И 60 гц классика экран.
Хотя хорошо конечно, что не дают по цене сильно другим производителям наглеть.
І тому потрібно зразу брати із найбільшим ssd. — Із власного досвіду.Айпад живе поки його не розібʼєш.
за 600 баксів вам і "Андроед" буде таким - зараз маю Ленововський Хаохин 2024 року (без про) за 100 баксів і іПад 2020р (щось було 500 баксів) = не бачу прям різниці щоб було "ваууу".dead_rat: ↑ 03.03.2026 11:06Краще один раз купити за 600$, ніж постійно міняти андроідівські.
Глянув на Хотлайні, а там розкид цін вдвічі. І по чім же він(новий)?Xiaomi Pad 7
Я брав за 16.5к 8/256 в кінці літа в Епіцентрі.VovaII: ↑ 03.03.2026 11:40Глянув на Хотлайні, а там розкид цін вдвічі. І по чім же він(новий)?
навіть перші air до сих пір працюють нормально у режимі перегляду відео і читанняStriker: ↑ 03.03.2026 11:06 Айпад живе поки його не розібʼєш.
10 !!! років тому iPad Pro 9.7" брав, у режимі ютубу не підскажу, а ось на початку блекаутів до покупок зарядних станцій він 12-ти годину зміну у режимі відкритої вкладки Slack робочого чату тримав чому я був дуже здивований і дуже радий. А зараз половина в облаках і юсб на кухні, в машині, в моніторі... ще й кабеля однотипні зробили.VovaII: ↑ 03.03.2026 11:17 dead_ratІ тому потрібно зразу брати із найбільшим ssd. — Із власного досвіду.Айпад живе поки його не розібʼєш.
Відправлено через 1 хвилину :
Шкода не написали скільки годин він ютуб чи відео тримає.
Striker: ↑ 03.03.2026 11:23 dead_rat
Xiaomi Pad 5 і 6 до сих пір ще у багатьох живі і добре працюють.
Серйозно? В мене живий айпад, що я купив у 2011. А ейр що купив в 2022 взагалі як новий, на м1 все супер, то він зі мною буде до 2030 принаймні(якщо не розібʼю)The Xiaomi Pad 5 was released in China on August 10, 2021
І шо?) Він вже давно себе віджив.dead_rat: ↑ 03.03.2026 12:04 В мене живий айпад, що я купив у 2011.
https://nanoreview.net/en/tablet/xiaomi-pad-7VovaII: ↑ 03.03.2026 12:13Таке питання: на ютубі трапляються відео(як правило про природу(може рекламні, а може і не тільки)) в HDR. — Їх на якому планшеті можна в тому HDR побачити?
Те що він відпрацював років 6-7 щоденного користування. Зручно, надійно і не треба розбиратися чи якийсь з 100500 андроід планшетів допоможе зекономити 100$Striker: ↑ 03.03.2026 12:24І шо?) Він вже давно себе віджив.dead_rat: ↑ 03.03.2026 12:04 В мене живий айпад, що я купив у 2011.
SIM + Wi-Fi, сімка з life сім'я, не сказав, що сімка критична, з телефону роздавати можна інтернет.VovaII: ↑ 03.03.2026 12:13А то він через WiFi, чи сімка? І на скільки сімка критична? А то прибавка до ціни суттєва.
В мене немає жодної реклами, взагалі. Недавно почали вилазити якісь сповіщення з рідного браузера, я їх просто відключив і все. В зайвого софту нічого такого не помітив.The_Rusik: ↑ 03.03.2026 13:40У них на планшетах такая же оболочка как на смартфонах? И тоже нужно рекламу отключать, и куча лишнего софта?
Я качаю напряму на планшет через нюторент. Ось тільки на днях скачав собі по одному сезону Last of us, Fallout, The witcher в 4к і якийсь навіть в HDR 10. Ще новий сезон Drive to survive (фанат Формули 1).The_Rusik: ↑ 03.03.2026 13:40На андроид подключил в ПК, накачал фильмов, сериалов и смотришь себе офлайн.