MSI звернула увагу на витік 2500-ватної прошивки від GeForce RTX 5090 Lightning

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Пропоную обговорити MSI звернула увагу на витік 2500-ватної прошивки від GeForce RTX 5090 Lightning

Інфопривід сам себе не створить! :facepalm:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Завантажуємо прошивку.
Ой, що ж ми наробили! Звертаємося щоб її видалили.

Профіт халявної реклами
Pushkinyan
Junior

Повідомлення

А який прирост ця прошивка дає? 10, 20 прОцентів?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

точно, саме так інтернет і працює

пишеш "а ну всі видалили бігом!" і всі видаляють, більше ніде не знайти

інфа 100%, перевірено

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
Pushkinyan: 01.03.2026 14:32А який прирост ця прошивка дає?
залежить від того скільки у тебе рідкого азоту і наскільки вдалий стакан для нього

якщо ж трісне чіп як у лакі нуба, тоді приріст -100%
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Pushkinyan: 01.03.2026 14:32 А який прирост ця прошивка дає? 10, 20 прОцентів?
600 ват -> 2500 ват, це плюс 316% :super:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Pushkinyan: 01.03.2026 14:32 А який прирост ця прошивка дає? 10, 20 прОцентів?
ага, цю прошивку завантажували щоб отримати +30% фпс у кіберпанку
Impulse101
Member

Повідомлення

Pushkinyan: 01.03.2026 14:32 А який прирост ця прошивка дає? 10, 20 прОцентів?
Там же написано - надається професійним оверклокерам, мабуть разом з картою на огляд. Мета - взяти і тримати топові рядки в бенчах, а не накинути тобі 20% фпс :)
lamer
Member
Аватар користувача
Звідки: стольний град Русі -- Київ

Повідомлення

В мене бойлер на 50 літрів споживає 2кВт...
longaro
Member

Повідомлення

То символичные 2500 ватт , Унлоскед иначе говоря , либо столько сколько щас есть макс Бп в продаже :laugh:
Чисто посмотреть максимумы архитектуры затея :rolleyes:
Відповісти