Дженсен Хуанг розуміє побоювання через DLSS 5, оскільки він теж не любить AI-сміття

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Спочатку бомбанув, а зараз почався демедж контрол? :lol:

Чи він не любить ШІ слоп, тільки гроші від продажів обладнання для його генерації?

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Geinz21: 24.03.2026 13:38Как читаешь истории старых компьютерщиков, которые на перфокартах запускали людей в космос и глядя на происходящее сейчас как-то грустно, если честно :(
А еще более старое поколение считало халявщиками и их тоже. МОгли бы считать по старинке, в уме и тетрадке!
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

Про взаємодію з геометрією та можливість тонкого налаштування розробниками вже виявилося, що то 100% брехня і це реально просто інста фільтр.
Не може ж він знов брехати, так? :lol:
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 24.03.2026 14:19
Devijack: 24.03.2026 14:00 Ну, особисто я з тією дівкою що на постері не знайом, не грав щоб звикнути до старої зовнішньості. Після длсс вона як на мене виглядає значно краще. Не мертвою, пластиковою куклою як раніше. Якщо буде інструмент що додає реалізму старим іграм, то ж чудово. Відпаде потреба у всяких ремастерах. Я певен що нейронці можна скормити референс, наприклад заздалегідь намальовану модель кожного персонажа як він виглядав би в живу. Щоб не було утих надутих губ чи ідеальної шкіри. Технологія крута, не знаю заради чого всі хейтять.
Бездумний хейт - бо це в тренді. Всі за стадом. Не аналізують у відриві від сторонньої думки
Саме так, а ще, завжди в тренді було жерти те, що дають і хейтити тих, то відмовляється. :rotate:
Geinz21
Member
Звідки: Днепропетровская обл.

Повідомлення

waryag: 24.03.2026 14:35 А еще более старое поколение считало халявщиками и их тоже. МОгли бы считать по старинке, в уме и тетрадке!
Ну по тетрадке такое не запустить, увы :laugh: Разве что самолетик собрать вырванного листика.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Misanthrop: 24.03.2026 14:37Не може ж він знов брехати, так? :lol:
Не може брехати філантроп, що під час майнінг бумів продавав карти геймерам, а не майнерам!
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Creature4O: 24.03.2026 14:39
Afit: 24.03.2026 14:19

Бездумний хейт - бо це в тренді. Всі за стадом. Не аналізують у відриві від сторонньої думки
Саме так, а ще, завжди в тренді було жерти те, що дають і хейтити тих, то відмовляється. :rotate:
Треба в очі довбатись, щоб заперечувати факту РЕАЛІСТИЧНІШОГО зображеняя зверху ніж знизу
Вкладення
Снимок экрана 2026-03-18 130114.png
Снимок экрана 2026-03-18 130101.png
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Afit: 24.03.2026 14:19
Devijack: 24.03.2026 14:00 Ну, особисто я з тією дівкою що на постері не знайом, не грав щоб звикнути до старої зовнішньості. Після длсс вона як на мене виглядає значно краще. Не мертвою, пластиковою куклою як раніше. Якщо буде інструмент що додає реалізму старим іграм, то ж чудово. Відпаде потреба у всяких ремастерах. Я певен що нейронці можна скормити референс, наприклад заздалегідь намальовану модель кожного персонажа як він виглядав би в живу. Щоб не було утих надутих губ чи ідеальної шкіри. Технологія крута, не знаю заради чого всі хейтять.
Бездумний хейт - бо це в тренді. Всі за стадом. Не аналізують у відриві від сторонньої думки
чєл воно виглядає ОГИДНО
воно виглядає як реклами ші, кхм, контенту на усіляких цікавих сайтах
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

kabostebeztak: 24.03.2026 14:47
Afit: 24.03.2026 14:19

Бездумний хейт - бо це в тренді. Всі за стадом. Не аналізують у відриві від сторонньої думки
чєл воно виглядає ОГИДНО
воно виглядає як реклами ші, кхм, контенту на усіляких цікавих сайтах
Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

Afit: 24.03.2026 14:50
kabostebeztak: 24.03.2026 14:47

чєл воно виглядає ОГИДНО
воно виглядає як реклами ші, кхм, контенту на усіляких цікавих сайтах
Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
Ніяких параметрів там немає, усі слова Хуанга самі ж девелопери нвідії спростували на наступний день.
Ніякої взаємодії з геометрією, pbr, мапами нормалей, кастомних моделей під гру чи чогось ще.
Воно просто бере готове зображення та накладає інста фільтр зі слайдером сили
Ось відео з відповіддями не CEO Шкірянки, а реальних розробників зелених
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Старе але актуальне.
Зображення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Misanthrop: 24.03.2026 15:07
Afit: 24.03.2026 14:50

Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
Ніяких параметрів там немає, усі слова Хуанга самі ж девелопери нвідії спростували на наступний день.
Ніякої взаємодії з геометрією, pbr, мапами нормалей, кастомних моделей під гру чи чогось ще.
Воно просто бере готове зображення та накладає інста фільтр зі слайдером сили
Ось відео з відповіддями не CEO Шкірянки, а реальних розробників зелених
Ну як... :banghead: Ну як можна сказати що справа не реалістичніше реалізований персонаж??? Для мене це така ж різниця, як на другому скріні з мафією! В моєму розумінні навіть олігофрен, чи дибілоїд не зміг би стверджувати, навіть с першого погляду зворотнє. Але мухи не переможні
Вкладення
Снимок экрана 2026-03-24 152722.png
Снимок экрана 2026-03-24 153443.png
Playful_Ferox
Junior

Повідомлення

Afit: 24.03.2026 15:38 Ну як... :banghead: Ну як можна сказати що справа не реалістичніше реалізований персонаж???
Це не принципово чи той персонаж реалістичніший. Більша реалістичність - це не те що не сподобалося людям. Не сподобалося те, як воно, в біса, виглядає у цьому, так, більш реалістичному вигляді.

Бо, по-перше - "Краще/гірше" =/= "Реалістичніше/Менш реалістично", а по-друге - краще вже менш деталізований образ, який наш мозок так гарно вміє домальовувати, ніж вже домальований/перемальований у більш реалістичному вигляді образ який не схожий на оригінал і виконаний в іншому стилі.
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Afit: 24.03.2026 14:50
kabostebeztak: 24.03.2026 14:47

чєл воно виглядає ОГИДНО
воно виглядає як реклами ші, кхм, контенту на усіляких цікавих сайтах
Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
нє ну якщо ші бьюті фільтри це реалізм то вийди на вулицю
лайно це а не реалістичніша картинка
без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
спойлер
а хоча хай існує, копрофіли теж люди як би в кінці кінців

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Afit: 24.03.2026 15:38
Misanthrop: 24.03.2026 15:07

Ніяких параметрів там немає, усі слова Хуанга самі ж девелопери нвідії спростували на наступний день.
Ніякої взаємодії з геометрією, pbr, мапами нормалей, кастомних моделей під гру чи чогось ще.
Воно просто бере готове зображення та накладає інста фільтр зі слайдером сили
Ось відео з відповіддями не CEO Шкірянки, а реальних розробників зелених
Ну як... :banghead: Ну як можна сказати що справа не реалістичніше реалізований персонаж??? Для мене це така ж різниця, як на другому скріні з мафією! В моєму розумінні навіть олігофрен, чи дибілоїд не зміг би стверджувати, навіть с першого погляду зворотнє. Але мухи не переможні
З інстаграму вийди, чи де ти ці стандарти реалізму береш
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

kabostebeztak: 24.03.2026 16:09
Afit: 24.03.2026 14:50

Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
нє ну якщо ші бьюті фільтри це реалізм то вийди на вулицю
лайно це а не реалістичніша картинка
без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
спойлер
а хоча хай існує, копрофіли теж люди як би в кінці кінців

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Afit: 24.03.2026 15:38
Ну як... :banghead: Ну як можна сказати що справа не реалістичніше реалізований персонаж??? Для мене це така ж різниця, як на другому скріні з мафією! В моєму розумінні навіть олігофрен, чи дибілоїд не зміг би стверджувати, навіть с першого погляду зворотнє. Але мухи не переможні
З інстаграму вийди, чи де ти ці стандарти реалізму береш
Я наче герой цього фільму, прошу оцінювати об'єктивно речі, а всі навкруги кажуть не дивись в гору, то все брехня.
Мова про реалізм, а навкруги всі доводять що з полігонами, плоским освітленням й ляльковими очіма РЕАЛІСТИЧНІШЕ! НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ Те що вам більше подобається по сприйняттю чи вподобаннях НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ а просто вам так більше до вподоби. Ото ж підбирайте термінологію. Не можна казати що 8 бітна графіка реалістичніша, бо ті ігри з дитинства доставляли більше задоволеня. Це не робе їх реалістичнішими по зображеню!
Вкладення
Снимок экрана 2026-03-24 164453.png
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Afit: 24.03.2026 16:49
kabostebeztak: 24.03.2026 16:09
нє ну якщо ші бьюті фільтри це реалізм то вийди на вулицю
лайно це а не реалістичніша картинка
без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
спойлер
а хоча хай існує, копрофіли теж люди як би в кінці кінців

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:

З інстаграму вийди, чи де ти ці стандарти реалізму береш
Я наче герой цього фільму, прошу оцінювати об'єктивно речі, а всі навкруги кажуть не дивись в гору, то все брехня.
Мова про реалізм, а навкруги всі доводять що з полігонами, плоским освітленням й ляльковими очіма РЕАЛІСТИЧНІШЕ! НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ Те що вам більше подобається по сприйняттю чи вподобаннях НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ а просто вам так більше до вподоби. Ото ж підбирайте термінологію. Не можна казати що 8 бітна графіка реалістичніша, бо ті ігри з дитинства доставляли більше задоволеня. Це не робе їх реалістичнішими по зображеню!
ха ха любитель поїсти лай- тобто слопу корчить з себе інтелектуала
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Afit: 24.03.2026 16:49
kabostebeztak: 24.03.2026 16:09
нє ну якщо ші бьюті фільтри це реалізм то вийди на вулицю
лайно це а не реалістичніша картинка
без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
спойлер
а хоча хай існує, копрофіли теж люди як би в кінці кінців

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:

З інстаграму вийди, чи де ти ці стандарти реалізму береш
Я наче герой цього фільму, прошу оцінювати об'єктивно речі, а всі навкруги кажуть не дивись в гору, то все брехня.
Мова про реалізм, а навкруги всі доводять що з полігонами, плоским освітленням й ляльковими очіма РЕАЛІСТИЧНІШЕ! НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ Те що вам більше подобається по сприйняттю чи вподобаннях НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ а просто вам так більше до вподоби. Ото ж підбирайте термінологію. Не можна казати що 8 бітна графіка реалістичніша, бо ті ігри з дитинства доставляли більше задоволеня. Це не робе їх реалістичнішими по зображеню!
Ми тобі кажемо, включи сучасну гру на максималках - там далеко не та картинка що зліва, і не той слоп що справа.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

kabostebeztak: 24.03.2026 16:09без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
От тільки багтезда так не вміє, буде або пластилін від розробника, або перероблений ШІ пластилін, в обох випадках буде фу, але тепер буде 2 види фу на вибір.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Screenshot_2026-03-21-14-46-45-318_com.instagram.android-edit.jpg
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

дивився в пастрейсінгу на ютубі цю гру на 5090 там дійсно не та картинка, хуаніто дуже допоміг лівій виглядати максимально убого для контрасту :gigi:
5070=4090 класіка. the more you buy, the more you save)
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Filabatya: 24.03.2026 19:06 дивився в пастрейсінгу на ютубі цю гру на 5090 там дійсно не та картинка, хуаніто дуже допоміг лівій виглядати максимально убого для контрасту :gigi:
5070=4090 класіка. the more you buy, the more you save)
але від картинки зліва мені не хочеться блювати
Відповісти