якийсь параметр тоді гра спитає чи зберегти чи скинути! і в грі не 60 фпс а 200 і вище
Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
Gelonyrum
перший раз таке чую що б заміна драйвера відеокарт змінювала налаштування гриигра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтных
Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
Gelonyrum
можливо але там немає dlss 4.5 а це вже жирний мінус!для 40 серії цей драйвер найстабільніший
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
може Ви Nvidia App не користуєтесь? там якраз є опція зробити автоматичну оптимізацію налашувань у всіх іграхstrannik18: ↑ 24.03.2026 17:52 AssayMASперший раз таке чую що б заміна драйвера відеокарт змінювала налаштування гриигра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтныхніяких налаштувань не змінював, перевірив щойно налашування такі які були, що б змінити налашування треба поміняти якийсь параметр тоді гра спитає чи зберегти чи скинути! і в грі не 60 фпс а 200 і вище
Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
Gelonyrumможливо але там немає dlss 4.5 а це вже жирний мінус!для 40 серії цей драйвер найстабільніший
-
strannik18
Member
- Звідки: Львів
denizen
користуюсь але глобальними налаштуваннями не користуюсь, кожну гру окремо в мене їх небагато
користуюсь але глобальними налаштуваннями не користуюсь, кожну гру окремо в мене їх небагато
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
denizen
ага, а в мене волосся на ладошках почало рости з оновленням на нові дрова
То не від того
ага, а в мене волосся на ладошках почало рости з оновленням на нові дрова
То не від того
-
stoned
Member
- Звідки: Omicron Persei 420
Й в чому виражена "стабільність"?Gelonyrum: ↑ 24.03.2026 17:40для 40 серії цей драйвер найстабільніший.
Насправді якщо згадувати нестабільні зелені драйвери, то це був перший рік з релізу Тюрінгу (осінь 2018-десь до кінця літа 2019) ось там насправді повний трешак з драйверами був.
- Вкладення
-
-
Gelonyrum
Member
Один з останніх драйверів перед релізом 50х відеокарт, після чого почався лютий треш з стабільністю драйверів, а потім поверх цього ще й вайбкодинг прийшов після якого з драйверів нвідія не сміється хіба сліпий.stoned: ↑ 24.03.2026 18:23Й в чому виражена "стабільність"?Gelonyrum: ↑ 24.03.2026 17:40для 40 серії цей драйвер найстабільніший.
-
Mozdev
Member
А мені ось цікаво чи буде витік похідних кодів драйверів через ші
Чи вони вони використовують свою модель ші( створену програмістами нвідіа) замкненої інфраструктури?
Чи вони вони використовують свою модель ші( створену програмістами нвідіа) замкненої інфраструктури?
-
Kirakishou
Member
Цікаво, чому на GTX 1660 Ti немає багів з новими версіями драйверів? Чи вони просто не оновлюють їх для цієї відеокарти?
stoned
stoned
Пам’ятаю, що десь у 2020 чи 2021 були сильні баги при відтворенні відео на ютубі у браузері Chrome. Але не зрозуміло, чи то була проблема драйверів, чи проблема Chrome. Вирішувалось це зміною опції "Choose ANGLE graphics backend" на OpenGL.stoned: ↑ 24.03.2026 18:23Насправді якщо згадувати нестабільні зелені драйвери, то це був перший рік з релізу Тюрінгу (осінь 2018-десь до кінця літа 2019) ось там насправді повний трешак з драйверами був.
-
Artem_M
Member
Це певно відбулось через автоматичні налаштування, які робить nvidia app. Потрібно уважно читати повідомлення і в меню прибрати зайві галочки. Тоді і налаштування не будуть "злітати"...strannik18: ↑ 24.03.2026 17:52 AssayMASперший раз таке чую що б заміна драйвера відеокарт змінювала налаштування гриигра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтных
-
deviconte
Member
Последние 2 версии драйверов мне делают блекскрин и вешают ПК наглухо. Похоже написанием дров занимается ИИ уже на полной ставке.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
у резіку на 2фпс тало більше 