Майбутні відеокарти AMD RDNA 5 серйозно збільшать продуктивність завдяки «подвійному» конвеєру

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Vpupkin: 16.03.2026 18:58Воно на старіших картах не запуститься чи шо?
Там і актуальна карта зламає зуби об максимальні налаштування
Якісний апскейлер дасть кращу картинку при інших рівних. Інколи навіть з кращою продуктивністю.
Vpupkin: 16.03.2026 18:58 власники червоних карт так чи інащке отримають огризок.
Формально, 9070хт це повна конфігурація чипу, а 5090 - огризок. Дуже жирний і продуктивний, але огризок. :lol:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

waryag: 17.03.2026 17:22Формально, 9070хт це повна конфігурація чипу, а 5090 - огризок. Дуже жирний і продуктивний, але огризок.
Я про те у якому вигляді топова карта сювпрорається з грою.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

TheDmytrius: 17.03.2026 01:24Хіба після RDNA4 не мав би бути GDNA1?
настуану архітектуру і так і так називають :dontknow:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Vpupkin: 17.03.2026 18:23Я про те у якому вигляді топова карта сювпрорається з грою.
9070хт це не топова карта.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

waryag: 17.03.2026 21:419070хт це не топова карта.
Яка топова, що може отримати власник червоної карти? Може мати вису якість картинки разом з високою продуктивністю, чи тіки компромісний огризок?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Vpupkin: 17.03.2026 21:43 Яка топова, що може отримати власник червоної карти? Може мати вису якість картинки разом з високою продуктивністю, чи тіки компромісний огризок?
Абсолютна більшість гравців сидить на компромісних або дуже компромісних систмах.

При цьому у них можуть бути повні чипи, а твоя 5090 - гарантований огризок. Deal with it! :laugh:
Bukakanga
Member

Повідомлення

уровень наяривания на еще не вышедшую сомнительную технологию со стороны зеленого лагеря пугает, честно сказать. А ведь всего-то полтора киловатта мощности потрачено на работу снапчат-фильтра )))
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

waryag: 17.03.2026 21:48Абсолютна більшість гравців сидить на компромісних або дуже компромісних систмах.
Багато хто має нікотинову залежність, юзає сміттезалізо, грає у пабжикі з оверглядами, матюками спілкуються, але це не привід на них рівнятися, треба бути подалі від сіро/коричневих мас.
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 17.03.2026 21:48а твоя 5090 - гарантований огризок
Огрызок от запорожца и огрызок от боинга это разные огрызки :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

vmsolver: 17.03.2026 22:20Огрызок от запорожца и огрызок от боинга это разные огрызки :gigi:
Целый фолькс и огрызок от мерса, если прошли путем аналогий :laugh:
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

waryag: 16.03.2026 10:49 Майбутні відеокарти AMD RDNA 5 серйозно збільшать продуктивність завдяки «подвійному» конвеєру
Та й... мат...ь.. Тільки змінив 7900XT на 9070XT... :lol:
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 18.03.2026 16:15 Целый фолькс и огрызок от мерса, если прошли путем аналогий :laugh:
Не такой уже и целый фолькс и топовый мерс без ракетных двигателей :lol:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

vmsolver: 18.03.2026 18:12 Не такой уже и целый фолькс и топовый мерс без ракетных двигателей :lol:
Именно что целый фолькс с условной четверкой.
А мерс, конечно, намного быстрее, комфортней (и дороже), но у базового V12 отключили пару горшков :lol:
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 18.03.2026 20:58 А мерс, конечно, намного быстрее, комфортней (и дороже), но у базового V12 отключили пару горшков :lol:
Можно сделать ближе к истине: базовый V16 для спецприменений, а для гражданских оставляют v12 :lol:
Відповісти