Тому ФСР 5/даймонд буде лише для РДНА 5?
Новини
Останні статті і огляди
Майбутні відеокарти AMD RDNA 5 серйозно збільшать продуктивність завдяки «подвійному» конвеєру
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Пропоную обговорити Майбутні відеокарти AMD RDNA 5 серйозно збільшать продуктивність завдяки «подвійному» конвеєру
Тому ФСР 5/даймонд буде лише для РДНА 5?
Тому ФСР 5/даймонд буде лише для РДНА 5?
-
hohlid19
Member
Украина—не Россияwaryag: ↑ 16.03.2026 10:49 Пропоную обговорити Майбутні відеокарти AMD RDNA 5 серйозно збільшать продуктивність завдяки «подвійному» конвеєру
Тому ФСР 5/даймонд буде лише для РДНА 5?![]()
Апскейлы—не шейдеры
-
1234waltz
Member
Just wait. Цікаво буде поглянути, всеж це архітектура майбутніх консолей, як не крути.
Окей, цікаво як воно в 9000 серії б почути.Однак конвеєр не був повністю функціональним, оскільки подвійний режим підтримував низку обмежень
Тобто до обмеження заліза додали софтлок, ок.Також були певні обмеження на рівні компілятора та драйвера.
-
VovaII
Member
waryag
А який сенс їх на застарілу архітектуру тулити? Тільки продуктивність падатиме.
Он ФСР4 на попередні покоління радісно втулили, і потрібно для кожної гри обирати( бо не скрізь є сенс його використовувати, в тому числі і через значне падіння фпс), чи варто його вмикати. Питання: якому проценту гравців дуже швидко набридне те обирання? А який процент навіть не буде заморочуватись(бо треба інструкцію читати!)?
А який сенс їх на застарілу архітектуру тулити? Тільки продуктивність падатиме.
Он ФСР4 на попередні покоління радісно втулили, і потрібно для кожної гри обирати( бо не скрізь є сенс його використовувати, в тому числі і через значне падіння фпс), чи варто його вмикати. Питання: якому проценту гравців дуже швидко набридне те обирання? А який процент навіть не буде заморочуватись(бо треба інструкцію читати!)?
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Сейчас все завязано в такой программно-аппаратный клубок, что могут влиять даже посторонние, на первый взгляд, нюансы. (особенно, если у чипмейкера есть острое желание искать повод, чтобы НЕ сделать).
Відправлено через 5 хвилин 58 секунд:
Забезпечення адекватного строку служби заліза і його актуальності на вторинному ринку.VovaII: ↑ 16.03.2026 10:58А який сенс їх на застарілу архітектуру тулити? Тільки продуктивність падатиме.
Офіційної підтримки немає, тільки сира рання версія і оптіскейлер.VovaII: ↑ 16.03.2026 10:58Он ФСР4 на попередні покоління радісно втулили, і потрібно для кожної гри обирати( бо не скрізь є сенс його використовувати, в тому числі і через значне падіння фпс), чи варто його вмикати.
90+ відсотків ринку ПК, що сидять на нвідіа (дуже часто - минулих поколінь), і мають вибір між різними версіями і режимами ДЛСС.VovaII: ↑ 16.03.2026 10:58Питання: якому проценту гравців дуже швидко набридне те обирання? А який процент навіть не буде заморочуватись(бо треба інструкцію читати!)?
-
KimRomik
Member
коли там встрійки рівня 1060?? 
-
Nouriel
Member
- Звідки: Вараш
KimRomik
Так уже, правда в ноутбуках))
Відправлено через 4 хвилини 9 секунд:
Блін знайти б інфу де розбирають цю тему, цікаво як то працює.
Так уже, правда в ноутбуках))
Відправлено через 4 хвилини 9 секунд:
Блін знайти б інфу де розбирають цю тему, цікаво як то працює.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
KimRomik
в мини пк и ноутбуках есть встройки уровня 4060
в мини пк и ноутбуках есть встройки уровня 4060
-
1234waltz
Member
Та якби Radeon 8060S бовтається між десктопоними GeForce RTX 3050 та 3060 залежно від гри. Просто мало хто готовий відвалити бабки,я кі вона коштує у складі ноута з Ryzen AI Max. Нова Арка з топової 300 Ультри повинна бути навіть трошки швидша за 8060S.
Тож питання треба ставити, коли буде інтеграшка рівня 3050 в масс-маркеті не за всі грощі світу. Бо мейнстрімні інтеграшки поки до 1650 по честному не всюди допригують, м'яко кажучи. Втім навіть це доволі добре, в актуальних Райзен/Кор 7 вже інтеграшки які якось тягнуть графон наближений до ПС4 Про, а базову ПС4 по продуктивності ще Вега догнала.
-
Skiff93
Member
- Звідки: Вінницька область
Тут проблема в пропускній здатності пам'яті. З ddr6 точно буде. Але рівень 1060 зараз це просто затичка вже.
-
vil2
Junior
А може і не збільшать. І взагалі коли це буде ще не ясно.серйозно збільшать продуктивність
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
а чому ніхто не каже, що це вже було імплементовано декілька поколінь назад у Nvidia?
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Вже.
Навіть якщо винести за дужки райзен АІ макс, то інтел В390 та АМД 890М на швидкій пам'яті доволі близькі в растрі... і залишають 1060 ковтати пил, коли додаються промені, апскейлери і т.п.
-
Soulwatcher
Member
Проще говоря
- "Бета-тестеры — настал ваш час"
- "Бета-тестеры — настал ваш час"
-
Alekss
Member
waryag: ↑ 16.03.2026 11:07Сейчас все завязано в такой программно-аппаратный клубок, что могут влиять даже посторонние, на первый взгляд, нюансы. (особенно, если у чипмейкера есть острое желание искать повод, чтобы НЕ сделать).
Відправлено через 5 хвилин 58 секунд:Забезпечення адекватного строку служби заліза і його актуальності на вторинному ринку.VovaII: ↑ 16.03.2026 10:58А який сенс їх на застарілу архітектуру тулити? Тільки продуктивність падатиме.
Офіційної підтримки немає, тільки сира рання версія і оптіскейлер.VovaII: ↑ 16.03.2026 10:58Он ФСР4 на попередні покоління радісно втулили, і потрібно для кожної гри обирати( бо не скрізь є сенс його використовувати, в тому числі і через значне падіння фпс), чи варто його вмикати.
90+ відсотків ринку ПК, що сидять на нвідіа (дуже часто - минулих поколінь), і мають вибір між різними версіями і режимами ДЛСС.VovaII: ↑ 16.03.2026 10:58Питання: якому проценту гравців дуже швидко набридне те обирання? А який процент навіть не буде заморочуватись(бо треба інструкцію читати!)?
Сначала AMD выпускает архитектуру: пример RDNA 2,3,4 (обычно, чтобы поспешить и догнать новинки Nvidia), затем в панике допиливает технологии типа FSR4. Потом начинает думать, а как эти технологии сделать совместимыми для предыдущих версий архитектур (которые не имеют нужных аппаратных блоков). Когда AMD не внедряет что-либо свое, а пытается сделать не хуже чем у конкурента то: "Маємо те, що маємо".VovaII: ↑ 16.03.2026 10:58 waryag
А який сенс їх на застарілу архітектуру тулити? Тільки продуктивність падатиме.
Он ФСР4 на попередні покоління радісно втулили, і потрібно для кожної гри обирати( бо не скрізь є сенс його використовувати, в тому числі і через значне падіння фпс), чи варто його вмикати. Питання: якому проценту гравців дуже швидко набридне те обирання? А який процент навіть не буде заморочуватись(бо треба інструкцію читати!)?
Это как строить дом, только каждый раз перестраивать после того, как сосед что-нибудь новое добавит. И всего лишь для того - чтобы было не хуже.
Проблема современного рынка GPU не в технологиях! они обогнали игровую индустрию на несколько лет вперед. А в том, что игровые студии "исписались". И вместо того, чтобы делать качественные и запоминающиеся игры с интересным игровым миром, пытаются купить технологиями типа Unreal engine 5, Ray tracing, DLSS, FSR. А игроки ищут отражения в лужах и на витринах преломления света, чем в игры играют. Или бегают в донатных ААА онлайн-помойках.
-
Ostin
Member
Все, що має вказаний рівень, коштує як ноут з RTX5050 або більше.KimRomik: ↑ 16.03.2026 11:19встрійки рівня 1060
-
Nouriel
Member
- Звідки: Вараш
так нвідія робить длсс так само недоступними на старих картах, в чому проблема? вони просто не хотіли /не було ресурсів розвивати це. коли длсс став уже як фічою, вони в останньому поколінні карт зробили його вже правильно, бо принцип роботи фср 3.х уже не дає ефекту. в нвідії такі ж самі обмеження є і з 2000 і 3000 і 4000 і 5000.Alekss: ↑ 16.03.2026 13:23Сначала AMD выпускает архитектуру: пример RDNA 2,3,4 (обычно, чтобы поспешить и догнать новинки Nvidia), затем в панике допиливает технологии типа FSR4. Потом начинает думать, а как эти технологии сделать совместимыми для предыдущих версий архитектур (которые не имеют нужных аппаратных блоков). Когда AMD не внедряет что-либо свое, а пытается сделать не хуже чем у конкурента то: "Маємо те, що маємо".
моя думка шо треба було розвивти це ще в лінійці рх7000 і вона мала б бути як рх9000, але вони вирішили по іншому
і в цьому теж. якби нвідія була адекватним гравцем ринку, вона б робила технології опенсорс, або/і намагалася стандартизувати їх, але не вона вибирає проприоритарну штуку яку експлуатує в маркетингу, і коли з цього нема профіту, просто забиває на неї. от є ж декілька типів рт чому не зробити 1 стандарт шоб всі ігри однаково це робили, шо покращує оптимізацію гри і часу на розробку ігор.Alekss: ↑ 16.03.2026 13:23Проблема современного рынка GPU не в технологиях!
-
1234waltz
Member
PS5/XboxSeX вистачить всім.Alekss: ↑ 16.03.2026 13:23 Проблема современного рынка GPU не в технологиях! они обогнали игровую индустрию на несколько лет вперед.
ААА в поточному стані повинен вмерти, це вже і керівникам корпорацій стало ясно. Інді-розробники та малі студії на порядок більше ідей та геймплею генерують, ніж чергове фуфло на 100 млн доларів.Alekss: ↑ 16.03.2026 13:23А в том, что игровые студии "исписались". И вместо того, чтобы делать качественные и запоминающиеся игры с интересным игровым миром, пытаются купить технологиями типа Unreal engine 5, Ray tracing, DLSS, FSR. А игроки ищут отражения в лужах и на витринах преломления света, чем в игры играют. Или бегают в донатных ААА онлайн-помойках.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Согласен.Alekss: ↑ 16.03.2026 13:23Сначала AMD выпускает архитектуру: пример RDNA 2,3,4 (обычно, чтобы поспешить и догнать новинки Nvidia), затем в панике допиливает технологии типа FSR4.
А тут нет - АМД не первый пытается максимально спрыгнуть с поддержки старых поколений. И при этом она же закрывает существенную часть рынка этими же старыми решениями, иногда даже под видом новых продуктов.Потом начинает думать, а как эти технологии сделать совместимыми для предыдущих версий архитектур (которые не имеют нужных аппаратных блоков). Когда AMD не внедряет что-либо свое, а пытается сделать не хуже чем у конкурента то: "Маємо те, що маємо".
Это как строить дом, только каждый раз перестраивать после того, как сосед что-нибудь новое добавит. И всего лишь для того - чтобы было не хуже.
И если в процессорах это не очень важно, с то видеокартами без поддержки - беда.
Именно что в технологиях и поддержке. И если нвидиа более-менее решает проблему, то у АМД все не очень (а было совсем плохо - ФСР4 не был открытой технологией)Alekss: ↑ 16.03.2026 13:23Проблема современного рынка GPU не в технологиях! они обогнали игровую индустрию на несколько лет вперед.
А это уже вопросы к игровой индустрии. Которая, ВНЕЗАПНО, разная.А в том, что игровые студии "исписались". И вместо того, чтобы делать качественные и запоминающиеся игры с интересным игровым миром, пытаются купить технологиями типа Unreal engine 5, Ray tracing, DLSS, FSR. А игроки ищут отражения в лужах и на витринах преломления света, чем в игры играют. Или бегают в донатных ААА онлайн-помойках.
Кто-то оптимизирует, кто-то нет (или "оптимизирует" под апскейлер и фреймген), кто-то в принципе не гонится за графоном и хайтеком, при этом создает оригинальные успешные игры.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Нічого не нагадало? Давайте підкажу презентація 5ххх покоління - "5ххх відеокарти Нвідія матимуть дубльовані конвеєри, тому 5070 = 4090..."
Згадали?
Згадали?