Cyberpunk 2077 незабаром з’явиться в Xbox Game Pass

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Пропоную обговорити Cyberpunk 2077 незабаром з’явиться в Xbox Game Pass

Майки створили навколо себе настільки "позитивне" інфополе, що їх і реліз ГТА6 в геймпасі не врятує.

Відправлено через 4 хвилини 22 секунди:
І це на фоні вкрай слабкого виступу соні, що не випустила за це покоління жодного суперхіта і, взагалі, дуже мало ігор.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

5+ лет игре
Все прошли, вместе с бабушкой
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Головна проблема Геймпасу, що грати можна лише базову гру. От пройшов я Lies of Pi, вийшло до нього DLC, мені щоб тепер пограти, треба придбати гру та доповнення. Ідіотська логіка.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

DEL
Востаннє редагувалось 04.03.2026 13:56 користувачем taras_cs, всього редагувалось 1 раз.
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

kairo: 04.03.2026 13:22 Головна проблема Геймпасу, що грати можна лише базову гру. От пройшов я Lies of Pi, вийшло до нього DLC, мені щоб тепер пограти, треба придбати гру та доповнення. Ідіотська логіка.
іноді деякі ігри релізять як розширені версії, я так в гейпасі пройшов бордерлендс 3 з усіма допами
ну і по купівлі доповнень вже написали, базову гру не треба купувати
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

польськопанк вже всі пройшли, хто хотів і навіть ті, хто не дуже хотів
Відповісти