Статистика Steam: GeForce RTX 5070 раптово стала найпопулярнішою відеокартою

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

simplified chinese завжди був найпопулярнішою мовою ?
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Grey_ukr: 03.03.2026 00:06 почему-то слабо верю в 5070 на первом месте еще и с таким высоким процентом
вспомните, как долго в стиме карты 60 версии занимали первые места.
как долго вытесняли 1060, потом 3060, 4060
и тут БУМ в топе карта по цене двух 5060
5070 - это не бюджетка. + она требует нового 12 пин разъема. Многие ее не ставили как раз по этой причине и брали 5060ти на 16, которая позволяла не менять БП.
или это прям все перед дефицитом побежали сметать с полок и так сильно апнули статистику?
Ты не понимаешь, это все ноуты с мобильными 5070. Самое бюджетное решение для геймера сейчас, вот и выдавили статистику. Эркинс0,5 не даст соврать.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KepleR: 03.03.2026 08:38 Хм… что же купить за одинаковые деньги 9070хт или обычную 5070 ))) вывод как по мне очевиден. Или может 5070ти за 60+ или ту же 9070хт за 38 :lol: :lol:
Люди копували 5060ті :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Entar: 02.03.2026 16:05 Якщо вірити статистиці стіму то получається що у переважної більшості геймерів відеокарти рівня 3060 ті - 5070, а все що вище це вже продукти для меншості/для багатих.

І тільки на оверах вважається що карти без 16 гб памяті/з чіпом слабше 5070ті то дно за яким грати можна хіба що в Герої 3 чи доту
Те саме можна сказати про квадро ауді, БМВ х5 й т.д., переважна більшість їздить на пріусах з дастерами бо популярний це не дорівнює кращий. :shuffle:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

купували, кватро :D
Entar
Member

Повідомлення

VladimirV: 02.03.2026 18:32 Очевидно 3080TI нових немає, Б/В стартують десь з 18к+, в середньому десь 19-20к.
5070 швидше 3080TI ну десь на 5-10% точно. Але ціна вже 31к+ тобто мінімум на 62% дорожче буде. А так десь на 70-75% дорожче в середньому.
Ви не зовсім вірно трактували мою думку - я говорив про те, що немає сенсу "про запас" купувати відеокарту з надмірною на той момент кількістю памяті, в надії "просидіти на ній багато років", тому що в моменті вартість топової відеокарти буде дуже високою, а через 4 роки вийде середнячок який буде при тій же продуктивності "голій" - мати менше енергоспоживання, нові технології та інші плюшки. Тому аргумент в стилі "як жахливо що в карті 12-16 гб памяті, треба мінімум 24, бо вже через 2-3 роки вийдуть ігри яким треба буде 24" - так собі аргумент

Отправлено спустя 1 минуту 18 секунд:
Alligator: 03.03.2026 11:16 Те саме можна сказати про квадро ауді, БМВ х5 й т.д., переважна більшість їздить на пріусах з дастерами бо популярний це не дорівнює кращий. :shuffle:
Так мова не про "кращий" а про те, що на дастері теж можна їздити і він свою функцію нормально виконує
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Entar: 03.03.2026 11:44Так мова не про "кращий" а про те, що на дастері теж можна їздити і він свою функцію нормально виконує
Так само як і GeForce RTX 5070, нова тому підтримує всі новітні технології, GDDR7 на 12 ГБ, для масового користувача дуже гарний варіант.
Entar
Member

Повідомлення

Alligator: 03.03.2026 12:02 Так само як і GeForce RTX 5070, нова тому підтримує всі новітні технології, GDDR7 на 12 ГБ, для масового користувача дуже гарний варіант.
Згоден. Але ж є люди які говорять що "не можна брати карту з 12 гб бо це дуже мало і взагалі"
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Entar: 03.03.2026 12:06
Alligator: 03.03.2026 12:02 Так само як і GeForce RTX 5070, нова тому підтримує всі новітні технології, GDDR7 на 12 ГБ, для масового користувача дуже гарний варіант.
Згоден. Але ж є люди які говорять що "не можна брати карту з 12 гб бо це дуже мало і взагалі"
Ну так зайди на форум ауді чи бмв та напиши, що хочеш купити дастера :lol:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Entar: 03.03.2026 12:06
Alligator: 03.03.2026 12:02 Так само як і GeForce RTX 5070, нова тому підтримує всі новітні технології, GDDR7 на 12 ГБ, для масового користувача дуже гарний варіант.
Згоден. Але ж є люди які говорять що "не можна брати карту з 12 гб бо це дуже мало і взагалі"
А в чому вони не праві?
8 гб зараз душать навіть 5060 ті.
12 це комфортний обʼєм на сьогодні, але вже виходять ігри що хочуть більше памʼяті. Нажаль найближча НВ з повноцінними 16 гб це 5070 ті

Люди досі сидять на 1066 чи 588, а де 1063 та 574? Так отож.
Entar
Member

Повідомлення

dead_rat: 03.03.2026 12:53 А в чому вони не праві?
8 гб зараз душать навіть 5060 ті.
12 це комфортний обʼєм на сьогодні, але вже виходять ігри що хочуть більше памʼяті. Нажаль найближча НВ з повноцінними 16 гб це 5070 ті

Люди досі сидять на 1066 чи 588, а де 1063 та 574? Так отож.
Не праві в тому, що робити висновок про "непригідність" відеокарти по парі погано оптимізованих проєктів це трохи перебор. Як ви самі сказали, "люди досі сидять на 1066". Тобто сидіти на карті з 6 гб можна, а мати карту з 12 гб ні? В мене в другому пк 1660с, з фуллХД - нормально воно грається там.
Всім нам звісно хотілося б, щоб було 120+ фпс в 4К на ультрах з DLAA але за це платити треба більше, ніж більшість могла б дозволити собі, тому є розумні компроміси. До появи 4070 ті супер, майже всі відеокарти минулого покоління були з до 12 гб, і величезна кількість людей на них сидить, і ще будуть сидіти, і будуть грати в відеоігри. З появою 5000 серії, до подорожчання останніх двох місяців, відеокарти 5070 і 5070 ті виглядали по ціні і продуктивності дуже цікавими, і кожен вибирав на свій гаманець, для тих хто не готовий був платити за 5070 ті, 5070 була норм
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Entar: 03.03.2026 13:10
dead_rat: 03.03.2026 12:53 А в чому вони не праві?
8 гб зараз душать навіть 5060 ті.
12 це комфортний обʼєм на сьогодні, але вже виходять ігри що хочуть більше памʼяті. Нажаль найближча НВ з повноцінними 16 гб це 5070 ті

Люди досі сидять на 1066 чи 588, а де 1063 та 574? Так отож.
Не праві в тому, що робити висновок про "непригідність" відеокарти по парі погано оптимізованих проєктів це трохи перебор. Як ви самі сказали, "люди досі сидять на 1066". Тобто сидіти на карті з 6 гб можна, а мати карту з 12 гб ні? В мене в другому пк 1660с, з фуллХД - нормально воно грається там.
Всім нам звісно хотілося б, щоб було 120+ фпс в 4К на ультрах з DLAA але за це платити треба більше, ніж більшість могла б дозволити собі, тому є розумні компроміси. До появи 4070 ті супер, майже всі відеокарти минулого покоління були з до 12 гб, і величезна кількість людей на них сидить, і ще будуть сидіти, і будуть грати в відеоігри. З появою 5000 серії, до подорожчання останніх двох місяців, відеокарти 5070 і 5070 ті виглядали по ціні і продуктивності дуже цікавими, і кожен вибирав на свій гаманець, для тих хто не готовий був платити за 5070 ті, 5070 була норм
Виділив жирним. Так! Для 1066 теж казали нащо там 6, а виявилося що карта відпахала вже 9 років.
KepleR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 03.03.2026 11:16
Entar: 02.03.2026 16:05 Якщо вірити статистиці стіму то получається що у переважної більшості геймерів відеокарти рівня 3060 ті - 5070, а все що вище це вже продукти для меншості/для багатих.

І тільки на оверах вважається що карти без 16 гб памяті/з чіпом слабше 5070ті то дно за яким грати можна хіба що в Герої 3 чи доту
Те саме можна сказати про квадро ауді, БМВ х5 й т.д., переважна більшість їздить на пріусах з дастерами бо популярний це не дорівнює кращий. :shuffle:
У меня есть dodge challenger 2022, golf 7 gti autobahn, audi a4 b9,еще плывет m235i, а сегодняшними дорогами я езжу на гольфе 6 1.6tdi с расходом 6 литров по городу. Так что не комплексуйте, а покупайте то что выгоднее в данный момент, а в данный мосент выгоднее 9070хт, которая мне обошлась 40к powercolor reddevil, а покупать 5070ти на 500$ дороже ради бренда в чем смысл? Будет в след поколении цена одинаковая, куплю зеленых. А мальчики на 1650 пусть дальше доказывают свою правоту в чатиках
Відповісти