ASUS випускає трійцю 27-дюймових OLED-моніторів ROG Strix із ціною від $599

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS випускає трійцю 27-дюймових OLED-моніторів ROG Strix із ціною від $599

це вже народні OLED? чи ще ні?
eXceed
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Цікаво, коли вже почнуть завозити Tandem WOLED модель XG27AQWMG.
yariksom
Member

Повідомлення

Telcontar
цікаво коли будуть Tandem WOLED більшого розміру від 32" і ще цікавіше 16:10, гнуті щоб випускали, я до гнутого звик :gigi:

дисплей Tandem WOLED, як і всі OLED хріновенько масштабуються.
Востаннє редагувалось 12.03.2026 13:11 користувачем yariksom, всього редагувалось 2 разів.
dfcz
Member

Повідомлення

1440p? 4К поставить жаба задушила?
Аналог XG27AQDMG с 4К и матрицей IPS я бы взял даже на $100-$150 дороже указанной цены.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

dfcz
Топовий мінілед вам треба :up:
Востаннє редагувалось 12.03.2026 13:14 користувачем Filabatya, всього редагувалось 5 разів.
Entar
Member

Повідомлення

Получається нормальний олед монітор (а це якби топчик) вже коштує менше ніж нормальна пристойна (5070 або 5060 ті 16гб, менше брати таке собі) відеокарта.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

А яке покоління у старших QD і WOLED? Якщо нове, четверте, то це круто :super: Особливо WOLED я дивився, обіцяє бути крутим. Вже й кольори наближені до QD, при цьому яскравість і стійкість до вигорання ще поліпшили. При цьому нікуди не ділась перевага з темною матрицею у світлому приміщені
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

denizen: 12.03.2026 12:54це вже народні OLED? чи ще ні?
Почти народные... еще немного осталось... аналогичные 27" на QD-OLED от MSI/AOC... можно уже за $500 взять... потом и Асус подешевеет... наверное...
alumem
Member
Звідки: Суми

Повідомлення

Afit
Да там и раньше не такая уж большая разница была в цветах...
У тандем воледа приколдес с полосами на серой заливке
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

alumem: 12.03.2026 14:23 Afit
Да там и раньше не такая уж большая разница была в цветах...
У тандем воледа приколдес с полосами на серой заливке
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqdmgr/ Вот инфа по нём (WOLED) Да, это на новой матрице :super:
Вкладення
Среди прочего ещё не мало важно устранение ореолов на тексте и подобном изображении
Среди прочего ещё не мало важно устранение ореолов на тексте и подобном изображении
dfcz
Member

Повідомлення

Filabatya: 12.03.2026 13:08 dfcz
Топовий мінілед вам треба :up:
Это ещё сколько лет ждать...
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 12.03.2026 14:36
alumem: 12.03.2026 14:23 Afit
Да там и раньше не такая уж большая разница была в цветах...
У тандем воледа приколдес с полосами на серой заливке
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqdmgr/ Вот инфа по нём (WOLED) Да, это на новой матрице :super:
Насколько это правда, а насколько это рекламная х*?
alumem
Member
Звідки: Суми

Повідомлення

Afit
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqwmg/
вот на тандеме, вы перепутали модельку
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

alumem: 12.03.2026 21:22 Afit
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqwmg/
вот на тандеме, вы перепутали модельку
Класс! :up: Спасибо за коректировку
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

а чи побачимо ми їх за такою ціною у нас, бо самсунг випустив за 350, а по факту він на $100+ дорожче :shuffle:
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 13.03.2026 08:51 а чи побачимо ми їх за такою ціною у нас, бо самсунг випустив за 350, а по факту він на $100+ дорожче :shuffle:
Норм так барижат +100₴ :eek:
Ramzes82
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікаво, 32 дюйми буде ? XG27AQWMG вже продається за 29 тис, от би 32 за 35 тисяч хоча б. Мрії, мрії. 27 це взагалі мало.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Afit: 12.03.2026 14:36
alumem: 12.03.2026 14:23 Afit
Да там и раньше не такая уж большая разница была в цветах...
У тандем воледа приколдес с полосами на серой заливке
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqdmgr/ Вот инфа по нём (WOLED) Да, это на новой матрице :super:
Так он не про ореолы на тексте а про полоски на серой заливке говорил, а это совсем другие баги матрицы, это единственный как по мне серьёзный минус WOLED по сравнению с QD-OLED.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Ramzes82
Ви з моделлю Д всередині не плутаєте?
Бо дубль В досі нема, на рахунок 32 менше 50ти цього року не очікуйте, за 35 самі донні 3 покоління кушки і гіга без дісплей порта 2.1 :up:
Відповісти