NVIDIA випустила пакет драйверів GeForce 595.76 Hotfix із виправленнями проблем

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Robostyle
Member

Повідомлення

Посоны, хто первый пробует?
Чур не я
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

"Nvidia перевела 30 000 розробників на ШІ-кодинг - обсяг коду потроївся"

Якість коду на рівні індусів зате стала :facepalm:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Есть отчаяные ребята попробовать очередной продукт вайбкодинга?)
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

erkins007: 05.03.2026 11:38 Есть отчаяные ребята попробовать очередной продукт вайбкодинга?)
Вчера только обновил, вот опять сегодня уже на хотфикс, все как было норм, так и осталось :super:
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

Базово чекнув - статтерів не виявив
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Не понял. А как же эти все вопли что nVidia намеренно ограничила вольтаж и частоты... Все, передумали ? :think:
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

Ввечері ще вікліки у Forza Horizon 5 буду проходити, ще там перевірю
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Судя по отзывам там новые проблемы добавились. Так что не обновляйтесь.
Earanak: 05.03.2026 12:05Не понял. А как же эти все вопли что nVidia намеренно ограничила вольтаж и частоты... Все, передумали ?
Ну естественно что не намеренно. Это же банально глупо ограничивать вольтаж в 1 ровно когда он на стоковых картах до 1.04 доходит легко.
А ребятам с разгоном подпортили малину ограничением в 3000. Данный порог пробивается легко даже на вольтаже в 0.995
Так что там нвидиа навалили гoвна сразу и тем кто на стоке сидит и тем кто в разгоне, тупо всем.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

подожду драйвер который исправит проблемы того драйвера, который должен был исправить проблемы драйвера :up:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n6407: 05.03.2026 12:15 подожду драйвер который исправит проблемы того драйвера, который должен был исправить проблемы драйвера :up:
До кримзон дезерт обновляться все равно смысла нет
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Наша пісня гарна, нова... :rotate:

Відправлено через 37 секунд:
aaleksandrenko: 05.03.2026 11:34Якість коду на рівні індусів зате стала :facepalm:
Індуси теж можуть юзати ШІ, майки не дадуть збрехати!
Serg IX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дожились. виходять патчі на драйвера
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Serg IX: 05.03.2026 12:29Дожились. виходять патчі на драйвера
В часи паскалів це вже було.
kak_tak
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zalizo_org: 05.03.2026 12:06 Ввечері ще вікліки у Forza Horizon 5 буду проходити, ще там перевірю
На Guru3D форуме писали что исправили в форзе 5 черные квадраты начиная с драйвера 595.71, опробуй
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

waryag: 05.03.2026 12:28 Наша пісня гарна, нова... :rotate:

Відправлено через 37 секунд:
aaleksandrenko: 05.03.2026 11:34Якість коду на рівні індусів зате стала :facepalm:
Індуси теж можуть юзати ШІ, майки не дадуть збрехати!
це вже комбо!
ШІ робить код, а розробник не все розуміє що він робить і відправляє в продакшин просто довіряючи :lol:
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

kak_tak: 05.03.2026 12:38
zalizo_org: 05.03.2026 12:06 Ввечері ще вікліки у Forza Horizon 5 буду проходити, ще там перевірю
На Guru3D форуме писали что исправили в форзе 5 черные квадраты начиная с драйвера 595.71, опробуй
Дякую, спробую і відпишу
MultiTAB
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

А про ArcRaiders ничего не пишут?
rizakrko
Member

Повідомлення

aaleksandrenko: 05.03.2026 12:58
waryag: 05.03.2026 12:28 Наша пісня гарна, нова... :rotate:

Відправлено через 37 секунд:


Індуси теж можуть юзати ШІ, майки не дадуть збрехати!
це вже комбо!
ШІ робить код, а розробник не все розуміє що він робить і відправляє в продакшин просто довіряючи :lol:
Таке було і до ШІ. Різниця в тому, що розробники тепер генерують х10 рядків коду зі ще меншим розумінням.
Нещодавно допомагав відносно новому розробнику розібратися у проблемі. Показав він проблемну частину функціоналу - і вона здалася мені якоюсь дивною. Поки ми розбиралися, хто ж ці зміни вніс, я пожартував, що головне на самого себе не вийти. І, як не складно здогадатися, виявилося, що цей функціонал добавив цей ж розробник два тижні назад :lol: . Це триндець просто, що зараз відбувається у розробці.
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

erkins007: 05.03.2026 12:09Судя по отзывам там новые проблемы добавились.
які саме?
Відповісти