Виторг виробників DRAM минулого кварталу зріс на 29,4%. Лідером ринку стала Samsung

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Пропоную обговорити Виторг виробників DRAM минулого кварталу зріс на 29,4%. Лідером ринку стала Samsung

А де ще 100-200% подорожчання? Бариги?
mavrsmart
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

А весною так страждали, що аж скорочували виробництво! :puke: Хочуть сказати, що не бачили перед носом зростаючий попит на ЩІ
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Маловато будет на фоне роста цен и выручки на оптоволкно :gigi: :lol: :up:
Entar
Member

Повідомлення

Будемо надіятися хоча б частина цих грошей піде на збільшення фінансування R&D і будівництва тових виробничих потужностей.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

mavrsmart: 26.02.2026 13:57 Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
тре див. за 1 квартал 26го
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

mavrsmart: 26.02.2026 13:57 Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
Двойная бухгалтерия просто и оптимизация налогообложения :gigi:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 26.02.2026 19:06
mavrsmart: 26.02.2026 13:57 Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
Двойная бухгалтерия просто и оптимизация налогообложения :gigi:
Може заробили не виробники, а партнери
lw_007
Member

Повідомлення

mavrsmart: 26.02.2026 13:57 Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
Це вона в b2c здорожчала сильно. і кількікісно, вірогідно, таки менше постачалась.
А от в b2b у них все смачно, хоч і ціни там не задрати в п'ять разів
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Поздравляшки, всем причастным. :facepalm:
Відповісти