Якісний апскейлер дасть кращу картинку при інших рівних. Інколи навіть з кращою продуктивністю.Vpupkin: ↑ 16.03.2026 18:58Воно на старіших картах не запуститься чи шо?
Там і актуальна карта зламає зуби об максимальні налаштування
Формально, 9070хт це повна конфігурація чипу, а 5090 - огризок. Дуже жирний і продуктивний, але огризок.Vpupkin: ↑ 16.03.2026 18:58 власники червоних карт так чи інащке отримають огризок.