Память по 1 млн долларов за плашку в 2029 году: подержи мое пиво
Новини
Останні статті і огляди
Samsung очікує зниження попиту на пам’ять у 2028 році
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
Предлагаю обсудить Samsung очікує зниження попиту на пам’ять у 2028 році
Память по 1 млн долларов за плашку в 2029 году: подержи мое пиво
Память по 1 млн долларов за плашку в 2029 году: подержи мое пиво
-
Scoffer
Member
Тому в кращих традиціях завчасно скорочує виробництво?)Samsung очікує зниження попиту на пам’ять у 2028 році
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
А чого не у 2228? 
-
Alexsandr
Member
Они верят, что ИИ за год не начнет уменьшать спрос на датацентры?
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
ШІ буде розвиватись ще довго, але заводи звістно будувати не станем.
Щось знову смердить договорняком основних виробників памяті, "Це виноватий ШІ, це не ми залупили ціни в х3"
Щось знову смердить договорняком основних виробників памяті, "Це виноватий ШІ, це не ми залупили ціни в х3"
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Какой-то маразм. Тут уже должно быть всё построено, а они не хотят расширять производство, ну значит их заменят китайцы, которые просто смасштабируют десятки заводов и завалят рынок памятью, как уже сделали с автомобилями. Самсунг и Хёникс идут верной дорогой как уже доигрались Мерседес, БМВ и прочие вендоры, не захотевшие приспосабливаться и игравшие на поле китайцев по качеству, надёжности (скатились совсем) и инновациям. Да, китайцы делают хлам, но пафосный, не очень дорогой и забивают им все щели. С памятью будет то же самое.
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Да и пусть. На не пофиг? Если качество будет удовлетворительным, то мы все только выиграемInqizitor2022: ↑ 16.03.2026 10:37 Какой-то маразм. Тут уже должно быть всё построено, а они не хотят расширять производство, ну значит их заменят китайцы, которые просто смасштабируют десятки заводов и завалят рынок памятью, как уже сделали с автомобилями. Самсунг и Хёникс идут верной дорогой как уже доигрались Мерседес, БМВ и прочие вендоры, не захотевшие приспосабливаться и игравшие на поле китайцев по качеству, надёжности (скатились совсем) и инновациям. Да, китайцы делают хлам, но пафосный, не очень дорогой и забивают им все щели. С памятью будет то же самое.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Они подозревают, что денежные мешки корпораций начнут истощатся, а инвесторы начнут завать вопрос: "А какую отдачу мы получаем от безумных миллиардов, вкладываемых в ИИ?"Alexsandr: ↑ 16.03.2026 10:05Они верят, что ИИ за год не начнет уменьшать спрос на датацентры?
-
VovaII
Member
Цікаво як на це вплине блокування Іраном затоки? У яку сторону зміни підуть?
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Отправлено спустя 12 минут 55 секунд:

Як це взагалі пов'язано?VovaII: ↑ 16.03.2026 11:05 Цікаво як на це вплине блокування Іраном затоки? У яку сторону зміни підуть?
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Глобально - ніяк.VovaII: ↑ 16.03.2026 11:05Цікаво як на це вплине блокування Іраном затоки? У яку сторону зміни підуть?
-
Unsecond
Member
Снижение спроса уже произошло, ещё полгода назад, когда цены на память сделали х5
-
Dilfin
Member
Через кілька років ші датацентри будуть переходити на квантові технології, фотонні процесори, які споживають мало електроенергії, не виділяють тепло...
Відправлено через 12 хвилин 47 секунд:
Можливо DDR6 та HBM5 замінить MRAM або ReRAM, або і та і та одночасно, якшо ші дата центри будуть масово розвиватись, то так і буде, а якщо ні, то просто мілярдерам надоїсть в це вкладати гроші, це стане не актуально і буде розвиватись тільки до можливості ші в реальному часі керувати андроїдами і всі переключаться на осовєння близьких планет, місяця наприклад, а котиків малювати вміє ші і зараз.
-
VovaII
Member
Afit
А от і побачимо. Там же не тільки нафта «в чергу» стала.
Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
Dilfin
Щось вони переходять-переходять, та ніяк не перейдуть.
А от і побачимо. Там же не тільки нафта «в чергу» стала.
Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
Dilfin
Щось вони переходять-переходять, та ніяк не перейдуть.
-
Dilfin
Member
Бо рбототехніка ще була не досягла тих параметрів, що зараз, порівняйте андроїд бостон дейнаміскс кілька років назад і зараз, або робот від Маска, вони вже готові для переведення їх до автономної роботи, або війни, тут уже будуть потрібні дата центри.VovaII: ↑ 16.03.2026 13:39 Afit
А от і побачимо. Там же не тільки нафта «в чергу» стала.
Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
Dilfin
Щось вони переходять-переходять, та ніяк не перейдуть.
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
Скоріш до війни, бо голуб миру Трамп щось дуже воювати почав, той ж Іран буде ареною бою де можна випробувати роботів замість звичайної піхоти, бо на сухопутню операцію вони ніяк не зважаться через те що загине багато американців по штурмбатах, це буде пекло, як в Афганістані, і падіння рейтингів та імпічмент Трампу, а ось роботи це інше діло, грошей на них ніхто жаліти не буде, а для них треба буде і оперативка і інше комп'ютерне залізяччя, а також для центрів керування та датацентрів треба буде багато оперативки, де ШІ буде керувати арміями потужних андроїдів-штурмовиків, а простий геймер буде у цей час смоктати лапу та шукати собі оперативку на барахолках та в сміттєвих бакахDilfin: ↑ 16.03.2026 14:26 Бо рбототехніка ще була не досягла тих параметрів, що зараз, порівняйте андроїд бостон дейнаміскс кілька років назад і зараз, або робот від Маска, вони вже готові для переведення їх до автономної роботи, або війни, тут уже будуть потрібні дата центри.
-
Entar
Member
Якби ще в нас роботів би дали... готовий смоктати лапу і не оновлюватися ще років 10 за те щоб в нас перестали гинути люди на фронті.n+gibat[]r: ↑ 16.03.2026 15:03 Скоріш до війни, бо голуб миру Трамп щось дуже воювати почав, той ж Іран буде ареною бою де можна випробувати роботів замість звичайної піхоти, бо на сухопутню операцію вони ніяк не зважаться через те що загине багато американців по штурмбатах, це буде пекло, як в Афганістані, і падіння рейтингів та імпічмент Трампу, а ось роботи це інше діло, грошей на них ніхто жаліти не буде, а для них треба буде і оперативка і інше комп'ютерне залізяччя, а також для центрів керування та датацентрів треба буде багато оперативки, де ШІ буде керувати арміями потужних андроїдів-штурмовиків, а простий геймер буде у цей час смоктати лапу та шукати собі оперативку на барахолках та в сміттєвих баках![]()
-
kyon
Member
Пока все воспевают ИИ и предсказывают долгую жизнь производители памяти всё ждут когда пузырь лопнет
а АМД в своем репертуаре, я тут обратил внимание на то что на мою материнку навесили ярлык advanced AI PC ready хотя в нее нельзя воткнуть ничего что это самый AI поддерживает, NPU нет ни в чем под AM5 и Copilot+ не робыть, идет лохализация плебса.
а АМД в своем репертуаре, я тут обратил внимание на то что на мою материнку навесили ярлык advanced AI PC ready хотя в нее нельзя воткнуть ничего что это самый AI поддерживает, NPU нет ни в чем под AM5 и Copilot+ не робыть, идет лохализация плебса.
-
VovaII
Member
Dilfin
Та толку із них? Просто ходячі мішені. Ворожим снайперам до смаку буде їм в скло поціляти.
Відправлено через 52 секунди:
Entar
Та ж відповідь. На жаль.
Відправлено через 54 секунди:
kyon
Тю як Ви лоханулися…
Та толку із них? Просто ходячі мішені. Ворожим снайперам до смаку буде їм в скло поціляти.
Відправлено через 52 секунди:
Entar
Та ж відповідь. На жаль.
Відправлено через 54 секунди:
kyon
Тю як Ви лоханулися…
-
kyon
Member
VovaII
мне не нужны были ИИ навороты и я просто покупал подходящее по цене, но я был удивлен тем что в моем 9600Х нет NPU уже после его покупки, я просто не изучал этот вопрос, но то что сейчас везде суют ярлык ИИ даже там где его нет это прямой обман покупателя.
мне не нужны были ИИ навороты и я просто покупал подходящее по цене, но я был удивлен тем что в моем 9600Х нет NPU уже после его покупки, я просто не изучал этот вопрос, но то что сейчас везде суют ярлык ИИ даже там где его нет это прямой обман покупателя.